Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Spróbuj poprawić APNy według tych od operatora. Spróbuj także odpalić telefon z tylko 1 aktywną kartą SIM i zobacz czy problem też występuje. Niestety, soft 10.0.3.0 jest pierwszym stabilnym softem dla Mi8 na MIUI10 i może mieć pewne niedociągnięcia. Przywracanie ustawień fabrycznych zaszkodzić nie powinno. Nie mam jak sprawdzić hotspotu na tym sofcie, siedzę na dev i tutaj większość błędów z pierwszych wydań jest poprawiona.
  2. Masz w sofcie wybrane z której karty SIM ma działać internet tak? Jaka sieć? Co pokazuje Windows w rozwiązywaniu problemów? Ew sprawdź jeszcze inne pasma (np przełącz z 2.4 na 5 lub w 2 stronę), nadaj własne hasło, sprawdź czy nie masz limitu danych oraz czy nie masz limitu urządzeń (UStawienia->Hotspot->Połączone urządzenia). Sprawdź tam także, czy laptop rzeczywiście się połączył z telefonem.
  3. Nezumi

    Odzyskanie SMSów

    logujesz się do i.mi.com, wchodzisz w zakładkę SMS i... masz wszystkie zsynchronizowane SMS, nawet te, które usunęłaś z telefonu.
  4. Możesz lecieć TWRP bez problemu. Dla pewności zawsze możesz sprawdzić w adb czy bl jest rzeczywiście unlock.
  5. Przewertowałem forum en.miui i indyjskie, nie znalazłem podobnego problemu ani z tm ekranem (shenchao), ani z innymi (tianma/BOE). Nie wiem... możesz próbować dalej wymieniać fon, albo po prostu używać... Po prostu jakimś dziwnym trafem, trafiłeś 2 sztuki z tym samym błędem, a nikt inny przez rok tego nie dostał lub nie zauważył...
  6. @wojciechry Podaj producenta ekranu, będzie łatwiej sprawdzić, czy "ten typ tak ma", czy to jakaś wada, czy może sklep Ci odesłał ten sam telefon...
  7. Teraz widzę... Kurde w życiu bym tego nie dostrzegł ;-; To występuje tylko na tym ekranie z powiadomieniem, czy normalnie też? Nikt na forum czegoś takiego nie zgłaszał, a Note 5 jest już kupę czasu... Sprawdź sobie jeszcze ew. producenta ekranu, *#*#6484#*#* i klikasz "Check version info".
  8. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  9. Ale... Ja nie widzę nic dziwnego... Przecież to jest wskaźnik baterii on ma zawsze inną barwę...
  10. Nie powinien. Nie. Dopóki w MiFlash nie zablokujesz BL, to tak.
  11. Np tutaj: https://www.mi.com/verify/#imei_en
  12. Nezumi

    instalacja twrp

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. https://miuipolska.pl/forum/topic/7583-instalacja-twrp-i-miuipolska-dla-opornych/?page=1
  13. Nezumi

    Mi Mix 3

    tyle co zawsze...360h.
  14. Mamy wróżyć ze szklanej kuli? Podaj jaki masz soft, gdzie zakupiony fon... człowieku konkrety...
  15. Nezumi

    MI A2 Instalacja Miui

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  16. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  17. To zależy z jakiej dystrybucji dostali fona. Proline ma ich bodajże 3, jak nie więcej.
  18. Nezumi

    Jaki fon na budowę ?

    Nie mam zaufania do Sony, a do Samsungów tym bardziej, także polecać tych telefonów no nie mogę .
  19. Rejestracja dotyczy konta MIUI, a nie logowania do BTS... Co do LTE, zmień APNy, co do WiFi, zobacz czy na inny routerze też Ci tak zrobi...
  20. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  21. Nezumi

    Mi 9 nadchodzi...

    Jakieś 2msc. Ok 20 sierpnia Mi8 weszła do sprzedaży w Polsce, wersja Pro i lite 2msc później.
  22. Chodzi Ci o ostatnią fotkę? To jest odbicie ramki telefonu którym robili zdjęcie .
  23. Nezumi

    Jaki fon na budowę ?

    Większość telefonów wytrzymuje chwilowe zanurzenia w wodzie, a na pewno przeżyje deszcz, używałem i Mi5 i teraz Mi8 w dość znacznym deszczu i nic im nie było, są filmiki na YT gdzie ludzie testują odporność na zalanie fona i sporo fonów bez problemu sobie radzi do pewnego momentu bez większych problemów. Niestety żaden z Xiaomi nie posiada uszczelek np przy usb, czy też tacce karty SIM, a co za tym idzie, dłuższe zanurzenie może skutkować zalaniem. Jeżeli chcesz być pewien to musisz brać fon z IP, bo branie fona bez IP i liczenie na to, że przeżyje jest ryzykowne.
  24. Nezumi

    Jaki fon na budowę ?

    jeżeli ma mieć IP to niestety nic od Xiaomi. Teoretycznie telefony Xiaomi powinny wytrzymać deszcz, no ale żadnego IP nie posiadają. Nadmienię także, że niestety, ale telefonów w rozmiarach Mi4c aktualnie jak na lekarstwo, a co dopiero takich fonów z IP... Wiem, że LG G6 posiada klasę MIL i IP, niestety, jest ciut większy i nie jest to telefon ideał, ale aktualnie za 1200zł można go wyrwać... Może Google Pixel 2?
  25. Leć do rzecznika nic innego nie ugrasz.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...