Jump to content

ValdeQ

Użytkownicy
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ValdeQ

 1. To nie "beznadziejna opaska" woła o lokalizację a aplikacja Mi Fit, tak samo jak żąda uruchomienia Bluetooth. Ot taką ma przypadłość.
 2. Tarcze po polsku https://amazfitwatchfaces.com/mi-band-4/fresh?lang=pl ale najlepiej byłoby zainstalować jak pisze o tym kolega Usiek1991 "Notify & Fitness"
 3. U mnie pojawiła się aktualizacja ale dopiero po zmianie regionu na Szwajcarię
 4. Oczywiście dla 10 już inna wersja gcama i tutaj już po prostu trzeba poszukać. Ja na Andku 9 nie mogłem uruchomić gcama powyżej wersji 7
 5. Oczywiście że można używać bez roota i bufferfix tylko trzeba poszukać odpowiedniej wersji dla tego modelu. Sprawa poruszana na forum. Jak do tej pory najlepiej działająca na Andku 9 to: https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/Gcam_6.2.030_Advanced_BF_V2.2.1.190822.1145.apk
 6. U mnie wygląda to tak: Po kliknięciu w trzy kropki:
 7. Nie ten dział kolego, tutaj tylko Xiaomi 9 Lite a poza tym co to jest "głębokie flashowanie", niech ktoś mnie oświeci bo chyba jestem za cienki. Jeśli tak to zwracam honor. Spróbuj może tutaj: https://c.mi.com/thread-2173190-1-1.html
 8. 1.Zainstaluj MS Excel lub Acrobat Reader to przy każdej próbie otwarcia pliku system zapyta w jakiej aplikacji ma dany plik otworzyć (zaptaszkuj która ma być nadrzędną do przeglądania) 2. Nie za bardzo rozumiem o co biega.
 9. Zacznijmy od tego jaki masz rom ,bo jeśli global to( przynajmniej u mnie tak jest) nie wyświetla się fotka kto dzwoni tylko numer. Ot taka wydaje mi się przypadłość tego romu, jest wiele aplikacji w Play Store które umożliwiają ustawienia takich rzeczy o których piszesz
 10. Zmień fona i przestań narzekać bo tak jak wcześniej pisałem nieważne czy smartfon zużywa 2% czy 3% więcej lub mniej. Najważniejsze jest to jak zachowuje się pod obciążeniem czyli jak sprawuje się używając różnego rodzaju gier i tudzież podobnych. Czyli krótko mówiąc, jeśli bateria Tobie siada to podłącz i doładuj. Tyle w temacie.
 11. Jednego nie mogę pojąć, dlaczego tak istotne jest to jaki jest drenaż baterii. Jeśli kogoś irytuje zbyt duże zużycie to niech zmieni smartfon na inny, cieszmy się tym jak on działa w porównaniu do innych modeli które kiedyś każdy z Was używał. Jeden procent w tą czy dwa w drugą, jaka to różnica. Ja jestem bardzo zadowolony z Mi 9 Lite.
 12. Panie i Panowie, jeśli komuś chce się pokombinować z innymi Romami to radzę wejść na stronę: https://forum.xda-developers.com/xiaomi-redmi-4x/development i wtedy możecie sobie do woli wypróbować ROM jaki tylko zechcecie. Możliwości są ogromne. Jak na razie Xiaomi nie oferuje wyższej wersji Andka jak 7.1 na Redmi 4X.
 13. Informacja z rosyjskiej strony: Середина октября: Mi9, Mi9 SE, Mi MIX 3, Mi MIX 2S, Mi8, Mi8 Lite, Mi8 Explorer Edition, Mi8 Pro, Mi8 SE, Mi Max 3, Redmi K20 Pro, Redmi K20, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Redmi 7. Конец октября: Mi 9 Pro 5G, CC 9, CC 9e, Mi Mix 2, Mi Note 3, Mi 6, Mi 6X, Redmi 7A, Redmi 6 Pro, Redmi Note 5, Redmi 6A, Redmi 6, Redmi S2. Начало ноября: Mi Mix, Mi 5s, Mi 5s plus, Mi 5X, Mi 5C, Mi Note 2, Mi Play, Mi Max 2, Redmi Note 8, Redmi Note 8 Pro, Redmi 5 Plus, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 4X, Redmi Note 5A, Redmi Note 5A Prime. Czyli początek listopada.
