Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Zmiana piosenki na spotify = wybudzenie ekranu, niektóre powiadomienia (np mess, mail) wybudzają także ekran...
  2. Nie musiałeś... Od listopadowej(?) aktu stabilnej coś się skopało i Mi8/SE/Pro/EE losowo błyskają ekranem przy wybudzeniu. Teraz masz trochę, za jakiś czas samo zniknie lub pogorszy się.
  3. Tip: Ustaw jasność na sztywno powyżej 30% lub zainstaluj apkę "OLED Saver". Ten problem zacznie się pogłębiać, jeżeli nie zareagujesz i może się skończyć wymianą ekranu.
  4. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  5. Masz wyżej podane rozwiązanie na tacy...
  6. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Wszelkie potrzebne poradniki są w dziale Tutoriale oraz na stronie miuipolska.pl
  7. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  8. Nezumi

    xiaomi mi max 3 18:9

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  9. No właśnie z tego co wyczytałem to tylko kwestia licencji od Qualcomma. To jest pewnie jak z L1... Uruchomić można, ale wymaga to zainteresowania od Xiaomi. Na en.miui masa tematów także długo już tego olewać nie będą mogli.
  10. W obrębie oficjalnych softów. Z tego co się orientuje to nie. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  11. Oczywiście, jest: http://zhuti.xiaomi.com/ Polecam używać translatora, bo strona po mandaryńsku .
  12. Aby zablokować, otwierasz ostatnio używane apki, przytrzymujesz apkę które Cię interesuje, a następnie klikasz ikonkę kłódki.
  13. Nezumi

    Mi 9 nadchodzi...

    Iltrade ma ogólnie dość wysokie ceny w stosunku do konkurencji na allegro, a że ceny w Chinach są aktualnie wysokie, to u Iltrade jeszcze bardziej się wywindowane. Dobrze, że się Xiaomi pojawiło w Amazonie.
  14. Xiaomi nie ma wykupione licencji od Qcomma na wszystkie możliwe agregacje, cóż, niska cena urządzenia skądś się bierze. Jest nadzieja, że niedługo będzie lepiej, coraz więcej ludzi na forum oficjalnym chce pełnych agregacji w swoich regionach i Xiaomi jakoś na to będzie musiało odpowiedzieć.
  15. LTE+ powinno działać bez problemu przynajmniej na 1800+2100, jak sam piszesz, nie ma w twojej okolicy pasma 2100, więc z LTE+ może być problem...
  16. Bo musisz pobierać motywy zrobione pod MIUI10, a w apce masz również motywy pod stare MIUI9...
  17. Wrzuć wearOS do autostartu i zablokuj przed czyszczeniem...
  18. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  19. Szkoda mi komentować cokolwiek co mówi Pirzu. Mamy masę lepszych recenzentów w Polsce, mi osobiście szkoda tracić czas na tego...
  20. 1. Mi8, czy Mi8SE? To są 2 różne urządzenia. 2. Podaj wykres baterii(ikonka zegarka na screenie wyżej) jak i również screen z zakładki "Sprzęt".
  21. Jesteś pewny, że logujesz się na: https://i.mi.com/#/ ?
  22. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  23. Nezumi

    Mi 9 nadchodzi...

    No cóż. Nadal będzie można kupować z chin wersje "Global" sporo taniej niż u nas, a do tego zawsze można kupić telefon z innej dystrybucji niż PL i wtedy też można przyoszczędzić i to sporo... ABCData niestety ma wysokie marże narzucone.
  24. Nezumi

    Mi 9 nadchodzi...

    Nie o to chodzi, chodzi o to, że Mi9 na rynek CN nie będzie wspierał B20. Xiaomi dąży do tego, aby ludzie kupowali sprzęt z oficjalnych dystrybucji w swoich krajach.
  25. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Ciężko wejść do działu Mi8 lite i sprawdzić czy taki temat już nie istnieje?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...