Jump to content

atom

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  https://zahacz.pl

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

atom's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Digitizer walnięty. Trzeba wymienić ekran
 2. Można uszkodzić płytę jeśli da się za grubą warstwę? Cała tubka 7g idzie - nie orientuje się jak to wagowo wygląda. A jeśli chodzi o termopad to jakiej grubości szukać?
 3. Która pastę polecacie kupić i jaką ilość nanieść? W oryginale była mała powierzchnia pokryta pastą. Czy nie powinno być po całości?
 4. Kupiłem telefon z myślą o wymianie wyświetlacza, jednak po zdjęciu tyłu widać, że niektóre śrubki są zardzewiałe. Czy Waszym zdaniem kupiłem złom?
 5. Kupiłem w lombardzie telefon, ktory jest zablokowany kontem mi. Pisałem do Xiaomi global, ale piszą bym zalogował się na konto i zresetowal hasło - nie rozumieją że telefon jest kupiony z lombardu. Wraz z telefonem mam pudełko i paragon z Play. Pisałem do nich z translatora - być może z tego względu mnie nie rozumieją. Czy jest inny sposób na odblokowanie?
 6. Jakiej firmy najlepsze jest szkło hartowane? Obecnie mam jakiejś chińskiej produkcji. Niby wszystko dobrze, ale czytnik linii papilarnych nie zawsze działa.
 7. Czy głośnik to ten rowek na obwódce telefonu? Szkło znajduje się jakoś 2-3mm od górnej krawędzi. Czy będąc w Warszawie mogę mieć ustalony inny region? Wpłynie to jakoś na telefon?
 8. Mam ustawiony głośnik rozmów na full a i tak słabo słychać. Czy to wadliwy egzemplarz? Czy może szkło hartowane tłumi dźwięk? Czy głośnik znajduje się pod ekranem?
 9. Kupiłem Mi8, ale nie wiem dokładnie jaka to jest wersja, a chciałbym usunąć blokadę poprzez edl (tak przeczytałem tu na forum, że blokadę usuwa się poprzez edl - dokładnie nie wiem o co chodzi, w pierw chciałbym wiedzieć jaką mam wersję) Czy może do usuwania blokady nieistotna jest posiadana wersja?
 10. W ustawieniach mam włączony tryb jednej ręki, jednak przesuwając palcem tryb się nie włącza, Czy u Was też tak jest? Czy w wersji 10 tryb jednej ręki nie działa?
 11. Rozkręciłem telefon, poodpinałem wszystkie taśmy i ponownie je podpiąłem jednak nie dało to efektu. Dodatkowo, gdy wyjąłem płytę to pod nią w miejscu środkowego aparatu znalazłem "chyba coś ułamanego" Załączam fotki też "rzeczy" oraz fotkę płyty - czy to coś od niej się ułamało?
 12. Telefon upadł, ale wyswietlacz i digitizer nie pękły. Po włączeniu świecą sie dolne przyciski, a po podłączeniu do kompa świeci się dioda powiadomień. Co mogło się popsuć?
×
×
 • Create New...