Zeely

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Zeely

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie podobny problem. Mam autostart uruchomione, brak ustawionych ograniczeń danych, brak ograniczeń w zarządzaniu baterii przez aplikacje i zablokowane kłódką, jednak nic to nie daje. Aplikacja zmula również gdy po odblokowaniu ekranu przejdę do aplikacji przeskakując z innej więc nie jest to zachowanie tuż po odblokowaniu.
 2. Mam problem z utrzymaniem streamingu muzyki w aplikacji Deezer. Podczas przełączania urządzenia na ekran blokady muzyka przez chwile się przycina, zaś po odblokowaniu telefonu i przejściu do uruchomionej już aplikacji Deezer włącza się aktualizacja utworów i przerywam odtwarzanie muzyki na ok. 10sec. Trzeba nadać jakieś uprawnienia tej aplikacji w systemie poza autostartem czy w może tkwić problem?
 3. Z tego co widzę są tematy dotyczące utraty połączenia, braku powiadomień lecz na zasadzie zrywania komunikacji czy też o znikających powiadomieniach. Są też opisane problemy związane z brakiem wykrywania zegarka. Nie widzę jednak problemu jaki ja poruszyłem stąd założenie nowego tematu. Fakt mogłem coś przeoczyć lecz teraz przeszukałem raz jeszcze tematy z szukajki jaką zaproponowałeś i również nie mogę znaleźć. Mógłbym również opisać swój problem do tematów z podobnymi lecz te są już pozamykane z powodu rozwiązania problemu. Wybacz, jeśli założyłem ten temat gdy faktycznie coś jest na forum lecz proszę wskaż mi taki temat bym mógł z niego skorzystać. P.S. Ten temat gdzie mnie przeniosłeś również dotyczy czegoś innego.
 4. Mam problem z ustawieniem zegarka działającego pod Android Wear z MiUi, a konkretniej po parowaniu nie otrzymuje powiadomień połączeń oraz SMS. Podejrzewam, że aplikacje od Xiaomi nie mają wsparcia dla Android Wear, jednak po instalacji Googlowskiej aplikacji do SMS powiadomienia raz są, a raz nie. Miał ktoś podobny problem?
 5. Właśnie męczę się z tym tematem na moim Mi6 i również bez skutku. Dodam, że chce dodać właśnie zegarek i również jego nie wyszukuje.
 6. Jest może jakiś sposób na zmianę aplikacji kalendarza na apke od Google? Chodzi mi o możliwość wejścia w kalendarz Google z poziomu belki powiadomień po kliknięciu na datę.
 7. Zastanawiam się nad wgraniem ROMu MIUI Polska jednak czy będą mi na nim poprawnie funkcjonowały płatności zbliżeniowe? Pytam ponieważ prędzej miałem Nexusa 5 i wszystko działało póki nie zROOTowałem urządzenia, a nie chciałbym rezygnować z płatności.
 8. Skontaktowałem się z nimi i dostałem propozycję albo wysyłka do nich na swój koszt po czym zwracają za wysyłkę i oddają pieniądze za urządzenie albo 100USD na zakupy w ich sklepie Przystałem na drugą opcję ;P
 9. Zgadza się - Gearbest. Jednak telefon był w zaplombowanym pudełku. Działać działa ale reklamacja znowu pozbawi mnie fona na dwa miesiące znając życie
 10. Mógłbym kogoś prosić o podesłanie zdjęcia złącza USB w Mi6? Wydaje mi się, że otrzymałem wersję z uszkodzonym fizycznie złączem, a nie mam jak zweryfikować. Dla porównania podsyłam foto.
 11. Istnieje jakaś szansa na włączenie Google Now z obsługą głosową na MiUi dla Nexusa 5?
 12. Witam Do tej pory używałem czystego Androida lecz w końcu postanowiłem przetestować MiUi 8. Podczas konfigurowania Androida po zalogowaniu na konto Google pierwsza czynność która się uruchamiała to wgranie aplikacji i danych z poprzedniej wersji Androida czy też romu. Po wgraniu MiUi i zalogowaniu się do konta Google tego typu dane i pliki nie wracają. Jest na to jakaś metoda? Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka