Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Samsung i Apple się praktycznie przyznali do zwalniania urządzeń po pewnym czasie.
  2. https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-gwarancja-a-rekojmia możesz. Okres trwania rękojmi to 2 lata. Rękojmia dotyczy sprzedawcy, nie producenta.
  3. Nie u Xiaomi... Stare dobre telefony jak np. Mi5, nadal działają tak samo dobrze jak przy zakupie. Jak na razie nie było żadnego modelu, który byłby przez aktu specjalnie postarzany na rzecz nowego... Xiaomi raczej zaczyna po pewnym czasie olewać aktualizacje dla danego modelu i wypuszcza aktu, które nic nie zmieniają.
  4. Nie musisz używać tej apki 24/7... Ja odpaliłem ją na 2-3dni i od ponad 1.5msc problemu brak. Trzeba czekać aż Xiaomi ruszy zadek i coś wykombinuje z tym czujnikiem, bo według en.miui, problemem nie jest ekran, a czujnik.
  5. Jak znajdziesz tutaj jakikolwiek model Xiaomi: https://www.play.pl/uslugi/volte/ to daj znać... Oficjalnie żaden z Xiaomi w Play nie wspiera VoLTE. Same telefony wsparcie dla VoLTE oraz VoWiFi posiadają, co za tym idzie, jest szansa, że uda się pokombinować i VoLTE odpalić. Sprawdź sobie A2/A2Lite.
  6. Nezumi

    Problem z notch'em

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Czekać na nową aktualizacje. Android 9 wymusił wyłączenie ukrycia notcha w MIUI.
  7. Nezumi

    Mi 9 .Recenzja.

    yep... Cierpliwości, nie samym forum żyje człowiek, a aktualnie tylko 1 z aktywnych an forum osób zajmuje się tworzeniem nowych działów. Także jeżeli chcesz napisać recenzję, to zachęcam, takich rzeczy nigdy za wiele, ale niech to też ma formę typowej recenzji . Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  8. Nezumi

    Mi 9 .Recenzja.

    Temu bliżej do pierwszych wrażeń/opinii niż recenzji... Jeżeli zależy Ci na napisaniu recenzji, posprawdzaj inne tematy z pełnymi recenzjami w tym dziale (np takowa jest w temacie o ninebot) i popraw. Brakuje czysto technicznych informacji, próbek zdjęć, SOT, etc etc... W tej formie będę musiał temat wyrzucić/ukryć, bo niestety działu do Mi9 jeszcze nie ma i nie będę mieć jak scalić ten temat z dyskusją ogólną w dziale Mi9 (różnice w datach/godzinach).
  9. Problemy z softem globalnym prosimy zgłaszać na forum globalnym: http://en.miui.com/forum.php (znaleźć dział Polski i tam poszperać) lub https://c.mi.com/pl/forum.php (polskie forum community). Zaznaczę tylko, że Mi5 nie jest już wspierany, więc jedyna nadzieja dla niego, to przejście na Xiaomi.eu.
  10. Baa, nawet jest rozwiązanie... Zainstaluj OLED Saver z google play.
  11. Dowiaduj się dokładnie u sprzedawcy... Nie zawsze wysyłka DHL jest bez-VAT. Zazwyczaj sprzedawcy na aliex zamieszczają w aukcji informacje nt wysyłki, grafiki, gify etc.
  12. Istnieje proste, legalne i szybkie wyjście... kupować z innych dystrybucji niż PL . Obstawiam, że ProLine z czeskiej dystro będzie mieć ~100-150zl taniej, podobnie będzie pewnie na Amazon.de i .es za jakiś czas.
  13. @dzidexx No tak, ale to wszystko są ceny od resellerów, nie oficjalne, nawet to co podałeś z Amazon.es to jest reseller, a nie Amazon. Jak już wspomniał @galakty Mi9 na starcie była droższa w Chinach, niż w PL zapowiedziano oficjalną. Z Mi8 było podobnie, ceny w PL były praktycznie takie same jak z Chin.
  14. wedlug https://www.tablety.pl/android/2019-03-06/redmi-note-7-cena-w-polsce-xiaomi/ 800pln/195e
  15. Czekam na oficjalną premierę w Pl ;). W EU rn7 podstawowy w oficjalnej wlasnie kosztuje ~800zl.
  16. Błagam skończcie temat, czy się opłaca brać zamiast RN7 czy Note 3 (już pomijam Mi8, czy MiMix2s), temat zakończony. Telefon ma kosztować w Polsce ok 800zł, a wy go porównujecie ze sprzętem za 1200-1400zł... Od razu zacznijcie go porównywać z Samsungiem S10+ za 4.5k... ehh... Kolejne posty z "a mówiłem bardziej opłaca się xxx." (w xxx wstaw dowolny model 2x droższy od RN7) będę czyścić.
  17. Przywróć APN do domyślnych i zobacz czy zabangla. Teoretycznie wszystkie sieci prócz Plusa powinny banglać na domyślnych. ah . Sorka, ja już lecę odruchowo . Simka -> Sprawdzić, czy simka nie jest uszkodzona (np w innym fonie), APN -> Ustawić lub przywrócić domyślne. Wiem, że już wiesz, ale rozwijam dla innych .
  18. Rozwiniesz, czy mam się domyślać co autor ma na myśli?
  19. To musisz pisać do supportu Google.
  20. 1. Sprawdź sobie simke i apny... 2. Wrzuć endo do wyjątków w oszczędzaniu baterii, a do tego zablokuj kłódką w ostatnio otwartych aplikacjach...
  21. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  22. Nezumi

    Wymiana baterii w telefonie

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  23. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Nt. Unlocka w Mi8 podstawowej jest cały temat w dziale Mi8, w temacie unlocka w wersji Pro, rozwiązanie masz wyżej.
  24. Nezumi

    Mi 9 nadchodzi...

    Jako, że telefon już jest w sprzedaży, a nawet co niektórzy już go mają, to temat zamykam, a niedługo pojawi się odpowiedni dział do dyskusji. Dla wszystkich niecierpliwych taki mały news: Dział pojawi się razem z naszym softem(najszybciej piątek). Do tego czasu proszę się wstrzymać od zakładania tematów nt. Mi9 byle gdzie...
  25. Inne aplikacje Też tak mają, czy tylko te od Google?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...