Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Przytrzymanie ich aż do zrestartowania się telefonu nie daje nic? a vol+ i power?
  2. Wszystkie 3 przyciski odpalą ci TWRP - przytrzymaj je to musi Ci się odpalić. I dalej po prostu sobie jeszcze raz miuipolska zainstaluj. Ewentualnie globala jak chcesz.
  3. To na T to TWRP. Zapewne poprzedni właściciel miał MIUIPolska - wejdź w TWRP (vol+ i power albo wszystkie 3 przyciski) i je zainstaluj. Poradnik w sygnaturze albo tu: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ (od kroku Instalacja MIUIPolska - paczkę musisz ściągnąć z miuipolska.pl).
  4. Co obecnie zainstalowałeś? Globala czy co..? Powinieneś nadal móc odpalić TWRP - wszystkie 3 przyciski ew. vol+ i power
  5. Masz wersję china, więc potrzebujesz plexvpn by dodać konto w opcjach programistycznych -> mi unlock status. Nie potrzebujesz natomiast VPNa do samego uzyskania zgody - po prostu wchodzisz na stronę, logujesz się na konto Xiaomi i składasz wniosek - jak masz zgodę to pokaże ci się link do pobrania MiUnlock. Po odblokowaniu najnowsze twrp, nie 3.0.3.
  6. Odblokuj bootloader, wgraj twrp i przez niego roota po prostu... tapnięte z Redmi 4a
  7. Na Globalu możesz spokojnie odblokować. Nie musisz China w ogóle instalować (jak masz oryginalnego Globala).
  8. Niestety tego nie ominiesz... podpięcie innego konta automatycznie resetuje licznik.
  9. @szczwany - próbowałeś odpalić jako admin miunlocka...? @Bajlif - próbuj wgrać tą paczkę przez chińskie mipcsuite. przegraj ją na komputer, ściągnij mipcsuite stąd (http://zhushou.xiaomi.com) i podepnij telefon w trybie recovery (vol+ i power powinno działać, jak nie - wszystkie 3 przyciski). w zależności od tego, co będziesz mieć na ekranie telefonu - telefon z kabelkiem czy menu z 3 opcjami - jeśli masz tel z kabelkiem to podpinasz od razu pod kompa, jak menu - to wybierasz ostatnią opcję i pojawi ci się tel z kabelkiem - wtedy podpinasz. Pojawi ci się, po odpaleniu mipcsuite, menu najpewniej z 4 opcjami: wybierasz zaznaczoną opcję i paczkę. potem już niczego nie ruszasz, jeśli będziesz miał czerwone info o adb to znaczy że tak ma być - i telefon powinien rozpocząć instalowanie aktualizacji.
  10. Próbowałeś przez edl? Może coś się w konfiguracji spartolilo... Bartesss, próbowałeś naprawić uprawnienia selinux w TWRP? tapnięte z Redmi 4a
  11. Aby na pewno? Na zablokowanym bl? Niby jak...? tapnięte z Redmi 4a
  12. Niby jest możliwość powiększenia wewnętrznej partycji w 4a za pomocą karty SD. Ja sam tego nie sprawdzę, bo karty nie mam, ale - jeśli ktoś chce - to niech sprawdzi czy rzeczywiście działa post z forum miui, niestety teraz ograniczony do bardzo wąskiej rzeszy odbiorców (permission 89), ale szczęśliwie zdołałem zachować to u siebie tuż po publikacji. Link: http://oocca.mizure.net/~orjon/xiaomi_tools/pamiec.html
  13. To już od ciebie zależy, możesz nawet inną doinstalować PS. Używaj opcji Edytuj, a nie wpisuj pytań w nowych postach, bo to strasznie zmniejsza czytelność tematu.
  14. No to idzie już mylnie czerwień wzbudza moje podejrzenia, bo w sumie nigdy jeszcze nie musiałem się z mipcsuite i recovery mierzyć. Napisz czy zadziałalo.
  15. No to poczekaj i zobacz czy się zrobi, jak nie to zobaczymy
  16. Próbuj ten pierwszy przycisk na prawym oknie kliknąć. Wydaje mi się że nie ma się tam czego obawiać.
  17. Tel z kabelkiem, tak? no to pierwsza opcja
  18. Co masz obecnie na telefonie odpalone?
  19. Druga opcja i wybierasz ten plik który ściągnąłeś.
  20. Aktualizacja zakończyła się pomyślnie, teraz reboot system i ci się zainstaluje... co niby jest nie tak? Nie tak jest wtedy, kiedy masz błąd na czerwono. Jak nie masz - wszystko jest ok, to normalne zjawisko...
  21. Kacper Skrzypek

    Aktualizacja

    Nie ma aktualizacji w tym tygodniu (Global Beta) - niby jak miałbyś pobrać? ;> Poza tym - 8.1.4 to wersja rozwojowa, nie stabilna...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...