-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Dowód zakupu dostajesz w ich "systemie" do pobrania PDF Co do używanych... kupowałem masę rzeczy i wszystko nowe...
-
Xiaomi redmi note 2 32gb gdzie kupić
Nezumi odpowiedział(a) na Grothgar temat w Kupno urządzeń Xiaomi
Polecam nie wchodzić w zwykłe przelewy... Nie dość, że skasują was jak za zborze za przelew międzynarodowy to jeszcze nie macie żadnego zabezpieczenia jakby coś "nie pykło" Jestem tego samego zdania, lepiej brać 16Gb i za tą różnicę dokupić sobie SD jeżeli się używa takie rzeczy, a tego 0.2GHz różnicy na procku w normalnym użytkowaniu nie odczujesz -
Jeżeli bardzo zależy Ci na cenie, a nie chcesz ryzykować z VATem kupując z chin to bierz w Xiaomiforsale. Kupowałem tam sporo rzeczy, wszystko idealnie przebiegało
-
Xiaomi redmi note 2 32gb gdzie kupić
Nezumi odpowiedział(a) na Grothgar temat w Kupno urządzeń Xiaomi
Mylisz się, jest wersja 16Gb także z FDD-LTE... Xiaomi ją prezentowało np. na FB... -
Jaka szansa naliczenia podatku vat? Śląskie.
Nezumi odpowiedział(a) na Igorius temat w Kupno urządzeń Xiaomi
Nie wiem jak to by ująć, ale... szansa jest 50/50 ;-; Albo złapią... albo nie... ;-; -
Radziłbym napisać do nich o poprosić o nr. urządzenia... Jeżeli to będzie 2014811 to posiada 900hz, jeżeli 813 to nie... Ogólnie to wyszły modele 2Gb z 900hz, ale na Ali niczego nie można być pewnym
-
To ja mogę polecić szkło hartowane Hard Glass od 3MK... Dużo lepsze od Mocolo ;-; Tylko nie bierzcie wersji "Flexible Glass", bo ona niestety ma słaby klej i przy wyższej temp. niestety się odkleja ;-; ale z tego co udało mi się dowiedzieć, to seria "Flexible" jest ciągle w testach
-
To, że aktualizujesz co tydzień nie znaczy, że coś się nie zwaliło Mając takie "problemy" są 3 wyjścia... albo masz po prostu jakieś błędy w ROMie, albo masz uwaloną słuchawkę... albo po prostu zbyt wielkie miałeś oczekiwania
-
Najnowsze Miui Polska na Mi4 LTE 3GB
Nezumi odpowiedział(a) na Panczo_Dragon temat w Dyskusja ogólna
Poprawka, MIUIPolska nie ma ROM Stable Wszystkie cotygodniowe aktu są na bazie dev Ale tak, instrukcja instalacji się kłania, a wszystko pobierzesz tam gdzie wskazał kolega @Up. -
Trzeba zacząć od tego, że dla nas nie istnieje "Stable" jako taki... Stable w MIUIPolska to po prostu ten ROM który Ci najlepiej działa ponieważ, ROMy masz na podstawie dev chińskich, a jak każdy dev tak i ten może mieć błędy. Dla mnie cena była tutaj największym + Mi4, bo zapłaciłem ~1000zł, za flagowy telefon
-
Radze sprawdzić czy to nie jest po prostu wina ROMu... Bo jedyne czego nie ma (chyba bo nie sprawdzałem, nie używałem) to t2w... Gram ostatnio w Fallout i Hearthstone na Mi4 i tel ma normalne temp., jeszcze ani razu mnie nie zawiódł, wszystko działa, a jakość połączeń jest taka jak wszędzie i nikt jeszcze nie narzekał, że mnie nie słyszy...
-
Nie potrafisz ustawić widocznie, bo od tygodnia słucham muzyki na pistonach na Mi4 z Viperem i jest o niebo lepiej niż na Sony Z3 czy też Samsungu S4/S5
-
A co takiego budzi Twoje wątpliwości w Mi4?
-
Jak to kto mu je wygrywa? Uprzejmy chińczyk Oni tam mają swoje modyfikacje MIUI o dziwnych numerkach
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Jeżeli chodzi Ci o ochronę wyświetlacza to pewnie Dragontail, tak jak w RedMi2 -
Zasięgi LTE możesz sprawdzić na mapie operatora. Ilość potrzebnej przestrzeni jest indywidualna... Mi wystarcza 16Gb jeszcze z zapasem, używam LTE do chmury, ktoś inny woli mieć wszystko w tel i musi mieć wtedy 64Gb... Apki wiele miejsca Ci nie zjedzą... zazwyczaj mają w okolicach 20-30mb...
-
1. Różnic w "awaryjności" między wersjami raczej nie ma. 2.Posiadam Mi4 LTE 2Gb i GPS działa świetnie. 3.Odsyłasz do niego, od przekazuje Xiaomi, oni to naprawiają i Buriza Ci odsyła. 5.Bierz Mi4. Dużo lepsza optymalizacja systemu, dużo sprawniejszy sprzęt. Posiadam wersje 2Gb jak już wspomniałem i jeszcze mi się nie zwiesił, a aktualnie mocno męczę telefon grając w Fallout 6.Kupiłbym bez zastanowienia Wydaje mi się, że beep był w starszych aktu, w tych nowych jakby zniknął
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
To polecam poczekać, aż Buriza będzie mieć Ma on niższe marże od IBG, a z tego co czytałem to wersja zwykła ma kosztować 165$ i 185$ ma kosztować wersja "pro" -
Pewnie miałeś rom przerabiany przez jakiegoś chińczyka czy innego "geniusza zła"
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Jeżeli chodzi o GPU to MediaTek robi dużo lepsze GPU od Qualcomm'a W sumie już od dłuższego czasu Ich problemem były słabe procesory, które teraz są coraz lepsze i Qualcomm ma się na prawdę czego bać -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Radze jednak poczytać ciut więcej o tym MTK ma on znacznie lepsze osiągi w grach niż snap 801, a co dopiero 800 Snap 801 przy wyższych temp. potrafi zgubić gdzieś 26% mocy, gdzie ten Mediatek traci może 10% Procki od MTK z serii Helio mają dużo lepszą wydajność w wyższych temperaturach. Więc jak dla mnie Note 2 będzie na prawdę świetną maszynką. -
Pobierz ze strony miuipolska.pl najnowszy ROM, zainstaluj przez aplikacje "Aktualizacje". Bo masz jakiegoś globala bodajże.
-
Jeżeli kasa nie gra roli to po co się wgl zastanawiać? Bierz Mi4 ;-; jeżeli chcesz grać na telefonie to tym bardziej ;-;
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Moim zdaniem może wyjść na prawdę niezły telefonik dużo dobrego o tym MTK słyszałem, niezłe ma wyniki, a za te pieniądze -
Mi4 - kiepska jakość dźwięku - kamera
Nezumi odpowiedział(a) na ksmajkel20 temat w Problemy techniczne
Obstawiam walnięte mikro... U mnie wszystko działa bez zarzutu
