Jump to content

okrutnikk

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

okrutnikk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Mi6 na początku też swoje kosztował. Ja mam nadzieję, że będzie tańszy i w końcu wymienię swojego RN 4 Jeżeli tak nie będzie i najtańsza wersja będzie kosztować 2000 lub więcej w oficjalnej dystrybucji, masz u mnie piwko
 2. Zgadza się, a dokładniej 1999 pln. Mogę się mylić, nie jestem żadną wyrocznią...ale jeśli w telefonie zastosowano tańszy procek i tańszą pamięć (eMMC Note 3 vs UFS MI6) to uważam, że raczej bezpiecznie jest założyć, że model z tańszymi komponentami będzie tańszy.
 3. Myślę, że nie będzie. Jeśli MI6 w oficjalnej dystrybucji nie kosztował to Note 3 tym bardziej nie będzie (tańszy procesor). Choć kurs dolara może tu namieszać. Mnie również Asus nie interesuje, chciałem Ci pokazać, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Uważam, że przedział cenowy od 1k do 2k pln to klasa średnia w smartfonowym świecie. Choć są rodzynki jak OnePlus 5 czy chociażby MI6 właśnie. Mi Note 3 wygląda na bardzo solidnego średniaka, pokusiłbym się nawet o stwierdzenie klasa średnia-wyższa. Na tle smartfonów producentów, których przeciętny Kowalski kojarzy z reklam tv wypada bardzo dobrze. Również w stosunku cena jakość jeśli spojrzeć w odniesieniu do chociażby takiego LG Q6, gdzie budżetowca próbuje się sprzedać za cenę ok 1200 pln na tą chwilę.
 4. Wiesz, Asus sprzedaje telefony na Snapie 626,630 po prawie 2k pln. Gdybyś pisał o Snapie 43X zgodziłbym się, że to budżetowiec. Nie popadajmy w skrajności. Ta 660-tka prawie nie ustępuje 820 jeżeli chodzi o wydajność. Jednak rdzenie Kryo swoje robią.
 5. Pierwszy kwartał 2016 czyli ok. półtora roku temu. Wg mnie nie jest źle, adekwatnie do ceny jeżeli chodzi i Mi Note 3. Prawie flagowo Po Mixie oczekiwałbym więcej.
 6. Mi wydaje się odwrotnie, Mix najbardziej skakał przy nagrywaniu materiału.
 7. Jest pierwsze porównianie możliwości aparatów nowych Xiaomi z Galaxy S7.KLIK Muszę przyznać, że ciekawie się zapowiada
 8. Długo zastanawiałem się nad Mi6. Jednak wyświetlacz 5,5 cala to dla mnie minimum. Rozważałem też Mi5s plus oraz Mi Note2. Coś mi się jednak wydaje, że aparat będzie lepszy w Note3. Cykam fotki służbowo, fakt, że nie muszą być świetnej jakości jednak dobry aparat przyda się i prywatnie Jeżeli chodzi o pamięć to nie ma to dla mnie znaczenia. Nie kreca mnie wyniki sztucznych benchmarków. Wystarczy mi, że nie będzie gorzej niż mam teraz na Rn4. Tak swoją drogą to podziwiam ludzi, którym 0.3 sekundy rozbieżności robi różnicę przy kopiowaniu pliku.
 9. Mi6 ma mniejszy ekran. Poza tym jego cena szybciutko spadnie. Telefon zamierzam kupić pod koniec października. Co wg Ciebie, prócz procesora, przemawia za Mi6?
 10. Mi również podoba się Mi Note3 i zapewne wymienię na niego swojego Redmi Note 4 MTK. Czy wiadomo już może czy i kiedy będą dostępne "globale"?
 11. Co do wibracji w czasie pisania to nie wina softu tylko ustawień klawiatury. Wchodzisz w Ustawienia->Dodatkowe ustawienia->Język i wprowadzanie tekstu->Klawiatura google lub Gboard i tu masz ustawienia klawiatury. Jeśli chodzi i aktualizację to miałem podobnie, komunikat "Spróbuj pobrać pełny ROM". Skorzystałem z tego linka -->KLIK<--. Też jestem zielony w tych sprawach, ale krok po kroku jest opisane co jak zrobić. Włącz tylko Debugowanie przez USB bo ja się motałem a w temacie nie ma o tym wspominki ( Go to About phone > tap MIUI version at least 7 times to activate the Developer options. Go to Additional settings > Developer options > USB debugging > Enable it. ) Jak pościągasz wszystko co potrzeba, sama operacja zmiany softu zajmie Ci maksymalnie 5 minut. Powodzenia.
 12. Faktycznie na 8.0.4 bateria działa zauważalnie dłużej. Przynajmniej u mnie. Innych zmian nie zauważyłem.
 13. Nabyłem właśnie Redmi Note 4 i również mam rom global. Czy może ktoś wyjaśnić laikowi przewagę MIUI Polska nad tym globalem bo nie wiem czy się w to bawić. Z góry dziękuję.
 14. Podpinam się pod pytanie, również zamierzam tam kupić ten model. Czy ten global, który o ile dobrze wyczytałem ma mieć niedługo język polski, będzie miał aktualizacje OTA?
×
×
 • Create New...