Jump to content

isentor

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

isentor's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Jeszcze jedno pytanko. Udało się tego flasha zrobić wszystko chodzi aaale. Przed tym jak zacząłem się bawić system (zainstalowałem sobie od miuipolska wersję) po zmianie regionu pojawiały się jakieś "dodatkowe aplikacje". Teraz gdy wydaje mi się wróciłem do tego oryginalnego systemu (po flash) jeżeli zmienię region to tego nie ma. Mogę przechodzić pomiędzy różnymi ale poza "chwilowym zwolnieniem" po zmianie regionu nic dodatkowego się nie pojawia. No i bateria trzyma krótko okropnie bo stat. użycia ekranu to 2h na 90% baterii. Czy zrobiłem wszystko dobrze, czy gdzieś popełniłem błąd?
 2. Cześć mam problem z telefonem. Zrobiłem wsio wg instrukcji. W czasie flash po paru sekundach od wciśnięcia Flash zorientowałem się że mam wciśnięte flash all except storage i zmieniłem na flash all. Poszedł flash i teraz telefon włącza się do "Main menu" klikam reboot->reboot to system włącza się od nowa, logo mi potem miui i znowu wita mnie 'main menu'. Co robić ?
 3. Coś mi nie działa. Pobrałem aktualizację i przy instalacji przerzuca mnie do twrp (nie wymaga blokady ekranu) i nie mogę wybrać zipa żadnego
 4. Czy na tej wersji miui też tak szybko Wam bateria znika? Aktywne użytkowani baterii to 1h17min i stan 52% przecież to jest tragedia :( Usługi google 10% i jakieś "inne" na samym dole 25%
 5. Znalazłem chyba najbardziej prozaiczne rozwiązanie. Wydaje mi się że pomogło naładowanie opaski do 100%. Działa - do zamknięcia
 6. Cześć, ma problem z parowaniem opaski brand 4 z telefonem (xiaomi mi 9t). Odpalam parowanie na telefonie, szuka, na opasce wyskakuje powiadomienie, akceptuje i na telefonie wyskakuje "parowanie nie powiodło się". Ktoś zna problem?
 7. Cześć, wie ktoś jak to przestawić że: Gdy instaluję nową aplikację wrzuca mi ją na całkiem nowy ekran, nie ten gdzie już coś jest. Jak to zmienić?
 8. Hej, mam problem z aparatem tym wysuwanym. Nie wiem jak draniowi wyłączyć dźwięk. Ktoś może rozgryzł to? Dodatkowo pierwszy raz mam styczność z produktem Xiaomi. Jakieś fajne apki, funkcje? Dzięki!
×
×
 • Create New...