peter333

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About peter333

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień dobry, co da odblokowanie romu i przejście z romu Global na Global pobrany stąd (miui Polska). Opis na stronie wydaje się nieaktualny. Lepsze zdjęcia, więcej funkcji?
 2. Witam Zrobiłem wszystko i nadal mam COULDN'T UNLOCK Co mam zrobić, aby odblokować to cholerstwo?
 3. dziękuję Nezumi za odpowiedź oraz looker29, że powiedział, że u niego jest ten sam problem, Telefon kupiłem z Gearbesta, od razu bez wahania włączyłem aktualizację 500 mb z 9 do 10 i jak widać popełniłem błąd, jestem reporterem, więc w terenie postawienie hotspota z telefonu to podstawowe źródło sieci do mojej pracy, byłem w szoku jak po 1 postawieniu komputer łączył się i łączył z siecią, aż ostatecznie najpierw nie mógł, a potem połączył, ale bez internetu, szok! Poza tym telefon mam kilka dni i bardzo brakuje mi radia FM i złącza mini jack, poza tym telefon działa dobrze.
 4. Karta 1 - nju Karta 2 - Orange, na to jest LTE i dane mobilne, nadałem własne hasło własną nazwę, poniewaz zmieniałem to kilka razy, aby się upewnić, czy ok, rezultat jest taki, że muszę, aby działało, wyłączyć dane mobilne i włączyć jeszcze raz w momencie jak już hotspot jest włączony, to samo (czyli zadziałanie) daje zmiana danych moblilnych na drugą z kart. To jednak sprawia problemy, ja w pracy potrzebuję natychmiastowego działania. Komputer długo łączy się z siecią, byle jak ją postawię, hasło proste, nazwa sieci prosta, żadnych ograniczeń nie mam nigdzie, ani po stronie operatorów, ani telefonu, dokładnie sprawdzałem. Mogę jeszcze ewentualnie (telefon kupiony dopiero) zresetować go i na nowo skonfigurować, ale boję się, że to nic nie da. Nie mam bladego pojęcia dlaczego tak przycina, postawienie hot spota bez hasła też nic nie daje, bo też jest problem, blokada.
 5. Dzień dobry, posiadam wersję 10.0.3.0 Global, nie znam się na romach i nie umiałbym z pewnością zainstalować romu Polska. Włączam na różne sposoby hot spot, mam dwie karty SIM w telefonie i internet działa, próba połączenia laptopa z siecią się nie udaje, a nawet jak się udaje, to pokazuje "brak internetu". Proszę o pomoc, jest mi to potrzebne do pracy i bez tego telefon nadaje się do wyrzucenia dla mnie.