Jump to content

ScarFace

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ScarFace's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Panorama to całkowity dramat Nawet nie ma co się nad tym tematem rozwodzić.
 2. Jak siedzę na v6.4.14 to bym musiał sobie tą paczkę przygotować samemu?
 3. Witam, W jaki sposób najprościej i najpewniej wykonać roota na romie global dev?
 4. Już widzę, jak faktycznie te zdjęcia były wykonane tym telefonem Jaki budżetowiec? To klasa 4/5, przy czym do 5 wliczają się już telefony, które do niczego nie potrzebują takiej mocy obliczeniowej.
 5. Nie wymagam cudów, ale przesiadłem się z Honor'a 6, który jest w podobnym przedziale cenowym, a jakoś zdjęcia robi kosmicznej jakości. Tutaj nie jest pewnie winny sensor, tylko aplikacja aparatu narzuca bardzo dużą kompresję.
 6. Robię tak i nawet bym stwierdził, że przy ustawieniu jakości na "normalną" wychodzą one dużo bardziej szczegółowe.
 7. Witam serdecznie, Testowałem sobie dzisiaj aparat w tym telefonie i się szczerze zawiodłem. Mimo ustawienia jakości na maksymalną, są one strasznie skompresowane, rozmazane, ogólnie wyglądają jakby były robione ziemniakiem. Ma ktoś może jakieś pomysły, w jaki sposób można by poprawić jakość wykonywanych zdjęć?
 8. Według mnie jakość zdjęć jest po prostu tragiczna... Zdjęcia są nie ostre, dioda nie daje rady w ciemnych pomieszczeniach, a co więcej to, że jest dwukolorowa sprawia, że często białe powierzchnie wychodzą w żółtym odcieniu.
 9. Robiłem to już. Widocznie ta wersja MIUI ma takiego buga, wgrałem global DEV i wszystko pięknie działa.
 10. Witam serdecznie, jestem posiadaczem tego telefonu od dwóch dni. Przyszedł z "podrabianym" romem, więc sobie od razu wgrałem GLOBAL STABLE 7.2.3.0(LHOMIDA). Mam niestety problem z diodą powiadomień. Mimo, że jest fizycznie sprawna, to nie pokazuje powiadomień po otrzymaniu np. wiadomości SMS. Oczywiście w ustawieniach mam tą funkcję włączoną. Gdzie może być problem?
×
×
 • Create New...