-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Karta SIM nie może się połączyć z siecią
Nezumi odpowiedział(a) na kitket temat w Problemy techniczne
Ustawienie jest w Ustawienia->Urządzenie->Prywatność->Ustaw Blokadę SIM->Zablokuj kartę SIM, jeżeli nic tam zrobić nie możesz to wygląda raczej na uszkodzoną kartę SIM, spróbuj włożyć inne karty SIM. -
Karta SIM nie może się połączyć z siecią
Nezumi odpowiedział(a) na kitket temat w Problemy techniczne
Wyłącz żądanie PIN w ustawieniach. -
Nie używam ani 1, ani 2. Siedzę na aktualnym ROM, udało mi się zażegnać problem z Usługami Google .
-
Zainstaluj poprawne recovery... TWRP w romie 6.3.3 było walnięte, błąd 7 to coś z nazwą urządzenia.
-
https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Czyli problem jest w samym Google Play, a nie romach czy cofaniu... tzw. "niefortunny zbieg okoliczności". Zostaje Ci chyba 5.1
-
Po Flashu i postawieniu systemu, wyloguj się z Google Play, wyczyść dane aplikacji (w Ustawienia->Aplikacje), następnie restart i zaloguj się, musi działać. Ah, no i mam nadzieję, że Flash robiłeś z opcją "Flash_all".
-
@kierownikPL Już od dawna w dobrych IPS czarny jest... czarny, a nie szary... No i nie wiem co za filmy oglądałeś, ale ja widziałem recki na których aparat robił zdjęcia ostre jak żyleta, a do tego było stabilnie, a obraz nie rwał przy filmikach... https://www.youtube.com/watch?v=N6rjjdi1vq0&ab_channel=C4ETech
- 6 239 odpowiedzi
-
Musisz instalować rom pod flash ze strony en.miui,walisz najpierw china dev, a potem już jakikolwiek Xiaomi.eu.
-
MIUI nie zainstalujesz, masz inny procek niż w oryginalnym telefonie, nie wiem czy jakikolwiek inny CM to puści...
-
https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
China nie ma GP. Tylko Global.
-
To zostań na 5.1, ew walnij MiFlash, jeżeli robisz wszystko DOBRZE z w/w linków i nic nie rusza to... cóż...
-
http://forum.xda-developers.com/general/help/error-rpcs-7aec-7-t2899230 http://www.mrinformatica.eu/guide-e-tutorial/guide-e-tutorial/smartphone-e-tablet/google-play-error-rpc-s-7-aec-7-how-to-solve-it-guide-and-fix Google ma wiele rozwiązań... W ostateczności możesz po prostu walnąć wipe...
-
TWRP jest pod model tel, jeżeli krzyczy o złym procku to masz podróbkę widocznie...
-
Barometr - problem z właściwym wskazaniem
Nezumi odpowiedział(a) na RemoteControl temat w Problemy techniczne
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.- 10 odpowiedzi
-
- mi4
- barometr problem
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Żaden z administratorów się nie wypowiedział, więc na razie zalecam cierpliwość i dystans do takich informacji, jak sami wyczytaliście, rom z Redmi 3 działa, w piątek będzie kolejna aktu, może pojawią się te dodatkowe opcje w romie, Xiaomi nie dało info o nowym ROM dla tego modelu, a model już jest, więc obstawiam, że będą kombinować z romem Redmi3.
-
na 6.4.14 działa, ale strasznie się tnie i wiesza, nie da się używać.
-
Na stronie en.miui nie ma żadnego dodatkowego rom dla wersji "Pro" więc idą drogą "dedukcji" (ale ze mnie Sherlock), nie będzie też "różnych" ROMów dla Redmi3 od xiaomi.eu, bo na czym je zrobić? Prawdopodobnie tłumaczenie jest już w systemie, po prostu Redmi3 bez czytnika tej opcji nie "widzi" bo nie ma po co. Trzeba się przyglądać en.miui i xiaomi.eu, ale o ile nazwy oby telefonów to "Ido" to rom jest ten sam.
-
Nic? Co ma być? Jak widzisz: http://en.miui.com/download-298.html Redmi 3 ma tylko 1 ROM, więc nie ma co się przejmować.
-
A czy Redmi 3Pro ma inną nazwę kodową niż Redmi 3? Nie... No to nie będzie, a raczej, już jest... To jest tylko 1Gb ram więcej, to nie wymaga innego softu, instalujesz normalnie "Ido".
-
Nie masz w apce Updater w prawym górnym żadnej listy rozwijanej, nic? Możliwe, że podróbka, wszędzie piszą, że powinien być MTK 6592 1.4GHz, u Ciebie widnieje 6582 1.7GHz... Spróbuj wgrać TWRP i przez TWRP zainstalować rom, co i jak znajdziesz na forum tutaj lub w google.
-
Obstawiam soft , bo już gdzieś coś podobnego czytałem .
-
Musiałbyś wejść w router i sprawdzić czy telefon pobiera/wysyła cokolwiek, inaczej się raczej nie dowiesz, ale 1 wiem, jeżeli tel nic nie pobiera, to nie ma jak zmulić Ci 20-30mb łącza... Telefon podpięty pod wi-fi może pobierać te 50-60kb/s i wysyłać 20kb/s co jakiś czas (chyba dla podtrzymania połączenia), ale nie zje Ci 20mb. Najpierw szukaj winy w routerze, być może coś mu się tam "przestawiło", być może miał jakąś aktu o której nie wiesz.
-
Sprawdź raczej router, czy nie jest walnięty jakiś priorytet, albo specjalne ustawienia pod WiFi, bo tel sam z siebie o ile nic nie pobiera to nie zmuli Ci łącza .
