antekwars

Użytkownicy
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About antekwars

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Max

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aktywuj kartę w innym telefonie aby wykluczyć wadę telefonu lub winę sieci,
 2. problem rozwiązany
 3. Chciałem wgrać miui global dev ale w miui w aktualizatorze nie ma opcji instalacji z pliku lokalnego a tylko można pobierać wgrane jest najnowsze miui 10 global stable telefon z oficjalnej dystrybucji redmi 6a w innych xiaomi wgrywałem bez problemu była opcja aktualizacji lokalnej.
 4. Mam problem z wgraniem miui global dev. Telefon z oficjalnej polskiej dystrybucji. Zainstalowałem najnowsze miui global stable zciągnąłem pełne global dev wrzuciłem do odpowiedniego katalogu w telefonu i tu są schody. Wchodzę w aktualizator a tam nie ma opcji instalacji z pliku lokalnego dodam, że global dev wgrywałem wielokrotnie w inne xiaomi bez problemu i w tamtych była opcja aktualizacji lokalnej z pliku tu nie ma. Tylko można pobrać online aktualizację jest opcja bez wyboru pliku lokalnego jak to naprawić. Jak uaktywnić w aktualizatorze funkcję aktualizacji lokalnej. Jakieś rady sugestie wolałbym tak zainstalować global dev. Proszę o radę. Chciałem wgrać mi flaszem ale na stronie oficjalnej brak wersji global dev do mi flasza jest tylko stabilna. Proszę o pomoc.
 5. Przejrzałem wszystkie tematy tu o tym telefonie i nie znalazłem odpowiedzi. Czy telefon ma agregację pasm LTE domyślam się, że nie bo by pewnie głośno było ale chcę się upewnić bo chcę się przesiąść z mi maxa 1. Dzięki za odpowiedź.
 6. Czy także macie problemy z ustawieniem innego dźwięku dla sms i powiadomień gdy ktoś kończy dzwonić dostaję dzwięk sms jak w ustawieniach wybiorę inny lub wyłączę dzwonek powiadomień to nie mam dzwonka dla sms jak przyjdzie. Poniżej zrzuty jak ustawić inny dźwięk dla sms i powiadomień w miui 9 było to rozdzielone i można było ustawić różne tu nie ma tej funkcji czy to błąd programistów??? N poniższym zdjęciu zrzut menu ustawień dzwonków dla smsm i powiadomień jest jedna pozycja w miui 9 było to rozdzielone tu jest jedna i jeden tylko dzwonek można ustawić Tu natomiast zrzut z menu pasek powiadomień-powiadomienia aplikacji-sms wiem, że w innych modelach jest tu pod słowem dzwięk opcja dzwonek sms tu nie ma czy zna ktoś sposób na ustawienie różnych dzwonków czy po prostu xiaomi nas olało i nie naprawią tego ??? Bardzo irytujące jest jak ktoś zadzwoni a ty po dzwonku dzwonienia od razu za każdym razem dostajesz dwa dzwonki sms raz przy odblokowaniu telefonu drugi raz pojawia się przy sprawdzaniu kto dzwonił pomóżcie jak znacie sposób. Tu poniżej zrzut z innego modelu gdzie pod słowem dzwięk jest custon sound do wyboru rodzaju dzwonka sms w mi max tego nie ma Dziś naprawiono aktualizacją i przywrócono możliwość ustawienia innego dzwonka dla sms a innego dla powiadomień
 7. Znalazłem taki sklep z Lublina mają ceny xiaomi za grosze jak żaden sklep i telefony od ręki. Czy ktoś słyszał o nich czy żeczywiście mają takie ceny i towar oryginał. Czy zbyt podejrzane te niskie ceny.
 8. Ciekawe czy pojawi się w globalu i kiedy ewentualnie.
 9. Mam global dev rom i nie widzę funkcji odblokowania telefonu twarzą czy tylko miui polska ta funkcja jest a w globalu jej nie ma ??? Może ktoś to sprawdzić na miui polska czy ma i jak ktoś ma global dev jak ja czy ma ??
 10. Coś ktoś kupował w nim jakie macie opinie mają xiaomi w dość dobrych cenach zapewne z tej mniej oficjalnej dystrybucji https://www.mall.pl/smartfony?b[]=xiaomi
 11. Mam rom global dev z najnowszymi aktualizacjami po zeszłotygodniowej aktualizacji spadła mi prędkość internetu mobilnego lte do 10 megabitów i nie jest to wina operatora bo przekładam do innego telefonu kartę plusa i mam po 60 mega. Włożyłem kartę playa do drugiego gniazda i także dochodzi do 10 megabitów i koniec. Przed zeszłotygodniową aktualizacją było dobrze co może być przyczyną jak to naprawić ???
 12. wejdz w ustawienia zainstalowane aplikacje wiecej i reset ustawien aplikacji skasuje się ten wybór ustawiony
 13. Mój mi max z mui global dev dostał dziś aktualizację do mui 9 7.8.24 ale w 2 miejscach znalazłem pojedyńcze wyrazy nie spolszczone zapewne to poprawią bo nie raz tak było i poprawiali
 14. Czy ten model ma wybudzanie dwuklikiem tapnieciem w ekran