-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Z G3 (flagowiec) na Redmi Note 3 (budżetowiec)? To nie jest moim zdaniem dobry krok, jeżeli chcesz poczuć upgrade, to bierz MiNote Pro, co prawda sporo droższy (ale z chin to nawet za 350$ wyciśniesz), ale jest to jednak klasa premium .
-
Problem z połączeniami głosowymi gdy dziala 4g
Nezumi odpowiedział(a) na marcinc76 temat w Problemy techniczne
Wygląda na to, że to może wcale nie być problem sprzętowy, a źle wpisanych APN'ów... Oboje macie numery w Plus? -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Twoje słowo + Samsunga vs. odczucia ludzi uciekających od Samsunga... wierze tym 2... Przynajmniej przedstawili jakieś sensowne zdanie, piszesz, że przeszły rewolucję, ale tej rewolucji nie widać, mam pod ręką i S5 i S6, żadnej rożnicy, a oba już są wypalone lub smużą, a o gwarancji Samsunga na nie zapomnij, gadają, że "taki ich urok", nie zaprzeczam, że jaskrawe kolorki mogą się komuś podobać, ale od strony "technicznej" wole 100x IPS, jeszcze się nie spotkałem z problemem smużenia, czy też wypalenia, a nawet jak się pojawiły u kogoś to nigdy problemu z gwarancją nie miał... -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Stare czasy S5 i S6? Oba mają ten sam problem i nie uważam tych telefonów za stare. Po 2 całkowicie zniechęca mnie ta biel... niebieska, brązowa, żółta zależnie od "uroku" danego wyświetlacza... -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
AMOLED jak dla mnie to zwykły chwyt samsunga, aby ciemnemu ludowi wmówić, że jest jest lepsze... wykręcone na max kontrasty, wypalające się ekrany, która nie podlegają gwarancji bo "tak już mają" i "taki ich urok", smużenia, ghostingi... podziękuję i zostanę na starym dobrym IPS... -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Boże broń... żadnych AMOLEDów... -
Dokładnie się przyjrzyj WLD, bo aż dziwne, że pokazuje wszystko OK przy 20% spadku w ciągu nocu...
-
Używam Google Maps oraz Yanosika i zawsze było idealnie. Jaki tryb masz odpalony w opcjach GPS?
-
Zakupy w XFS ibg, gearbest albo gdzieś indziej.
Nezumi odpowiedział(a) na UltiMet temat w Zakupy w Chinach
Powiedziałbym, że mogą nawet, dla nas, wzrosnąć... $$$ się umacnia, euro też nie słabnie jakoś specjalnie... -
Problem z połączeniami głosowymi gdy dziala 4g
Nezumi odpowiedział(a) na marcinc76 temat w Problemy techniczne
MiFlash można na Redmi2 bez problemu przeprowadzić, ale na start polecałbym wipe cache, następnie jeżeli nie pomoże, wipe all data, a flasha zostawił na koniec . -
Problem z połączeniami głosowymi gdy dziala 4g
Nezumi odpowiedział(a) na marcinc76 temat w Problemy techniczne
U mnie na Mi4 tej opcji nigdzie znaleźć nie mogę, więc pewnie jest gdzieś zakopana, ale... warto jej poszukać i zobaczyć co będzie po wyłączeniu, jak dalej będzie to samo, to zostaje chyba próba wipe cache/wipe all data... -
Problem z połączeniami głosowymi gdy dziala 4g
Nezumi odpowiedział(a) na marcinc76 temat w Problemy techniczne
i tak powinno się dziać, nie ma czasami włączonej jakiejś opcji w ustawieniach do VoLTE? Dawno nie miałem Redmi 2 w łapkach i nie pamiętam teraz gdzie to tam było, ale wydaje mi się, że taka opcja była... -
Problem z połączeniami głosowymi gdy dziala 4g
Nezumi odpowiedział(a) na marcinc76 temat w Problemy techniczne
Czyli Twoja karta w JEGO telefonie działa OK, ale jego już nie? Niech idzie do punktu Plus'a i poprosi o wymianę karty na nową, zrobią to za free, wystarczy powiedzieć, że karta po prostu nie działa poprawnie. -
Przestaniesz żałować za "kilka upadków" *ptfu* (nikomu tego nie życzę), gdy z czarnej ramki zacznie odpadać farba, a na Twojej alu co najwyżej zobaczysz ledwo widoczne ryski .
-
Polecam stronę miuipolska.pl->MiCenter...
-
"możliwość", fabrycznie większej nie dostaniesz, możesz przeszperać na alie za bateriami, ale... wątpię, abyś coś lepszego dorwał. Po 2 większa pojemność = większa bateria, więc...
-
Nie ma SD i... Mi4 nie istnieje w wersji 32Gb... Albo 16, albo 64...
-
Zainstaluj 5.12.4 z miuipolska.pl według instrukcji 2014 i zobacz czy apka załapie.
-
Zakupy w XFS ibg, gearbest albo gdzieś indziej.
Nezumi odpowiedział(a) na UltiMet temat w Zakupy w Chinach
W Polsce nie ma już za pobraniem , była taka szybka "akcja" od XFS jakoś w listopadzie, ale z tego co wiem, teraz już nie ma, jeżeli nadal jest, to płatność w PLN powinna być u nas. -
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
- 5 odpowiedzi
-
- 6.0
- marshmallow
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Powiedz nam jeszcze gdzie kupiony telefon oraz jakie MIUI...
-
Poszło
-
Czytamy, czytamy... 1 link jest o GLOBAL STABLE, 2 link o CHINA STABLE.... Czyli, nic dla nas... MIUIPolska przecież bazuje na devach...
-
Odpowiedzi się pewnie od "pana" królika nie doczekasz, co więcej, masz.. 2 wyjścia... napisać do MiCenter i się dopytać czy się tym zajmą, albo.. samemu szukać po internecie sposobów. No zawsze możesz po prostu wysłać do sprzedawcy telefon z wiadomością, że żądasz jego wymiany/naprawy gwarancyjnej, bo telefon po prostu nie działa, mam nadzieję, że nie pisałeś im, że próbowałeś coś instalować? . Ostatecznie możesz też złożyć skargę do UOKiK, raz dwa wezmą króliczka w obroty.. oh dobry pasztet z niego zrobią
-
Dostanie, kiedy? Hmmm.. w przyszłości? Wiemy tyle samo co i ty . Jest tylko info, że takowa możliwość istnieje, ale... szczerze... co to da? Przecież i tak jest MIUI ;-;
