Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Edytując post główny Ja mam podpięte wszystkie urządzenia domowe pod 2.4Ghz (TV, dekoder, laptopa), a 5GHz korzystam tylko u siebie w pokoju na Mi4 gdzie mam router . Wydaje mi się, że 5Ghz warto sobie odpalać gdy w domu masz więcej jak 2 routery, gdzieś czytałem, że przy kilku routerach z Wi-Fi 2.4GHz zasięg 2.4 jest gorszy od 5GHz z powodu, nakładania się sygnału(?) czy jakoś tak. Nie jestem pewien jak to dokładnie działa, ale u mnie w domu przy 2 routerach mam lepszy zasięg 5GHz od 2.4GHz.
  2. Two Steps From Hell robią świetną muzykę do trailerów filmów/seriali oraz samych filmów. Ja osobiście uwielbiam to: Na Spotify masz ich całą twórczość .
  3. Na Google troszkę jest podobnych tematów i z tego co czytam, aby zrobić mostek potrzebujesz 2 routerów tego samego producenta.
  4. Nie, nie jest pewny, co więcej to jest jakiś cwaniak, nie wie co ma na magazynie, kiedy ew. będzie mieć dostawę, ani kiedy zostanie wysłany towar... Tak na prawdę nie wie nic, ma 2 konta na allegro, na 1 sprzedaje "bez VAT"(paczka idzie prosto z Chin do Ciebie), a na 2 "z VAT" (wysyłka niby z Polski).
  5. http://miuipolska.pl/forum/topic/6711-tutorial-p%C5%82ywaj%C4%85ce-okna-dymki-czatu/#entry87679 Szukanie nie boli .
  6. Jaką masz ustawioną preferowaną sieć w ustawieniach? (2G/3G/4G?), bo z tego co piszesz, tel łapie tylko zasięg 2G niekiedy, czyli tak jakbyś miał preferowaną sieć ustawioną 2G.
  7. Panel Sterowania jest aplikacją systemową, znajdziesz ją na pulpicie.
  8. Po wejściu w uprawnienia w Panelu Sterowania tapnij na trybik w prawym górnym rogu i zaznacz opcję "Zarządzaj Uprawnieniami" jeżeli jest wyłączona.
  9. Widzę 2 wyjścia... Wipe z poziomu recovery i modlić się o to, aby ruszył, albo MiFlash i stawianie systemu na czysto.
  10. Nezumi

    firewall

    Jak zniknęła? Przecież jest w Panelu Sterowania.
  11. Nezumi

    Nowy dział

    Jest dział Redmi Note 2. Nie ma różnic w sofcie między 2, a 2 Prime, a jedyna różnica to pamięć/0.2 na procku i ciut lepsza grafa.
  12. Nie mam z nią żadnych problemów na żadnym z 2 telefonów. Próbowałeś reinstalować samą aplikację i czyścić cache apki?
  13. Przecież oba są v7. Nie ma już MIUI v6. Ostatni v6 jest bodajże z 6 sierpnia, czyli ROM 5.8.6
  14. Mi4 mam od wersji 5.8.6 i nigdy mi się sam nie zrestartował. Jeżeli Ci się tel teraz restartuje sam to najlepszym wyjściem będzie chyba powrót do ost. działającej u Ciebie aktualizacji.
  15. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  16. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  17. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  18. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  19. Wejdź sobie po podłączeniu słuchawek w Ustawienia->Słuchawki i efekty i wybierz tam inne słuchawki.
  20. Nezumi

    Mi4 Gearbest

    Bardzo dobra oferta jak na Mi4 3/16 LTE z Polski i jeszcze sprzedawca pewny!
  21. Jak podróbka to możesz żądać zwrotu kasy . Tutaj masz stronkę do weryfikacji: http://www.mi.com/verify/
  22. Tak, na pudle jest zdrapka z kodem do sprawdzenia.
  23. Nie wiem do końca, ale kilka osób wyłapało kilka dość istotnych błędów (jak slot SD w MiNote Pro). Mi tam nie pasuje np. "podwójna lampa błyskowa" z tego co wiem Mi4 ma tylko jedną.
  24. Uważaj na tego sprzedawce. Ktoś na forum już chciał coś od niego kupić (chyba Mi Note) i wyszła masa baboli w samej aukcji, a do tego ich "support" jest... po prostu zlewają klienta odsyłając do FAQ w którym nie ma odpowiedzi na zadane pytania.
  25. Nowy, czy używany? Bo jak nowy to na 90% podróbka jakaś xD. Czarne są nie do dorwania praktycznie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...