-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
https://www.gsmarena.com/vidcmp.php3?idType=3&idPhone1=9329&idPhone2=8466 Porównaj sobie surowe sample. Jak na moje w dobrym świetle Mi 8 lite radzi sobie ciut lepiej(zdjęcia nie są tak szczegółowe jak w G6, ale jakoś tak mniej szumu, chociaż żadnym ekspertem nie jestem), a w słabym jest porównywalnie (z przewagą dla G6 jak na moje oko). W ostateczności, zawsze możesz kupić 8lite, wytestować przez te 14dni i zwrócić jakby było nie tak coś... To zostań na globalu...
-
Nowa linia smartfonów Xiaomi? Jutro premiera Xiaomi Play
Nezumi odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Aktualności
To 2, pająki piszą non stop o iOS i Apple, wychwalając pod niebiosa i nie widząc nigdy, żadnego problemu, a wszelkie problemy z MS/Androidem wywyższają do rangi katastrofy światowej... Aktualnie na samym SW jedyne co czytam to artykuły Pana Talera, bo jako jedyny wie o czym pisze, z Antyweba uciekłem tak szybko, jak ich znalazłem . Ja bym go raczej określił jakimś... Redmi Pro 2, albo... Redmi 6 Pro? W każdym razie nigdy bym tego czegoś nie wrzucił do serii "Mi". -
Nowa linia smartfonów Xiaomi? Jutro premiera Xiaomi Play
Nezumi odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Aktualności
GB nie pierwszy raz odwala coś takiego, zawsze na pre-ord podbijają ceny i to straszliwie. Obstawiam, że niedługo pojawią się u januszy z alledrogo za ~649-699zł. -
Nowa linia smartfonów Xiaomi? Jutro premiera Xiaomi Play
Nezumi odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Aktualności
Przepiękny żart. Telefon u samego Xiaomi kosztuje jakieś 550zł . Z VAT 750zł . -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Aż muszę zapytać... Serio? Luźny kabel przejściówki?
-
Pewnie, że jest spora różnica... Przecież to 2lata różnicy...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Nowa linia smartfonów Xiaomi? Jutro premiera Xiaomi Play
Nezumi odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Aktualności
No tak, ale to są już 2lata, a porównując modele rok do roku już takich wielkich różnic nie ma. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Co chcesz się dowiedzieć? To tylko stable. Czyli sklep sprzedaje wersje China, inaczej nie oferowaliby wgrania xiaomi.eu, a co za tym idzie, na Globalu będziesz musiał kombinować z płatnościami etc. Na Xiaomi.eu będziesz mieć spokój z tym.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Nowa linia smartfonów Xiaomi? Jutro premiera Xiaomi Play
Nezumi odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Aktualności
Tak już jest od praktycznie Mi5? Mi6? Czyli od roku, czy tam dwóch. Niewiele się w samrtfonach zmienia, do tego dochodzą brudne zagrania producentów, którzy wciskają jakieś rozwiązania, czysto systemowe, tylko do najnowszego modelu, gdzie na luzie mogłoby pójść do reszty urządzeń. Dlatego ja mam zasadę, że jeżeli już wymieniać to co 2-3lata, jeżeli czegoś na prawdę mi w danym telefonie zaczyna brakować, obstawiam, że tak robi sporo osób . -
Nowa linia smartfonów Xiaomi? Jutro premiera Xiaomi Play
Nezumi odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Aktualności
Dalej słuchają, robią ankiety, tak jak ludzie marudzili nt. Netflixa i HDRu w Mi8 i Poco, tak Xiaomi się wzięło do roboty i wspólpracy z Netflixem, a aktualnie toczy się rozmowa na temat wznowienia wsparcia dla Mi5, przynajmniej jeszcze na ok 1rok. Problemem jest to, że zalewają rynek towarem, który różni się dosłownie szczegółem. Tak było np. jak wyszedł Mi8... Masa ludzi miała problem, czy brać 2s, czy Mi8... QI vs Amoled... Teraz jest to samo między zeszłorocznymi i tegorocznymi modelami w serii Redmi... Mam wrażenie, że Xiaomi bierze przykład z 2 firm na raz... chce mieć fanów i buduje dookoła siebie (przynajmniej w chinach) otoczkę prestiżu, słuchania klientów jak Apple (przynajmniej kiedyś, bo teraz to już jest fanatyzm), a do tego zalewa rynek budżetowcami i średniakami jak kiedyś Samsung... -
Mam obawy, że oni się dopiero rozkręcają . Również życzę wszystkim forumowiczom spokojnych i szczęśliwych świąt!