 14. Na tej stronie nie jest wymieniony nasz Redmi 4X tylko uboższa wersja Redmi 4 czyli dalej nie potwierdzona wiadomość.
 15. Nie wiem na ile w tym prawdy jest ale rzeczywiście lista jest długa i między innymi jest też nasz Redmi 4X, odsyłam na stronę: https://www.dobreprogramy.pl/Xiaomi-lada-dzien-wyda-MIUI-11.-Lista-kompatybilnych-smartfonow-jest-dluga,News,104310.html
 16. Wydaje mi się że to jest subforum odnośnie Redmi 4X a nie Note 4. Być może aktualizacje nie odnoszą się do danego modelu. Warto popytać na odpowiednim forum tzn.Redmi Note 4
 17. Szukajka pomoże https://en.miui.com/forum-119-1.html albo https://forum.xda-developers.com/redmi-4-prime
 18. Właśnie o to chodzi, że nic nie gmerałem w build.prop. Sam jestem zaskoczony tą sytuacją bo do tej pory wszystkie aktualizacje (tygodniowe)przechodziły bez zarzutu. Edit: Wgrałem dzisiaj "tygodniówkę" z serwera alternatywnego i o dziwo updater nie wciska mi już Romu z Redmi Note. Zobaczymy czy sytuacja ustabilizowała się (mam nadzieję). Wszystko ustabilizowało się po wgraniu ostatniej aktualizacji więc uważam że można temat zamknąć. Pozdrawiam.
 19. Pobrałem,zainstalowałem i dalej na siłę updater wciska mi tego zip-a od Redmi Note.
 20. Ponieważ po ściągnięciu zip-a ma on takie oznaczenia : xiaomi.eu_multi_HMNote5Pro_8.12.6_v10-8.1.zip Tak sobie myślę że instalacja tego romu zostawiła po sobie jakieś odniesienia i teraz próbuje na siłę mi instalować tego zip-a. Nie wiem czy czyszczenie dalvik i innych takich coś pomoże.
 21. Problem mój polega na tym że posiadam na moim Redmi 4x wersję miui.eu Gdy dostaję informację o dostępnej nowej wersji to sprawdzam i ściągam ją ale nie instaluję. I co się okazuje,że to jest wersja na Redmi Note 5 Pro. Może ktoś mi wyjaśni w czym tkwi problem gdyż za pierwszym razem potwierdziłem instalację i smartfon zainstalował z błędem aktualizację. Niestety po uruchomieniu zawisł na logo Mi i koniec,tylko mogłem przejść w tryb Fastboot a w recovery niestety już nie. Jakoś z tego wybrnąłem poprzez Mini Fastboot ADB.Telefon odblokowany a teraz co jakiś czas dostaję informację o nowej wersji ,tej właśnie od Redmi Note 5 Pro. Nie wiem co jest grane.
 22. Zwróć się do operatora tego fona bo to chyba najlepsze wyjście. Z drugiej strony ta opowieść to jak scenariusz na dobry film.
 23. Dlaczego piszecie ciągle o długości działania naszego smartfona względem baterii. Należy cieszyć się tym że mamy taką pojemność ,czego nie dostały inne. 4100 mAh nie dostały niektóre flagowe fony a my na Redmi 4X taką zaje....stą. Ze smartfona trzeba korzystać a nie wciąż monitorować i ile można z niego wyciągnąć. Ja jak na razie jestem kontent z tego co mam i żadne statystyki mnie nie rajcują. Jadę cały czas na miui.eu
 24. Oblukaj na tym forum: https://forum.xda-developers.com/xiaomi-redmi-4x
×
×
 • Create New...