Jump to content

tomcio_paluch1

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by tomcio_paluch1

 1. Mam pytanie do Ciebie w sprawie testów. Na telefon mojej żony też pobrałem tą aktualizację i zonk ... Przestał działać mikrofon w aplikacji telefon. Słyszy rozmówcę ale rozmówca już nic nie słyszy. Natomiast jak używa WhatsApp'a to wszystko jest OK. Słyszy rozmówcę i rozmówca słyszy. Telefon w Play. Sprawdzone wszystkie uprawnienia w tym do mikrofonu i wydaje się że wszystko jest jak ma być. Czy u ciebie jest też takie zjawisko, czy wszystko jest jak należy?
 2. Witam, mam odblokowany telefon. Zainstalowane najnowsze oprogramowanie ( MIUI 11: 9.12.27) wersja rozwojowa. Mam kilka problemów z telefonem (Mi 9TPro) a chciałbym sprawdzić czy te problemy nie występują w wersji stabilnej. Pytanie: czy mogę bez problemu przejść na wersję stabilną? Jeżeli tak to co powinienem przed tym wcześniej zrobić? (o kopiach wiem). Pozdrawiam i Wszystkim najlepszego w Nowym Roku.
 3. W tym cały problem. Byłem przekonany, że jakiś błąd się wygenerował. Tydzień wstecz postawiłem na nowo system. Taka właśnie sytuacja jak na zrzutach. W ciągu tygodnia wykonałem powrót do ustawień fabrycznych i w dalszym ciągu ten zapis w apce "Wyskakujące powiadomienia niedostępne". I mało tego, że brak powiadomień to też żaden dźwięk się nie odzywa. Może ktoś to już przerabiał i jest w stanie pomóc? Pozdrawiam. Dodam jeszcze: MIUI11 rozwojowa.
 4. Mam problem z WhatsApp - polega na braku powiadomień od dwóch lub trzech aktualizacji Miui wstecz (aktualnie mam 9.12.19). Włączone niezbędne opcje, bateria bez ograniczeń. Wygląda to tak jak w załączonych zrzutach. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Dźwięki też nie działają.
 5. Wykonałem twoje modyfikacje z pierwszego i drugiego postu. Po aktualizacji sytemu (OTA) obie zniknęły i powrócił poprzedni stan. Pytanie do Ciebie czy trzecia modyfikacja zachowa się podobnie jak dwie pierwsze?
 6. Witam, chętnie skorzystał bym z wersji v2. Proszę o udostępnienie. A może wiesz jak zmienić ten zapis zaznaczony na fotce
 7. Proszę o podpowiedź. W tej chwili przymierzam się do instalacji ...Xiaomi.eu - pytanie którą wersję wybrać: rozwojową czy stabilną?
 8. Witam, mam pytanie dotyczące funkcji eksperymentalnej jak w załączniku + załączona wersja oprogramowania. Czy ktoś coś może o tym wiedzieć / powiedzieć?
 9. Mam Samsunga. Na chwilę obecną aby mieć możliwość przesyłania multimediów na Tv korzystam z aplikacji zewnętrznych iMediaShare lub AllConnect. System po najnowszej aktualizacji niestety nie posiada przycisku wskazanego przez kolegę "kloss".
 10. Mam dokładnie taki sam problem Redmi 4x. Czy może ktoś rozwiązał?
 11. Witam. Zaczynam przygodę z Redmi. Przymierzyłem się do odblokowania bootloadera. Niestety dotarłem do formularza "Odblokuj swoje urządzenia" i utknąłem. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy. Proszę znawców o pomoc, co z tym zrobić?
×
×
 • Create New...