Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Nezumi

    Mi band 3

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  2. No to na 1 dzień też mi się udawało... Problem wracał po 24-48h ze zdwojoną siłą... Początek miałem w listopadzie, potem przez miesiąc nic, a teraz jest tak uciążliwe, że nie mogę nawet telefonu odblokować.
  3. Kiedy robiłeś powrót do fabrycznych? U mnie po MiFlashu, po fabrycznych, na sofcie china, global i xiaomi.eu, zawsze błąd występuje, z różnym natężeniem, ale występuje. No troszku się obijają, na początku grudnia obiecali, że skontaktują się ze swoimi programistami i... cisza do dziś, a wątków i postów na en.miui coraz więcej.
  4. Z tego co kojarzę to bez TestPointsów się nie obejdzie, a co za tym idzie, masz utratę gwarancji. 70zł kosztuje unlock+instalacja, przy Bricku cena pewnie będzie ciut wyższa, ale bez przesady. Jeżeli chcesz dokładnej wyceny, to pisz bezpośrednio do serwisu.
  5. MiCenter bierze... 70zł? Jakoś tak....
  6. Nezumi

    Aktualizacja

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  7. Ludzie na forach ogólnych podają, że nawet po flashu do MIUI9 problem pozostaje, ale wymiana wyświetlacza nic nie pomaga. Problem jest związany z opcją AoD i z jakiegoś powodu pozostaje nawet po MiFlashu. Chcesz, możesz wysłać na rękojmie/gw, również wysyłam (prawdopodobnie sklep będzie nalegać na naprawę w MiCenter, zobaczymy).
  8. To nie wada... eQ działa tylko na słuchawki po kablu.
  9. Nezumi

    Problem z ROMem

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  10. tylko jezeli masz magisk lub globalna wersje urzadzenia oba... zaleznie od wersji urzadzenia i preferencji...
  11. @rock'n'rolla W Play tylko Apple, 2 samsungi i 1 LG na razie działa VoLTE, z resztą modeli się cholernie ociągają... Zamiast zmieniać telefon, zmień operatora, jeżeli zależy Ci na VoLTE... Gdzieś tam chyba pojedyncze osoby na chwile łapały niby VoLTE, ale jakoś tak niewiele ich było...
  12. Nezumi

    Przejście z EU na Global

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Od kiedy to niemożliwe jest używanie Google, czy też wyszukiwarki na forum? Elektroda? Ty chyba nie wiesz co tam się dzieje .
  13. Nezumi

    Przejście z EU na Global

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Istnieje coś takiego jak Google i wyszukiwarka na forum
  14. wlasnie dlatego obstawiam jakis bug, problem pojawil sie na ostatnim global stable i devach od listopada i coraz wiecej osob to ma.
  15. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  16. u mnie w samym twrp problemu nie ma, tak samo wchodzac w fastboot, czy tez po prostu wlaczajac telefon... blyska mi na bialo tylko przy unlock/lock, powiadomieniach gdy ekran jest wylaczony, odbieraniu telefonow przy wylaczonym ekranie, czy tez przy przejsciu do recovery przez opcje w apce aktu (wchodzac recznie blyskow brak). W ciagu dnia praktycznie problem sie nie pojawia, a dopiero wieczorem/w nocy/ rano, gdy jest dosc ciemno, tak jakby czujnik szalal... Może @Acid wie cos wiecej w tym temacie. @Patrykowski98 Poczekałbym jednak z ew. wymianami ekranu etc. problem jest dość... powszechny z tego co widzę na innych forach: https://en.miui.com/thread-4485033-1-1.html
  17. Nezumi

    Działania moderatora mrosi.

    i w 1 i w 2 przypadku warny masz zasłużone. Według regulaminu powinniśmy warnować za każde jego złamanie, po to są warny (ostrzeżenia). Trzeba także pamiętać, że 1-2 pkt ostrzeżeń nie powodują, że nie możesz już z forum korzystać. Tak na prawdę "szans na poprawę" masz 5... dopiero po 5 punkcie wchodzi 10h ban. Często warn jest jedynym sposobem szybkiego poinformowania usera, że nabroił, a dopiski pod postem od moda mają 0 siłę przebicia... Jeden cwaniak taki dopisek w swoim poście usunie. inny uda, że tego nie widzi, a jak napiszesz post z ostrzeżeniem, to zostaniesz totalnie zlany. Co do tematów aktualizacji, to one się rządzą troszkę innymi zasadami, przymykamy często oko na ew. lekki spam i odejścia od tematu głównego, czy też czyścimy posty bez warnów, ale jeżeli w danym temacie spam i ew. walki między userami zaszły za daleko, to cóż, sporo osób wtedy dostaje tzw. "rykoszetem". Jeżeli system warnów komuś nie odpowiada, co też już pisałem w chyba 3-4 tematach ze skargami na moderatorów, niech w dziale pomysłów dla forum poda lepsze rozwiązanie.
  18. Nezumi

    Mi 9 nadchodzi...

    Szczerze? Obojętnie, po prostu niech się coś ruszy poza tak na prawdę prockiem i ilością ramu, bo mam wrażenie, że od 2lat praktycznie tylko tym się różnią kolejne wydania flagowców i to praktycznie w każdej firmie... Przynajmniej w Mixach kombinują z czymś innym niż notch .
  19. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  20. Nezumi

    Mi 9 nadchodzi...

    No zgadzam się w 99%, bo ja nawet dla aparatu nie zmienię Mi8, używam go raz na x czasu i tylko po to, aby sobie szybko zrobić jakąś przyzwoitą fotkę i tyle .Obstawiam, że dopiero Mi10, czy jak oni to tam sobie nazwą będzie dla mnie interesująca . Jeżeli zachowają rozmiary Mi8 i zwiększą jeszcze Body to screen ratio, zostaną przy AMOLED lub dadzą jakiś dobry OLED to i tak będzie bardzo przyjemny model, a jeżeli cena się utrzyma (2999RMB +-200RMB) to obstawiam, że sporo ludzi się znowu na niego rzuci. Troszku szkoda, że w flagowym modelu dalej leca w FHD, ale cóż...
  21. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. APN
  22. Nezumi

    Mi 9 nadchodzi...

    Kolejne info nt Mi9. https://www.tabletowo.pl/smartfon-xiaomi-mi-9-rzekoma-specyfikacja/?fbclid=IwAR0ecOpZ7bYLpt2Nsm-F6piSbz69uU49L-eVXDUgkta_19a3IDKuewSt_J4
  23. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Pogadaj z BOK operatora.
  24. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Xiaomi.eu nie... Szukaj China pod MiFlash, albo dalej próbuj wgrać inne wersje TWRP pod ursa...
  25. Nezumi

    Xiaomi Mi 8

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...