-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Kolejny który uważa, że na forum są wróżki... Konkrety panie, jaki system, gdzie tel kupiony, status BLa...
-
To znaczy, że nie jestem bezduszny i za byle co nie wale ostrzeżeń... Raczej czyszczę, a jak ktoś przegina, wtedy walę warna... Byłbym hipokrytą, gdybym rzucał warnami na lewo i prawo, a sam robił to samo, a wiem, że ze mnie jest "sarkastyczny gnojek" i często zdarza mi się pisać nie na temat... jak teraz... . Koniec OT.
-
No GB się pozbył uszkodzonego telefonu, którego nigdzie nie mógł opchnąć i wracał na zwrotach... Dlaczego? Zerknij po forum.... Od jakichś 2 miesięcy, jak ktoś pisze z problemem, czy to hard, czy soft, to się okazuje, że telefon z GearBest i nic tylko problemy, bo jak nie wykupisz ich własnego ubezpieczenie, to mają cię gdzieś... Oni totalnie olewają to, co sprzedają, ważne aby sprzedać... Oni dobrze wiedzą, że mają masę uszkodzonych sztuk, że muszą się tego pozbyć i nawet dając 100USD na zakupy W ICH SKLEPIE, są na plusie... olbrzymim... Dobra... temat rozwiazany... Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Tak... Troszku samodzielności... tak tylko ostrzegam... ludzie tutaj na forum mają już dość pytania o dosłownie wszystko i... no reagują sarkazmem/ironią...
-
Spróbuj się jeszcze zalogować na i.mi.com i sprawdź czy tam ich nie ma czasem .
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=187945
-
Upewnij się czy pliki nie są uszkodzone. Informacja o braku MD5 w TWRP jest normalna.
-
MiFlash lub wipe w TWRP. Do obu akcji potrzebujesz odblokowany BL.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. To Official, czy może jednak XDA? Jak pojawi się na en.miui.com, wtedy sobie globale wrzucajcie, to co macie tutaj to zwykły port...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Napisz do sprzedawcy, że telefon jest martwy i nie masz jak odpiąć telefonu od konta, bo dokonanie tego wymaga sprawnego telefonu... Samo odpięcie od konta Xiaomi, gdy telefon jest wyłączony/martwy/wylogowany nic nie da, bo telefon nadal będzie chciał się do tego konta logować... Reszta informacji jest w innym dziale. Na górze forum masz opcję szukaj, wpisz tam "Konto Xiaomi".
-
Nie olej, bo USB to dość... delikatna sprawa... teraz działa, jutro może przestać... Mi to wygląda jak telefon ze zwrotu... ktoś wtyczki nie potrafił wyjąć lub w jakiś sposób ją uszkodził, a sklep się nie przyłożył do gruntownego sprawdzenia czy wszystko jest sprawne...
-
Mi5: CPU – liczba aktywnych rdzeni, częstotliwości, throttling
Nezumi odpowiedział(a) na latet temat w Dyskusja ogólna
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Redmi Note 4 Snapdragon (Mido) 3/32 - nie działa latarka
Nezumi odpowiedział(a) na oskarroza temat w Problemy techniczne
Mi to bardziej wygląda na uszkodzenie diody LED, ale.. próbuj....- 3 odpowiedzi
-
- international
- global
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
urząd celny Urząd celny w Przemyślu przetrzymuje przesyłkę już 2 miesiące
Nezumi odpowiedział(a) na Baron Rafau temat w Zakupy w Chinach
Tak, to jest prawidłowy CE. Możesz w ciągu 7dni dosłać wymagane rzeczy, jak instrukcja w języku PL/Eng i resztę papierków, gdzieś na forum w sumie ktoś chyba podsyłał. Mi5 akurat jest dostosowany do rynku EU jak i PL więc urząd celny nic nie sprawdził, tylko wysłał takie samo pismo do każdego nie patrząc na to, co tam w paczce jest... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Robi boot, ale do recovery... Informacja o usunięciu blokady była przy aktualizacji, która tego wymagała...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Dragon-tt... opinie masz na forum w dziale opinie o sprzedawcach.
-
Ja nie wiem... Wsteczny analfabetyzm jest coraz większym problemem... czekać na miui9 od xiaomi.eu.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Mając dostęp do konta xiaomi masz dostęp do zdjęć które zostały wrzucone w chmure.
