atom

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About atom

 • Rank
  Nowy

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  https://zahacz.pl

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy głośnik to ten rowek na obwódce telefonu? Szkło znajduje się jakoś 2-3mm od górnej krawędzi. Czy będąc w Warszawie mogę mieć ustalony inny region? Wpłynie to jakoś na telefon?
 2. Mam ustawiony głośnik rozmów na full a i tak słabo słychać. Czy to wadliwy egzemplarz? Czy może szkło hartowane tłumi dźwięk? Czy głośnik znajduje się pod ekranem?
 3. Kupiłem Mi8, ale nie wiem dokładnie jaka to jest wersja, a chciałbym usunąć blokadę poprzez edl (tak przeczytałem tu na forum, że blokadę usuwa się poprzez edl - dokładnie nie wiem o co chodzi, w pierw chciałbym wiedzieć jaką mam wersję) Czy może do usuwania blokady nieistotna jest posiadana wersja?
 4. W ustawieniach mam włączony tryb jednej ręki, jednak przesuwając palcem tryb się nie włącza, Czy u Was też tak jest? Czy w wersji 10 tryb jednej ręki nie działa?
 5. Rozkręciłem telefon, poodpinałem wszystkie taśmy i ponownie je podpiąłem jednak nie dało to efektu. Dodatkowo, gdy wyjąłem płytę to pod nią w miejscu środkowego aparatu znalazłem "chyba coś ułamanego" Załączam fotki też "rzeczy" oraz fotkę płyty - czy to coś od niej się ułamało?
 6. Telefon upadł, ale wyswietlacz i digitizer nie pękły. Po włączeniu świecą sie dolne przyciski, a po podłączeniu do kompa świeci się dioda powiadomień. Co mogło się popsuć?