Witam,
Padł mi telefon (uruchamia się tylko logo) przez to iż dłuższy czas leżał bez baterii. Jest to stary model bo Xiaomi Redmi 2 Prime (2014813).
Fastboot z przycisków się nie uruchamia tylko jego logo.
Chciałem wgrać Roma od nowa przez MIFlash, jednak mam problem z pobranym Romem...
http://en.miui.com/thread-126437-1-1.html >>> Redmi 2 Stable Version (China) V7.1.2.0.KHJCNCK (MIUI 7.1)
Program MiFlash znajduje telefon ( Power + Volume - ) jednak problem jest z samym ROMem.
Po rozpakowaniu pliku: "wt86047_images_V7.1.2.0.KHJCNCK_20151209.0000.6_4.4_cn_3df2accecd.tar" otrzymuje tylko plik "wt86047_images_V7.1.2.0.KHJCNCK_20151209.0000.6_4.4_cn_3df2accecd" . Żadnych folderów i innych drobnych pliczków .
WinRAR i WINZip zaktualizowany.
Niestety program MIFlash nie znajduje ROMu i wyrzuca komunikat : "Couldn't find flash script "
Jak widziałem na różnych poradnikach, po wypakowaniu każdy ma pliki jak w załączniku - ja czegoś takiego nie mam :/
Czemu tak się dzieje ? Coś złe szukam czy ominąłem jeszcze jakiś krok ?