Jump to content

tomekNeRa

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About tomekNeRa

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wgrano mi w serwisie na nowo system i mam inne tapety, motywy i taki problem że nie umiem ustawić żeby płatność z NFC działała tylko po odblokowaniu ekranu. ( z tego co pamiętam poprzednio tak miałem) Czy da się to jakoś ustawić, zmienić?
 2. Wiecie czy błąd AOD z SMS i nieodebranego połączenia zostanie naprawiony w aktualizacji?
 3. Slow motion i ilość klatek w 4k ta sama? NFC? Aktualizacje? A jak z bezpieczeństwem i aktualizacjami?
 4. Z przykrością lecz z pełnym przekonaniem i szczerością muszę napisać że powinieneś zwrócić. Ja żałuję że tego nie zrobiłem bo suport xiaomi to są hinduskie boty a nawet aplikacje typu youtube ma artefakty. tam jest napisane 4-12 listopada: Redmi K20 Pro czy to oznacza że Mi 9T PRO z oficjalnego polskiego sklepu też dostanie wtedy?
 5. no chyba się zdecyduję ale boję się że coś popsuję albo coś przestanie działać lub będzie niebezpieczniej czy stracę gwarancję i nie będę miał łatek bezpieczeństwa. Czy wszystko normalnie działa i jest w pełni bezpiecznie? Jak z NFC itd?
 6. Jest jeszcze gorzej! Zainstalowałem aktualizację MIUI i nie dość że nie naprawili powiadomień w domyślnym AOD to jeszcze zablokowali możliwość używania zewnętrznych aplikacji do tego z google play np Always on AMOLED itd. Nienawidzę was xiaomi za to co wy odwalacie. Co mam teraz zrobić?
 7. zainstalowałem aktualizację MIUI i zablokowali w niej działanie zewnętrznych aplikacji do AOD np Always on AMOLED itp ;( nienawidzę xiaomi! Co mam teraz zrobić skoro domyślne nie wyświetla powiadomień o SMS i połączeniach...
 8. 1 czy da się włączyć nagrywanie rozmów na globalu? 2 czy myślicie że naprawią te powiadomienia dla MI9T PRO w aktualizacjach?
 9. Koledzy, czy mógłby ktoś napisać mi prawidłowo i zrozumiale po angielsku używając fachowego nazewnictwa na czym dokładnie polega ten problem , jaka jest przyczyna i jak go naprawić. Aby spróbować wytłumaczyć suportowi global o co chodzi bo oni albo nie ogarniają tematu albo udają że nie wiedzą o co chodzi. Uważam że niedziałające powiadomienia o sms i połączeniach w telefonie który ma tak niefortunnie zamieszczoną diodę to mega wpadka. Kilkukrotnie próbowałem pisać do suportu global ale odpisują jacyś hindusi lub boty którzy nie rozumieją lub udają że nie rozumieją co chce im przekazać ...
 10. Czy da się gdzieś ustawić aby po rozwinięciu paska jako pierwsze na górze pojawiały się dla mnie najważniejsze rzeczy czyli wiadomości sms i nieodebrane połączenia? Bo w tym spamie się gdzieś to gubi w środku czy na dole...
 11. Ikonki powiadomień na belce działają dobrze w MI 9T PRO, aż za dobrze, przesadzili w drugą stronę. Jest ich aż za dużo na początku trzeba poświęcić trochę czasu i ogarnąć ten burdel bo cały czas mam zawalone a nic nie zmieniałem tylko przełożyłem ze starego telefonu do nowego kartę i zalogowałem się na gmaila. Trzeba mu pokazać których powiadomień się nie chce.
 12. Odkryłem kolejny problem w MI 9T PRO Gdy używam aplikację yanosik w tle (nie prowadzi mnie do celu tylko ma ostrzegać przed kontrolami)i jest aktywna pływająca ikonka to po chwili robi się komunikat głosowy brak zasięgu GPS i wyświetla się napis szukanie GPS. Gdy mam ustawiony cel i mnie prowadzi lub gdy mam włączony podgląd na aplikację (nie w tle) to to się nie dzieje. Jakieś pomysły?
 13. Czy w wersji PRO wyświetla wam się powiadomienie o SMS i nieodebranym połączeniu na ekranie Always-On-Display? Mi tylko gmail, messenger i kalendarz
 14. Czy powinienem jakoś i gdzieś zgłosić ten błąd? Czy są na ten czas jakaś alternatywne aplikacje do tego?
×
×
 • Create New...