Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Nezumi

    Co kupić ?

    Dowód zakupu dostajesz w ich "systemie" do pobrania PDF Co do używanych... kupowałem masę rzeczy i wszystko nowe...
  2. Polecam nie wchodzić w zwykłe przelewy... Nie dość, że skasują was jak za zborze za przelew międzynarodowy to jeszcze nie macie żadnego zabezpieczenia jakby coś "nie pykło" Jestem tego samego zdania, lepiej brać 16Gb i za tą różnicę dokupić sobie SD jeżeli się używa takie rzeczy, a tego 0.2GHz różnicy na procku w normalnym użytkowaniu nie odczujesz
  3. Nezumi

    Co kupić ?

    Jeżeli bardzo zależy Ci na cenie, a nie chcesz ryzykować z VATem kupując z chin to bierz w Xiaomiforsale. Kupowałem tam sporo rzeczy, wszystko idealnie przebiegało
  4. Mylisz się, jest wersja 16Gb także z FDD-LTE... Xiaomi ją prezentowało np. na FB...
  5. Nie wiem jak to by ująć, ale... szansa jest 50/50 ;-; Albo złapią... albo nie... ;-;
  6. Radziłbym napisać do nich o poprosić o nr. urządzenia... Jeżeli to będzie 2014811 to posiada 900hz, jeżeli 813 to nie... Ogólnie to wyszły modele 2Gb z 900hz, ale na Ali niczego nie można być pewnym
  7. To ja mogę polecić szkło hartowane Hard Glass od 3MK... Dużo lepsze od Mocolo ;-; Tylko nie bierzcie wersji "Flexible Glass", bo ona niestety ma słaby klej i przy wyższej temp. niestety się odkleja ;-; ale z tego co udało mi się dowiedzieć, to seria "Flexible" jest ciągle w testach
  8. To, że aktualizujesz co tydzień nie znaczy, że coś się nie zwaliło Mając takie "problemy" są 3 wyjścia... albo masz po prostu jakieś błędy w ROMie, albo masz uwaloną słuchawkę... albo po prostu zbyt wielkie miałeś oczekiwania
  9. Poprawka, MIUIPolska nie ma ROM Stable Wszystkie cotygodniowe aktu są na bazie dev Ale tak, instrukcja instalacji się kłania, a wszystko pobierzesz tam gdzie wskazał kolega @Up.
  10. Trzeba zacząć od tego, że dla nas nie istnieje "Stable" jako taki... Stable w MIUIPolska to po prostu ten ROM który Ci najlepiej działa ponieważ, ROMy masz na podstawie dev chińskich, a jak każdy dev tak i ten może mieć błędy. Dla mnie cena była tutaj największym + Mi4, bo zapłaciłem ~1000zł, za flagowy telefon
  11. Radze sprawdzić czy to nie jest po prostu wina ROMu... Bo jedyne czego nie ma (chyba bo nie sprawdzałem, nie używałem) to t2w... Gram ostatnio w Fallout i Hearthstone na Mi4 i tel ma normalne temp., jeszcze ani razu mnie nie zawiódł, wszystko działa, a jakość połączeń jest taka jak wszędzie i nikt jeszcze nie narzekał, że mnie nie słyszy...
  12. Nie potrafisz ustawić widocznie, bo od tygodnia słucham muzyki na pistonach na Mi4 z Viperem i jest o niebo lepiej niż na Sony Z3 czy też Samsungu S4/S5
  13. A co takiego budzi Twoje wątpliwości w Mi4?
  14. Jak to kto mu je wygrywa? Uprzejmy chińczyk Oni tam mają swoje modyfikacje MIUI o dziwnych numerkach
  15. Jeżeli chodzi Ci o ochronę wyświetlacza to pewnie Dragontail, tak jak w RedMi2
  16. Zasięgi LTE możesz sprawdzić na mapie operatora. Ilość potrzebnej przestrzeni jest indywidualna... Mi wystarcza 16Gb jeszcze z zapasem, używam LTE do chmury, ktoś inny woli mieć wszystko w tel i musi mieć wtedy 64Gb... Apki wiele miejsca Ci nie zjedzą... zazwyczaj mają w okolicach 20-30mb...
  17. 1. Różnic w "awaryjności" między wersjami raczej nie ma. 2.Posiadam Mi4 LTE 2Gb i GPS działa świetnie. 3.Odsyłasz do niego, od przekazuje Xiaomi, oni to naprawiają i Buriza Ci odsyła. 5.Bierz Mi4. Dużo lepsza optymalizacja systemu, dużo sprawniejszy sprzęt. Posiadam wersje 2Gb jak już wspomniałem i jeszcze mi się nie zwiesił, a aktualnie mocno męczę telefon grając w Fallout 6.Kupiłbym bez zastanowienia Wydaje mi się, że beep był w starszych aktu, w tych nowych jakby zniknął
  18. To polecam poczekać, aż Buriza będzie mieć Ma on niższe marże od IBG, a z tego co czytałem to wersja zwykła ma kosztować 165$ i 185$ ma kosztować wersja "pro"
  19. Pewnie miałeś rom przerabiany przez jakiegoś chińczyka czy innego "geniusza zła"
  20. Jeżeli chodzi o GPU to MediaTek robi dużo lepsze GPU od Qualcomm'a W sumie już od dłuższego czasu Ich problemem były słabe procesory, które teraz są coraz lepsze i Qualcomm ma się na prawdę czego bać
  21. Radze jednak poczytać ciut więcej o tym MTK ma on znacznie lepsze osiągi w grach niż snap 801, a co dopiero 800 Snap 801 przy wyższych temp. potrafi zgubić gdzieś 26% mocy, gdzie ten Mediatek traci może 10% Procki od MTK z serii Helio mają dużo lepszą wydajność w wyższych temperaturach. Więc jak dla mnie Note 2 będzie na prawdę świetną maszynką.
  22. Pobierz ze strony miuipolska.pl najnowszy ROM, zainstaluj przez aplikacje "Aktualizacje". Bo masz jakiegoś globala bodajże.
  23. Nezumi

    mi4i czy mi4?

    Jeżeli kasa nie gra roli to po co się wgl zastanawiać? Bierz Mi4 ;-; jeżeli chcesz grać na telefonie to tym bardziej ;-;
  24. Moim zdaniem może wyjść na prawdę niezły telefonik dużo dobrego o tym MTK słyszałem, niezłe ma wyniki, a za te pieniądze
  25. Obstawiam walnięte mikro... U mnie wszystko działa bez zarzutu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...