-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Oj nie każde, nie każde . Są piwa do picia w temp 12-15*C .
-
Powolne ładowanie, brak wykrywania przez PC, znaczniki zalania
Nezumi odpowiedział(a) na Krokodyl_Arek temat w Problemy techniczne
Co to za sprzedawca? Wygląda jak kolejny janusz biznesu szukający problemu. Ja bym się nie bawił w gwarancję... Łatwiej zwrócić na rękojmie i wziąć nowy... -
1. ID do konta Xiaomi widniejące na telefonie (ciąg cyferek) 2. numer IMEI telefonu (znajdziesz np. na pudełku) 3. Zdjęcie telefonu na ekranie logowania do konta Xiaomi. 4. Kod odblokowania (tutaj szczerzeni, nie mam pojęcia o jaki kod im może chodzić).
-
Nie ma co panikować. Samo nagłośnienie tej sprawy jest dobre, ludzie się baczniej przyglądają swoim urządzeniom, a to utrudnia jednak "prace" takiego "hakjera" . Xiaomi jest zazwyczaj dość "na czasie" z aktualizacjami bazy zabezpieczeń, różnica w sofcie "dev" jest max 2 miesięcy, patrząc na to, ze sporo telefonów od Samsunga, LG, Sony nie dostanie nawet tej łatki zabezpieczeń bo nie są wspierane, to i tak nieźle wychodzimy .
-
Nie jest to wskazane, jeżeli telefon jest wylogowany, bo będzie nadal chciał logować się do starego konta. To nie jest najlepszy pomysł.
-
Jak podał wyżej @abc00 Google wydało poprawkę dopiero we wrześniu. Także zanim wprowadzą ją inni producenci do swoich soft'ów, to jeszcze pewnie z miesiąc/2 zleci. Niestety, ale każdą zmianę, którą wprowadza Google w czystym androidzie trzeba dokładnie sprawdzić w softach producentów, czy nie wywołają one dodatkowych problemów.
-
Nie wiem w jakim bunkrze mieszkasz, ale u mnie znajduje co do metra...
-
Bo tego zabezpieczenia przy blokadzie BL się chyba złamać nie da... Acid kiedyś się chyba bawił i próbował, ale nic to nie dało, telefon zawsze przy odpaleniu krzyczał o konto Xiaomi.
-
Xiaomi Mi Mix 2, MiNote 3 oraz nowy laptop - podsumowanie
Nezumi odpowiedział(a) na mrosi temat w Aktualności
Jak na moje oko laika MiMix 2 wypada na prawdę zacnie, MiNote 3... nie wiem, ale mam wrażenie, że przy kręceniu filmu rwał i skakał... -
Nie. No i jeżeli to jest "od tygodnia" to ja bym raczej szukał problemu u operatora. https://miuipolska.pl/download/
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 1 odpowiedź
-
- przypomnienie
- powiadomienie
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Za to jaki piękny przycisk do papieru! Jakbyś miał dowód zakupu, to mógłbyś napisać do Xiaomi z prośbą o odpięcie od konta, ale bez dowodu zakupu raczej niewiele zdziałasz.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
To zostaje Ci czekać. My nic nie wymyślimy.
-
Pisz do MiCenter, przecież Cię nie pogryzą... My nic nie wymyślimy, no bo jak?
-
Nikt Ci tego nie naprawi... Poprzedni właściciel musi podać Ci hasło, musisz się ponownie zalogować, wejść na konto i odpiąć telefon od konta. Blokada konta Xiaomi jest nie do zdjęcia. Możesz i soft w EDL od nowa wgrać, a konta Xiaomi to nie ruszy.
-
Problem z predkością internetu mobilnego
Nezumi odpowiedział(a) na antekwars temat w Problemy techniczne
Nijak. Poczekać na aktu z tego tygodnia, albo poczekać do przyszłego... Widocznie taki błąd tego dev'a. Wersje dev posiadają błędy, niestety, trzeba się z nimi pogodzić. -
Ktoś się chyba zatrzymał w czasie... Ludzie... Bateria po każdym ładowaniu traci na pojemności. Po 2 latach każda bateria dostaje po zadku... Temat bez sensu... zamykam.
-
Ty tak na serio, czy sobie jaja robisz? Wiesz, że tego typu soft może wysyłać Twoje dane do osób 3? Takie softy to nie tylko aplikacje i reklamy, ale też wirusy, lewe apki systemowe etc... Nie ma żadnych alternatyw. Trzeba wykonać Flash i wgrać soft na nowo. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Wipe w TWRP lub flash na nowo.
-
Nie no... teraz to mnie tak ostro podupiło... Fajnie, że się logujesz do i.mi.com... Bardzo fajnie... Znowu zawiodłem się na systemie edukacji w naszym kraju... Kolejny dowód na to, że szkoły niczego przydatnego nie uczą... np. myślenia . Z jednej strony... opisywanie spraw jasnych nie ma sensu... z drugiej... widać, że nawet sprawy jasne są dla niektórych jak fizyka kwantowa... Pogadamy jak Ci kiedyś, nie daj boże, telefon ukradną/zgubisz go. Zobaczymy na ile Ci się zda odpięte konto Xiaomi od telefonu .
-
Tak, bo konto Xiaomi jest tylko dla chmury... Błagam... Nie ośmieszaj się... Jak chcesz coś napisać, to najpierw pomyśl, czy to ma sens...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