-
Dzwoni... Chodziło mu o powiadomienia na belce pewnie, a te już także są...
-
Nowa linia smartfonów Xiaomi? Jutro premiera Xiaomi Play
Nezumi odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Aktualności
Tylko mnie drażni, że Xiaomi do serii "Mi" wpycha coraz to gorsze i bardziej budżetowe oraz totalnie bezsensowne modele? Najpierw zrównali dosłownie z ziemią serię "Mi Note" która z flagowca spadła do miana... średniaka, potem wepchnęli jakiegoś MiMAX, który jest kolejnym średniakiem... Potem zrobili jeszcze jakiegoś "Redmi Pro"... Czasami tęsknie za czasami, gdzie było Redmi->Redmi Note->Mi->MiNote... ლ(ಠ_ಠლ) Według tabletowa: https://www.tabletowo.pl/premiera-xiaomi-mi-play-cena-specyfikacja/?fbclid=IwAR1vaqklIOkZT1RhS51NnWE7RFP4OTdcOSmxUGJK8ttwdygEC6VM4KjM--k cena w PLN z VAT oscyluje w okolicach 850zł, bez VAT, 660zł. W cenie ~500-700zł aktualnie dostaniesz Redmi 6 , co prawda Helio P22 i HD+, a nie FHD+, tylko... czy ktoś, kto kupuje smartfon za 500zł wymaga cudów? Dodatkowo, za ~800zł dostaniesz z oficjalnej dystrybucji Mi A2 Lite, czy też RN 6 Pro, RN 5, czyli dużo lepsze urządzenia, niż ten cały pożal się boże (TFU) "Mi Play" (dlaczego Play? Przecież wydajność tego do gier, czy multimediów będzie żenująca...). Mam serio nadzieję, że to będzie model na jakieś Indie, czy Chiny... (╥_╥) PS: Kurła jednak nadal mnie to rusza . -
Nowa linia smartfonów Xiaomi? Jutro premiera Xiaomi Play
Nezumi odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Aktualności
@Orjon Ano... ale mnie to już przestało ruszać... po tym co było z Redmi 3... potem 4... i note i różnicami dosłownie kosmetycznymi, 1000 wersji, już nic mnie nie zdziwi u nich... Oni chcą po prostu zasypać rynek, aktualnie są Top1 w Indiach i planują tam np wydać Redmi Go, totalny budżetowiec z 1Gb ram i 8-16Gb pamięci, za kwotę ~500zł u nas raczej nikt by tego nie tknął w takiej cenie, a tam się ludzie cieszą, jakby za darmo rozdawali. Też możliwe, że ten cały "Play" będzie swego rodzaju raczej konkurencją dla RealMe od Oppo i samego Oppo, więc głownie dla rynku chińskiego... Pożyjemy zobaczymy. -
Nowa linia smartfonów Xiaomi? Jutro premiera Xiaomi Play
Nezumi odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Aktualności
Z tego co czytałem, to ten model ma być czymś na styl "Redmi 7". -
redmi 4x bardzo spowolnił (od września)
Nezumi odpowiedział(a) na majestic0 temat w Problemy techniczne
Bez nazwy/numeru softu, żadnych konkretnych odpowiedzi nie uzyskasz, a wskazanie "wrzesień" nic nie daje, mogę jedynie obstawiać, że jest to soft stable, więc wybór w takim wypadku masz taki, jak podałem wyżej. Czekać na kolejną aktu (powinna niedługo być) lub przejść na dev... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. http://lmgtfy.com/?q=Tapatalk+apk
-
redmi 4x bardzo spowolnił (od września)
Nezumi odpowiedział(a) na majestic0 temat w Problemy techniczne
Doprecyzujcie o który soft wam chodzi... Bo tak to sobie możecie gdybać bez żadnych wyników... Jeżeli chodzi wam o pierwszy Stable na MIUI10 to cóż, czekajcie na 2 aktu, która będzie niedługo. Jeżeli nie chcecie czekać, zawsze macie soft Global dev/beta.. Jeżeli takie "zmuły" są też na dev/beta to zawsze możecie spróbować przeczyścić urządzenie (robiąc sobie wcześniej kopię w chmurze miui) i sprawdzić co będzie potem... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Zainstaluj ponownie aktu...
-
MI 8 + global 10 - problem z kontaktami
Nezumi odpowiedział(a) na Kowal1910 temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Większość Twoich pytań znajdzie odpowiedź w pierwszej lepszej recenzji Mi8... ale niech Ci jest... Powiadomienia nie są na stałe... pojawiają się na belce na chwilę po odblokowaniu telefonu i znikają, a zastępuje je zegar.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
