Jump to content

antekwars

Użytkownicy
 • Posts

  55
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Max 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

antekwars's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Poważna wada to brak możliwości w ustawieniach sieci komórkowej preferowanego typu sieci. Jest tylko preferowane lte, 3g, 2g a było więcej w miui 11 ja miałe ustawione na lte i 3g bez 2g żeby nie łapał go teraz na minus zabranie tej funkcjonalności.
 2. W związku nie zrozumiałym brakiem chęci udzielenia odpowiedzi i wyjaśnienia raz na zawsze dla przyszłych kupujących ponownie was proszę o napisanie czy note 8 ma diodę powiadomień i czy note 8t ma diodę bo są niejasności, że note 8 ma a 8t nie ma. Z góry dziekuję za prostą odpowiedź użytkowników tych wersji.
 3. Proszę o wyjaśnienie jak pisał inny forumowicz czy ten model ma diodę powiadomień bo jedni piszą, że ma ją wersja note 8 a wersja note 8t jej nie ma. A inni piszą odwrotnie do tego wszędzie piszą, że to te same telefony jak majster piirzu mówi a to nie prawda bo mają nawet różne wymiary oprócz nfc posiadania. Prosimy was jako forum o rozwianie tych wątpliwości raz na zawsze sprostowaniem widocznym bo na komentarzach na różnych forach w tym pod filmem pirza aż piszczy od tych problemów o których pisze ja w zapytaniu do was.
 4. Jak oceniacie zmiany w miuipolska 11 stable na pierwszy rzut oka nie są wielkie. Dopiero głębiej się rzucają. Ja pobrałem i z poziomu zwykłych aktualizacji zainstalowałem. Telefon uruchomił się w trybie twrp i ją zainstalował. Poszło gładko na razie bugów nie widzę w miuipolska 11.
 5. W Miui Polska 11 stable wróciła możliwość ustawienia procentowego wskaźnika obok baterii.
 6. Ja w swoim mam najnowszy miui polska stable i nie ma możliwości procentów baterii obok a tylko w samej ikonie baterii jak mialem kiedyś miui global beta była możliwość procentów obok.
 7. Mi max 3 najnowsza wersja miui polska stable brak spolszczenia wyboru wskaźnika baterii po rozwinięciu jest 3 wybory po angielsku. Drugi błąd to brak nazwy po polsku wybudzenia tapnieciem w ekran. Poniżej zrzuty ekranu tych miejsc.
 8. Aktywuj kartę w innym telefonie aby wykluczyć wadę telefonu lub winę sieci,
 9. Chciałem wgrać miui global dev ale w miui w aktualizatorze nie ma opcji instalacji z pliku lokalnego a tylko można pobierać wgrane jest najnowsze miui 10 global stable telefon z oficjalnej dystrybucji redmi 6a w innych xiaomi wgrywałem bez problemu była opcja aktualizacji lokalnej.
 10. Mam problem z wgraniem miui global dev. Telefon z oficjalnej polskiej dystrybucji. Zainstalowałem najnowsze miui global stable zciągnąłem pełne global dev wrzuciłem do odpowiedniego katalogu w telefonu i tu są schody. Wchodzę w aktualizator a tam nie ma opcji instalacji z pliku lokalnego dodam, że global dev wgrywałem wielokrotnie w inne xiaomi bez problemu i w tamtych była opcja aktualizacji lokalnej z pliku tu nie ma. Tylko można pobrać online aktualizację jest opcja bez wyboru pliku lokalnego jak to naprawić. Jak uaktywnić w aktualizatorze funkcję aktualizacji lokalnej. Jakieś rady sugestie wolałbym tak zainstalować global dev. Proszę o radę. Chciałem wgrać mi flaszem ale na stronie oficjalnej brak wersji global dev do mi flasza jest tylko stabilna. Proszę o pomoc.
 11. Przejrzałem wszystkie tematy tu o tym telefonie i nie znalazłem odpowiedzi. Czy telefon ma agregację pasm LTE domyślam się, że nie bo by pewnie głośno było ale chcę się upewnić bo chcę się przesiąść z mi maxa 1. Dzięki za odpowiedź.
 12. Czy także macie problemy z ustawieniem innego dźwięku dla sms i powiadomień gdy ktoś kończy dzwonić dostaję dzwięk sms jak w ustawieniach wybiorę inny lub wyłączę dzwonek powiadomień to nie mam dzwonka dla sms jak przyjdzie. Poniżej zrzuty jak ustawić inny dźwięk dla sms i powiadomień w miui 9 było to rozdzielone i można było ustawić różne tu nie ma tej funkcji czy to błąd programistów??? N poniższym zdjęciu zrzut menu ustawień dzwonków dla smsm i powiadomień jest jedna pozycja w miui 9 było to rozdzielone tu jest jedna i jeden tylko dzwonek można ustawić Tu natomiast zrzut z menu pasek powiadomień-powiadomienia aplikacji-sms wiem, że w innych modelach jest tu pod słowem dzwięk opcja dzwonek sms tu nie ma czy zna ktoś sposób na ustawienie różnych dzwonków czy po prostu xiaomi nas olało i nie naprawią tego ??? Bardzo irytujące jest jak ktoś zadzwoni a ty po dzwonku dzwonienia od razu za każdym razem dostajesz dwa dzwonki sms raz przy odblokowaniu telefonu drugi raz pojawia się przy sprawdzaniu kto dzwonił pomóżcie jak znacie sposób. Tu poniżej zrzut z innego modelu gdzie pod słowem dzwięk jest custon sound do wyboru rodzaju dzwonka sms w mi max tego nie ma Dziś naprawiono aktualizacją i przywrócono możliwość ustawienia innego dzwonka dla sms a innego dla powiadomień
 13. Znalazłem taki sklep z Lublina mają ceny xiaomi za grosze jak żaden sklep i telefony od ręki. Czy ktoś słyszał o nich czy żeczywiście mają takie ceny i towar oryginał. Czy zbyt podejrzane te niskie ceny.
×
×
 • Create New...