Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Aktualizacje->(...)->Uruchom w Recovery... ew. ponownie zainstaluj TWRP przez adb...
  2. Zaktualizuj telefon... Masz już MIUI 11 dostępne: https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1700361 pobierz stąd lub przez aktualizację w telefonie (jeżeli nie znajduje, zmień region).
  3. https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/Huawei-i-numer-732100230/td-p/82798 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  4. Nezumi

    Płyta główna - zamiennik

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Nie.
  5. to nie jest reaczej kwestia temp... pzy 1*C nie powinno być problemu, to wygląda jak jakiś problem z baterią... reklamuj i to czym prędzej... pokaż także sprzedawcy w razie co tego screena.
  6. Nezumi

    Aplikacja X-kom.pl

    pisz do xkomu, przecież to ich apka... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  7. Nezumi

    Telefon sam wysłał sms

    To nie jest "telefon sam wysyła" tylko Ty musiałeś wydać zgodę na to, aby jakaś apka/strona wysłała tego SMS za Ciebie... Następnym razem polecam ostrożność, a aktualnie zalecam wipe lub flash... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  8. Może by tak napisać do supportu googla? Możesz próbować usuwać blokadę FRP o ile FL działa na tej samej zasadzie blokowania co konto google jako takie, co i jak na forum już było... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  9. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  10. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Nie trzymaj na ostatnim miejscu ostatniego pulpitu żadnej ikony...
  11. nie chodzi o rozwiązanie, a pokazanie, że taki temat już jest, więc się zastanawiam po prostu... po co ten temat? Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  12. Nezumi

    Wymiana LCD Mi 9

    https://sklep.micenter.pl/pl/p/Wymiana-LCDszybki-MI-9/143 Bo to ciężko wejść na stronę serwisu i sprawdzić? Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  13. Nezumi

    Podróbka?

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  14. masz wylączone oszczędzanie baterii dla apek zegarka?
  15. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Człowieku... To jest model z czystym androidem... Tam nie ma fajerwerków, nie ma ulepszeń od producenta, a do aplikacji masz szufladę, a nie pulpit... Chcesz z szuflady wyciągnąć? Robisz to jak w każdym innym androidzie... przytrzymaj i działaj... Przecież na dole keranu masz normalnie pasek nawigujący jak w każdym fonie, a w ustawieniach możliwość zmiany tego na gesty... Chcesz kupić fona, wyciągnąć i nic w nim nie robić? Kup iOS.... chociaż nie... nawet tam trzeba podstawowe ustawienia przeprowadzić, poświęcić chwilkę na szukanie ustawień, które nas interesują...
  16. Wszystko OK, tylko apka nie pozwala wyłączyć opcji "Commercial Config" na niektórych fonach, przez co nie idzie się przedostać do opcji DT. Commercial Config miałeś od razu wyłączony, czy udało Ci się tę opcję wyłączyć?
  17. Spróbuj wgrać nasz soft ponownie ( jeżeli się da to na czysto), obstawiam, że pojawił się jakiś bug.
  18. telefon nie powinien być podpięty pod 2 różne konta nawet przy 2 kartach sim. Powinnaś napisać do supportu Xiaomi: https://www.mi.com/global/support/contact i dowiedzieć się co się dzieje.
  19. Apka systemowa ma ustawienia z tego co pamiętam tylko na tylny aparat. Możesz spróbować wyczyścić dane aplikacji Aparat, ale ja bym się nie przejmował tym co apki pokazują... mogą po prostu źle zczytywać dane, a Mpx to nie wszystko w aparatach.
  20. Bo to ustawienie dotyczy z tego co pamiętam tylnego aparatu, nie frontu, co za tym idzie, jest poprawnie 12mpx...
  21. Nezumi

    Brak aktualizacji

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  22. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Wyłącz je w ustawieniach panelu...
  23. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  24. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...