-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Zacinanie nie ekranu podczas przewijania
Nezumi odpowiedział(a) na Kawasakiman750 temat w Problemy techniczne
@stereo0 To jest cecha chyba wszystkich OLED'ów. Wydaje mi się, że te najlepsze OLEDy są już tego pozbawione. To co opisujesz najczęściej mam w apce Twittera, żadnej innej . -
Może być to problem z Widevine L1. Pocophone i chyba Mi8 też posiadają poziom L3, wymagany jest L1, czy jakoś tak (nie pamiętam dokładnie jak to szło, ale jak ktoś chce, to na internetach znajdzie konkrety ).
-
Zacinanie nie ekranu podczas przewijania
Nezumi odpowiedział(a) na Kawasakiman750 temat w Problemy techniczne
Spróbuj przejść na Xiaomi.eu, albo na global dev (bo obstawiam, że BL masz odblokowany). Telefony z przeinstalowanym globalem z Ali często mają jakieś dziwne randomowe problemy, których normalnie w tym sofcie nie ma.. -
Wipe i nie wrzucaj backupu...
-
Gwarancja z Allegro, dokumenty bez potwierdzenia/pieczątek
Nezumi odpowiedział(a) na Danyś temat w Opinie o sprzedawcach na Allegro
kupując telefon na Allegro już trzeba brać pod uwagę to, że tam sklep dziś jest, jutro nie ma, a gwarancja... może jest, może nie... Kwestia danych osobowych nie ma znaczenia o ile posiadasz dowód zakupu danego produktu w tym sklepie. Odsyłałem ostatnio telefon do Electro na rękojmie, szedł z moimi danymi, ale kupującym był kto inny.- 3 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- sklep bez renomy
- bez potwierdzenia
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Zacinanie nie ekranu podczas przewijania
Nezumi odpowiedział(a) na Kawasakiman750 temat w Problemy techniczne
Już wyciągam moją szklaną kulę i zaczynam wróżyć, co mogło się stać... Serio... Nie podajesz żadnych konkretów, czy to info o systemie, czy gdzie fon kupiony... Nic... Jak mamy ci pomóc? -
Gorące procesory i szybko rozładowująca się bateria
Nezumi odpowiedział(a) na Kawasakiman750 temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Problemy z wybudzeniem i bateria sa już wyjaśnione i rozwiązane 2. Najpierw się zdecyduj, jaki model telefonu posiadasz, potem pisz temat...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Gorące procesory i szybko rozładowująca się bateria
Nezumi odpowiedział(a) na Kawasakiman750 temat w Problemy techniczne
Problem z tego co piszą na forum globalnym dot. apki googla: W skrócie, usuńcie aktu apki Duo od Google i dla pewności zablokujcie jej aktualizacje do czasu, aż Google wyda łatkę. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Po prostu powiedz, że Ci coś nie styka, sygnał rwie i wymienią ci za friko od ręki .
-
Przez ponad 4msc miałem podobony problem w rodzinie, telefony w Play. SMSy nie wychodziły, dochodziły w częściach etc. Dzwoniliśmy na BOK, restartowanie konta, zmiany, próby, reklamacje, nic... Pomogła dopiero wymiana karty sim na nową.
-
Nie. Telefon został odpięty od konta i... prawdopodobnie też ponownie odblokowany.
-
Ustaw nowy APN ręcznie: Widocznie operator nie udostępnia auto-konfiguracji dla Xiaomi, podobny problem ma np sieć Plus...
-
Gorące procesory i szybko rozładowująca się bateria
Nezumi odpowiedział(a) na Kawasakiman750 temat w Problemy techniczne
Jaki? Zielony jest przy normalnym trybie baterii, żólty przy trybie oszczędnym, czerwony, gdy się rozładowuje. Nikt nie wrzucił screenów z info o baterii, z użycia apek, wersji system,u etc... z fusów mamy wróżyć? -
Nadal nie podałeś w jakiej sieci...
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
B20 to LTE i nie ma wpływu na rozmowy, które się prowadzi po 3G... PS: Nie piszemy posta pod postem...
-
A dlaczego miałoby nie działać? Działa, nawet gdzieś na pierwszych stronach tego wątku podawałem z jakimi bandami się agreguje B20...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Temat 2. Treść/czytelność.
