Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Ehh nie wiem czy się śmiać... czy płakać... więc pozostanę przy słynnym "lol". Na wersji CN po zainstalowaniu Globala aplikacje banku mogą się w ogóle nie odpalać lub pokazywać info o braku zabezpieczeń. Zaznaczam, mogą. Z uwagi na to, że masz wersję CN, to wgrałbym po prostu xiaomi.eu stable i tyle. Aktu przecież już idą i tak przez OTA.
  2. Nezumi

    notatnik

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  3. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  4. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  5. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  6. Przeprowadzić czystą instalację... nie wrzuca się na wersję dev, wersję stable, bez wipe... A wcześniej obstawiam wystarczyło 2 raz wrzucić paczkę ze stable i ją zainstalować...
  7. Zwykła Mi8 ma podstawowe rozpoznawanie twarzy po zdjęciu (+ taki, że działa też w nocy dzięki podczerwieni), tylko Mi8 EE (nie wiem czy pro) posiada ten cały 3DFaceCheck czy jak to się zwało. Nie bez powodu przy ustawieniu rozpoznawania twarzy jest ostrzeżenie .
  8. APNy poprawne? Karty w ustawieniach rozmowy/internet są odpowiednio przypisane? Jaki soft?
  9. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  10. Nezumi

    Jaki fon na budowę ?

    Na język polski: Ile zapłaciłeś i gdzie kupiłeś?
  11. Nezumi

    Mi 8 se goldway

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  12. Nie wiem czy nie lepiej będzie wgrać całkowicie czysty sofcik po MiFlash. Spróbowałbym wgrać globala po MiFlash i zobaczył czy dalej będzie to samo, oczywiście jeżeli problem pojawi się ponownie.
  13. Próbowałeś czystych instalacji, wipe etc? Bo mi to wygląda na jakiś bug w sofcie, jakby się coś źle wgrało przy instalacji pierwszej aktu i tak się ciągnie.
  14. Oj żałuj, niebieska jest cudowna . Ale mam dobre rozwiązanie "zastępcze" . Freya od 3MK .
  15. Nie... Chcesz sprawdzić status BL? Masz albo komendy w adb, albo w trybie programisty...
  16. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Serwis
  17. Nezumi

    Black Bary

    Filmy są nagrywane w 16x9, ekran masz 18.9, co więcej, masz notch, jak sobie wyobrażasz wypełnienie całego ekranu filmem? Ma ci notch zasłaniać kawałek filmu? No raczej nie. No i nic nie rozmywają, to jest AMOLED, czarne paski się po prostu wyłączają z użycia i tyle....
  18. Nie.
  19. Nezumi

    Mi 8 poiadomienia

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  20. niemożliwa do podjęcia decyzja. Mówię to z własnego doświadczenia . Mix3 będzie oficjalnie dostępny w PL 1 grudnia, może przeczekać do tego czasu, pójść sobie do jakiegoś euro, media etc i po prostu pomacać?
  21. O jakie liczenie kroków chodzi? To na bocznym asystencie w MIUI, czy liczenie z poziomu MiBanda? W każdym razie, ukrycie asystenta nie zaoszczędzi baterii w telefonie, a wyłączenie liczenia kroków w MiBand mija się z celem i też nie zaoszczędzi baterii...
  22. Duszek, ekran do wymiany. Jeżeli masz jeszcze gwarancję to bym z niej skorzystał, jeżeli nie masz, to bym używał dopóki ekran nie padłby całkowicie.
  23. Nezumi

    Jaki fon na budowę ?

    Miałem na myśli, że wytrzymał deszcze . Zawsze można jeszcze ew. dorwać zeszłorocznego flagowca Mi6 (aktualnie pewnie w okolicach 1000zł by się wyrwało) i masz i NFC i małe rozmiary.
  24. Porozglądałem się po forach, jest jakiś problem z 10.0.3.0 Global i hotspotem przy danych mobilnych (hotspot przy WiFi działa normalnie). Są 2 rozwiązania "chwilowe". Poprawienie APN oraz restartowanie danych mobilnych przy każdym połączeniu. Opcją 3 jest przejście na soft dev (tutaj problem prawdopodobnie jest rozwiązany). Mi8 posiada ARB i niestety cofanie się w sofcie może powodować cegłę (nie wiem na ile jest to kwestia Androida, a na ile samego MIUI, tutaj musisz poczytać forum).
  25. Nezumi

    Jaki fon na budowę ?

    @moogoom Najbardziej "safe" wydaje mi się LG G6, ma MIL, ma IP, więc w teorii powinien być bardziej odporny na ew uderzenia oraz wodę i pył. Natomiast masa smartfonów bez IP potrafi swoje w wodzie/płynie też przeżyć i dalej działać (np testy Mi8 na YT pokazują, że fon mimo braku IP potrafi co nieco przeżyć, poddał się bodajże dopiero po zanurzeniu na głębokość 1m). Co do Asusów, mają mieszane opinie. Ze stajni Sony.... (ja bym nie brał osobiście) jest np XZ2, ale on kosztuje już 2000PLN. Z tego co patrzę po YT, RN5 mimo jednak łapie sporo wody na ew testach, więc nie wiem czy bym ryzykował akurat z tym modelem. Niestety, wybór jest trudny i wątpię, abyś wybrał ideał, bo takowy nie istnieje, a tym bardziej za ~1000zl. Jedyne co mogę napisać, już tak całkiem od siebie, totalnie nieobiektywnie (jako, że jestem jednak za Xiaomi :3), to dla siebie? Brałbym w tej cenie RN5/RN6, ale ostatnio szukałem telefonu dla mojego wujka, niby korzysta normalnie z telefonu, a jednak lubi sprzęt upuścić/wrzucić do wanny/zlewu, więc dla niego wybrałem LG G6 (pierwszy wybór co prawda padł na Doogee S60, ale to było jedno wielkie nieporozumienie i już od 2msc walczę z BOK Electro i rękojmią...). PS: Chociaż... Patrząc na to, że Mi4c Ci wytrzymał, to obstawiam że RN5/6 też powinien dać sobie radę .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...