Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Proponuję pomęczyć 3MK mailowo, albo na fejsie i się dowiedzieć czy chociaż w planach mają Ja na Mi4 mam od nich flexible Glass i prezentuje się to wybornie
  2. Jeżeli jest to wersja Prime to zasięg LTE powinien być, Prime wychodzi tylko w 1 wersji. Powinno mieć zakresy "FDD-LTE 1800, 2100, 2600". Możesz zawsze spróbować ręcznie wymusić zasięg LTE o ile jesteś w zasięgu nadajników LTE.
  3. I Mi4 i Redmi 2 posiadają OTG, to Redmi Note 2 by OTG nie posiadał? Sprawdźcie na pudełkach, musi być informacja.
  4. Na tyle pudełka od telefonu masz podane zakresy poszczególnych pasm.
  5. http://miuipolska.pl/forum/topic/6476-zbyt-ma%C5%82o-pami%C4%99ci-w-wersji-16gb/ Osoba z tego tematu kupowała tam. Napisz może do niego na PW jak poszła transakcja i jaki jest kontakt ze sprzedającym .
  6. To nie jest MIUIPolska . Jeżeli chcesz Rom MIUIPolska to masz w mojej sygnaturze instrukcję. Czy się opłaca? Moim zdaniem tak, używam romów MIUIPolska od lutego i jeszcze się nie zawiodłem . W Rom'ach MIUIPolska dostajesz kilka dodatkowych motywów zegarków, a do tego ViperFX (ulepszenie dźwięku), wydaje mi się, że w wersji global tego nie ma
  7. U mnie problem z mikro to jakiś totalny random ostatnio xD. Tydzień temu 3dni z rzędu był problem żeby się dogadać, od soboty praktycznie problem sam zniknął, bez restartów, bez wipe, bez zmian ustawień, tak sam z siebie . Co do ankiety to można zawsze potem zgłosić problem na forum bety miui, jeżeli wystapi on u znacznej większości i może coś się z tym ruszy
  8. wipe robisz przywracając system do fabrycznych lub z poziomu recovery
  9. Ten temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Problem rozwiązany. Jeśli chciałbyć ponownie otworzyć wątek, napisz do moderatora lub administratora forum.
  10. Zawsze możesz sprawdzić zdrapkę, aby się upewnić co do oryginalności urządzenia. Zakupy na Allegro nie są gwarantem oryginalnych urządzeń niestety. Zostaje Ci spróbować jeszcze wymiany karty SIM w salonie, jeżeli to nie pomoże to niestety, ale ja już nie mam pomysłów, zazwyczaj na problemy z softem pomaga wipe, w ostateczności miflash. Zobacz jeszcze jaki masz preferowany typ sieci ustawiony.
  11. 1. Wersja WCDMA obsługuje tylko WCDMA(3G+), wersja LTE jest bogatsza o pasma LTE (B1/B3). 2. Cło wynosi 0%, VAT 23%, jak capną to dostaniesz liścik z UC, jak nie capną to paczuszka przychodzi do Ciebie bez dodatkowych opłat. 3. Jedyne co teraz wychodzi to Mi4c, warto poczekać do premiery i zobaczyć jak się będzie prezentować . 4. Nie, Mi4 występuje w wersji 16Gb oraz 64Gb.
  12. Gdzie kupowałeś telefon? Czy po instalacji romu robiłeś wipe? Jeżeli instalujemy rom miuipolska na rom CN, to warto wipe zrobić, aby pozbyć się syfu wgranego przez ew. pośredników .
  13. Heh nie zrozumieliśmy się Numer powinien wyglądać np tak: 2015051, a Rom znajdziesz w linijce "Wersjia MIUI"
  14. Posiadaczy np. Mi4 jest sporo, wypowiada się tylko kilka osób i tylko wtedy gdy ma jakiś problem ew. stali bywalcy forum. Osoby którym wszystko działa nie mają potrzeby pisania 100x pod rząd, że wszystko jest OK . Co do sklepów, i IBG i Xon i Technos to pewni sprzedawcy, nie ma rzeczy wiecznych, nawet takie IBG/XFS może się przecież "rozpaść". Jaki problem jest z naprawami w XFS? Pobierasz druczek, wypełniasz, wysyłasz do Czech i problem z głowy . Tak Acid prowadzi serwis "pogwarancyjny", ale jeżeli zbijesz sobie ekran to nic nie stoi na przeszkodzie wysłać telefonu do Acida . Wracając do "problemów" znaczna ich większość to problemy softu, które można zawsze naprawić w domowym zaciszu. Nie ma firmy, która by miała 100% udanych modeli, 100% telefonów które wytrzymałyby mieś bez problemów. Taki Samsung już kilka dni/tygodni po premierze S6 dostaje zgłoszenia z naprawami bo "coś nie wyszło". Powiem tak, mam Redmi2, mam Mi4, zaopatrzyłem w Mi4 kuzynkę i 2 znajomych, oraz jeszcze z 3/4 znajomych w telefony serii Redmi, żaden z nich nie narzeka na te telefony, wszystko im śmiga, wgrali sobie najbardziej stabilny ROM i na nim pracują . Chcesz pewny sprzęt, zamawiaj u pewnych sprzedawców, a nie "byle jak najtaniej" i problem podróbek zaczyna znikać
  15. Nr urządzenia masz na pudełku, natomiast rom który posiadasz zobaczysz w informacji o telefonie w ustawieniach.
  16. FDD-LTE z tego co wiem. Jeżeli się pomerdałem to niech ktoś poprawi
  17. "Corning® Concore™ Glass" Prosto ze strony producenta ;-; folie naklej, nie ma co ryzykować
  18. Włączenie "pływających okien" nie zaszkodzi .
  19. Nie wydaje mi się, aby jeszcze jakieś problemy dodatkowe wystąpiły, ale jeżeli cokolwiek zauważysz nie tak (problemy z mikro/sim) to na forum są 2 temaciki do przejrzenia .
  20. Wejdź wtedy jeszcze w Ustawienia->Powiadomienia->Powiadomienia Aplikacji i zobacz czy na pewno wszystko co jest potrzebne masz zaznaczone. Ja korzystam z czyszczenia RAM bardziej przez Fejsa straszny szajs z tego, więc robie wszystko, aby fejs z messagerem miały jak najmniej uprawnień i nie działały w tle
  21. Dodaj sobie aplikację do Autostartu w Panel Sterowania->Uprawnienia->Autostart, wtedy po czyszczeniu RAM apka dalej powinna wysyłać powiadomienia . Używam Inbox, czyszczę Ram w obu moich telefonach bardzo często (nie lubię gdy apliakcje mi zawalają) i jeszcze nigdy nie miałem problemów z mailami/FB/Messager
  22. Znam ten ból, miałem ten sam problem z a-jays Three, niby 200zł, a jednak przez ten płaski kabel co chwile spadały . Pianki powinny rozwiązać problem
  23. Poszperaj po Allegro/Ali za dodatkowymi gumkami, tutaj nie ma wielkiej filozofii. Jeżeli zwykłe gumki Ci wypadają, kup pianki, trzymają się ciut lepiej i też lepiej wygłuszają otoczenie .
  24. Ale z tego co wiem po zainstalowaniu MIUIPolska nie tracisz gwarancji ani możliwości zwrotu, to jest dalej MIUI
×
×
  • Dodaj nową pozycję...