chimal

Użytkownicy
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by chimal

 1. Mam tak samo. Zmieniło się po aktualizacji przeglądarki miui której i tak nie używam.
 2. Mnie zniknęła cała pamięć wewnętrzna po usunięciu z niej folderu sdcard pod Windowsem. Tak więc przestrzegam przed robieniem porządków pod winda
 3. Witam, Mam taki ciekawy problem. Przeglądając pamięć wewnętrzną mojego 4X zauważyłem folder sdcard. W środku był katalog DCIM w którym było parę zdjęć które powtarzały się ze zdjęciami w głównym DCIM. Bez namysłu skasowałem folder. Jakie jest moje zdziwienie ponieważ cała pamięć wewnętrzna telefonu została wykasowana! Został folder android i miui. Pod rootexplorerem widać te dwa katalogi natomiast pod PC widać całe drzewko folderów, nazwy plików, można skakać po polderach ale nic nie da się skopiować. Czy jakaś dobra duszyczka podpowie jak odzyskać przynajmniej zdjęcia? Może jakiś poradnik? Może poradnik jak pod androidem zrobić kopie partycji ze znikającą zawartością celem odzyskiwania pod windowsem. Poniżej widok na katalogów na PC.
 4. Czy po wgraniu globala na xiaomi.eu blokuje się bootloader? Wgranie twrp przez fastboot tak samo jak na miui Polska? Root też jak na xiaomi.eu poprzez wgranie supersu przez recovery? I ostatnie pytanie sklep Google jest w standardzie na globalu?
 5. Witam. Po dzisiejszej aktualizacji do xiaomi.eu 9.5 nie chcą mi się zainstalować biblioteki viper4android. Pisze żeby zrestartowac, po resecie po wejściu w v4a znow chce instalować biblioteki. Ma ktoś rozwiązanie?
 6. Jest dostępna wersja z miui 9. Wgrałem ostatnio żonie. Działa można instalować.
 7. U mnie to samo, czasem komunikatu brak, czasem po kilka razy na dzień. Miałem zamiar formatować kartę, ale jako że piszecie że to nic nie daje to nie ruszam. U mnie dla odmiany dzieje się to na stable Xiaomi.eu 9.0.5.0.
 8. Czy jakaś dobra dusza wrzucilaby najnowszą wersję lolexmod'a?
 9. U mnie to wygląda że problem MIUI 9. Na MIUI 8 i androidzie 6 wszystko działało bezproblemowo. Czekam na aktualizację oprogramowania, albo wgram dla próby wersję dev.
 10. Również zaczęło się u mnie po przejściu na stabilne MIUI 9 na androidzie 7. Czujnik działa i w diagnostyce poprawnie przechodzi test.
 11. 9h to na MIUI 9 stable 9.0.4.0 xiaomi.eu bez problemu się wykręca. System też działa bardzo dobrze.
 12. chimal

  MiFit 3.0

  Można prosić o wrzucanie oryginalnych wersji MiFit LoleX. Topornie idzie rejestracja na 4pda niestety. Obok polskiej jakby był byłoby super. Dzięki.
 13. W sumie to masz rację, telefon działa super a ma już 2 lata. Ostatnie stable bez błędów weszło na ostatni przedostatni dev i działa. Dzięki za info o MIUI 8.2.
 14. Żeby mieć aktualizację to na jaki ROM proponujesz przejść china czy global?
 15. Witam, Czy jest w planie najnowsza wersja stable xiaomi.eu MIUI 8.2 na nasz telefonik? Pytanie głównie kierowane do @Acid Dzięki za info.
 16. Sam sobie odpowiadam - ruszył. Na te wersje dev można zainstalować te stable. Po instalacji jak zwykle w TWRP wipe cache i dalvik, restart a potem ponownie w recovery SuperSU dla tych co chcą root'a. Na nowszej dev, ostatniej na nasz telefon tj. xiaomi.eu_multi_HMNoteLTE_6.11.3_v8-4.4 aktualizacja do stable może wymagać pełnego wipe. Z mojej strony polecam ten stable.
 17. Witam, Czy nowy Rom stable xiaomi.eu_multi_HMNoteLTE_V8.1.1.0.KHICNDI_v8-4.4.zip Instalował już ktoś na wersję dev 6.9.22? Zastsnawiam się czy ruszy bez wipe all.
 18. Ok po kilku godzinach zabawy mam TWRP i wgrany rom xiaomi.eu_multi_ido_V7.3.1.0.LHPCNDD_v7-5.1 Zostać na nim czy wgrać ostatni MIUI 7 dev z maja? Telefon dla żony, zalecana stabilność, dobra jakość rozmów i czas na baterii. Co polecacie?
 19. Witam, Dalej mam dylemat po przeczytaniu poradników itp. Mam Redmi 3 z wgranym ROMem MIUI Global 7.3 Stable 7.3.2.0.0 (LHPCNDD). Bootloader zablokowany ale mam zgodę na odblokowanie. Teraz pytanie: jaka kolejność postępowania? Chciałbym aby finalnie być na ROMie stable xiaomi.eu 7.1.3 (bo wszyscy go polecają ze względu na baterię i działanie) lub na ostatnim MIUI 7 dev xiaomi.eu 6.5.26. Tu też proszę o poradę czy zastosować ww stable czy ostatni dev MIUI 7. MIUI 8 na razie nie chce instalować. Czy jak wgram MIFlash'em ostatni chinski dev na MIUI 8, zdejmę blokadę, wgram TWRP to bez problemu cofnę się do dev na MIUI 7? Proszę o rozwianie moich wątpliwości.
 20. Mam to samo. Przycisk odblokowania do wymiany. To pierwszy telefon w którym podstawowy przycisk wytrzymał pół roku w redmi 1s coś takiego nie miało miejsca. Acid, czy gwarancja z xfs obejmuje przycisk?
 21. U mnie trzeba było zaktualizować do najnowszej wersji. Ja robiłem to według poradnika z http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Metoda 1. Po aktualizacji ustawienia fabryczne co też jest opisane w tym poradniku.
 22. No ale żeby z MIUI Polska przejść to tylko czysta instalacja...?
 23. Zaznaczone. To było pierwsze co sprawdziłem. A może coś z "tweaków" jest nie wrzucone do paczki instalacyjnej. Powrót do V45 bez straty ustawień chyba nie jest polecany?