Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Jest w trybie EDL. Masz dwie mozliwosci - sprobowac wgrac soft albo sprobowac go odpalic (dlugo, kolo 15s, trzymac power)
  2. Sam nie wiem jak to się stało, skoro był odblokowany to sądziłem że miunlock pomoże, że mógł się może zablokować z powodu jakiegoś podrobionego bootloadera starego, odblokowywałeś przedtem? nie ma za co!
  3. Zablokował ci się bootloader... niedobrze... możesz wgrać przez EDL, ale by do niego przejść potrzebujesz testpointów... ;/ @Adge spróbuj odblokowac przez miunlock, pójdzie?
  4. Zgaduje ze masz xiaomi.eu na zablokowany bootloader. Sprawdz w fastboot czy masz odblokowany ale raczej nie. Jak nie - to wgrywasz przez EDL, w Redmi 3 mozna do niego bezproblemowo przejsc z poziomu chinskiego menu serwisowego. Na pewno dev jest czesciej aktualizowana i zawiera funkcje ktore do stable zostana wprowadzone w aktualizacjach co kilka miesiecy..
  5. Nie ma koniecznosci wylogowywania sie. Mozesz zsynchronizować z kontem Xiaomi jak chcesz, zdjecia albo chmura Xiaomi albo Google albo ewentualnie po prostu na kompa.
  6. Na razie nowe kompilacje nie beda sie pojawiac, bo opiekunowi RR wygasl serwer, a kasy na oplacenie go nie ma. Mozna go wesprzec na paypalu jak ktos chce
  7. Ciężko mi powiedzieć, bo nie mam 4x
  8. Masz listę zmian - tyle że jest ona po angielsku. http://en.miui.com/thread-866710-1-1.html
  9. Czyli Stable. Na razie aktualizuj do tego co ci proponuje. Jak chcesz od razu na 9 to musisz zmienić region na na przykład Niemcy czy Stany Zjednoczone - wtedy aktualizacja pojawi sie od razu.
  10. Prawdopodobnie masz Global Beta, czyli obowiązuje cię ta druga wersja co jest na dole na stronie pobierania. 8.5.2 = wersja z 2 maja 2018. Beta ma inną numerację niż Stable. @wlader jaką masz obecnie wersję MIUI?
  11. Możliwe że wycofali, choć 9.5.5.0 nadal jest dostępne na stronach pobierania.
  12. Spróbuj może chińskiego mipcsuite, albo tego stąd:
  13. Spróbuj wejść w recovery może, wtedy nie wykryje mipcsuite? powinno...
  14. Hm, to dziwne. Łączy się normalnie, tak?
  15. Poszukaj ustawień na stronie swojego operatora. (jeśli, oczywiście, dobrze zrozumiałem - chodzi Ci o dane mobilne?) Potem Ustawienia > Sieć i internet > Sieć komórkowa > Zaawansowane > Punkty dostępu.
  16. 1. zgaduję że musisz ustawić APN 2. Zainstalowałeś gappsy? Jak nie to zainstaluj od nowa ROM + gappsy
  17. Hm, w teorii powinno móc zamontować. Oprócz tego błędu nie masz tam dokładnie napisane co się dzieje? Spróbuj może zamontować ręcznie (Mount > zaznaczasz System i próbujesz instalować) - jak nie pójdzie, to spróbuj zainstalować inne TWRP - na przykład te z tego tematu (1 post):
  18. Spróbuj zamontować ręcznie. Jakiego TWRP uzywasz?
  19. Najpierw ROM, potem Magisk. Z Magiskiem wstanie, nie trzeba lazyflashera. Jesli nie wstanie - to wgraj.
  20. Nie ma na to rozwiazania, niektorzy maja to od kilku miesiecy - problem jest znany Xiaomi aczkolwiek albo maja nas gdzies albo nie maja pojecia jak to naprawic, skoro wszystkie zgloszenia tej tresci zostaja bez odpowiedzi...
  21. MIUIPolska? Jak tak - to oczywiście, ale niestety konieczny będzie wipe..
  22. W sensie jakie ustawienia, bo nie rozumiem? Nic tam nie musisz zaznaczać, zostaw jak jest
  23. Jaki blad? Sprobuj wgrac przez ktorychs z TWRP w pierwszym poscie. Jesli nie idzie (cannot mount vendor) przejdz do menu Mount > zamontuj tam (zaznacz) Vendor i sprobuj wgrac ponownie. U mnie ruszylo.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...