Witam, mam dosyć nietypowy problem, może ktoś z Was zna rozwiązanie. Ucegliłem telefon, następnie wgrałem globala przez fastboot, na globalu działa wszystko poza tym,że chmura się kompletnie wyzerowała. Miui zarejestrowało kartę SIM bez problemu. Sprawa wygląda tak jakby utworzyło się nowe konto. Ma ktoś jakiś pomysł jak wybrnąć z sytuacji? Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka