vir00z1

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About vir00z1

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. vir00z1

  Szkło dla Mi6

  Jest skrojone idealnie na szerokość dotykowej powierzchni ekranu, ale szkła od 3MK dosyć łatwo się nakleja, także można to zrobić dosyć dokładnie.
 2. vir00z1

  Szkło dla Mi6

  Ja ze swojej strony polecam FlexibleGlass od 3MK. Niby nie zakrywa ekranu w 100%, ale w połączeniu z dobrym etui pasuje idealnie. Wytrzymałość na zarysowania też akceptowalna, a jeżeli chodzi o wrażenia " dotykowe ", nie czuję różnicy w porównaniu z czystym ekranem.
 3. vir00z1

  MIUI 9 / 10 Global Dev

  Jak to rozumiecie? Odłożenie tej jednej aktualizacji, czy koniec wsparcia dla Mi6?
 4. vir00z1

  Etui / Pokrowiec dla Mi6

  Chciałbym wypowiedzieć się na temat etui firmy SPIGEN. Otóż posiadam takowe od przeszło miesiąca i mój telefon, do którego podchodzę naprawdę pedantycznie zebrał mnóstwo drobnych rys na tylnej klapce oraz kilkanaście drobnych odprysków lakieru na bocznych ramkach. Przez dwa miesiące używania oryginalnego etui z zestawu, nie zauważyłem ani jednej wady. Może trafiłem na felerny egzemplarz, tak czy inaczej, przestrzegam.
 5. Cześć, chciałem dzisiaj wgrać Magiska do telefonu. Wszystko odblokowane, TWRP wgrane, okazało się jednak, że zapomniałem wgrać na telefon room z Magiskiem. Przy próbie uruchomienia telefonu od nowa wyskoczyło " no OS installed.... ". Wrzuciłem room od Xiaomi po podłączeniu telefonu w trybie TWRP, jednak nadal system nie wstaje. Zawiesza się na logo Mi.
 6. vir00z1

  Aparat w Mi6

  Nie musisz przechodzić na miui polska, sam jestem na global dev. To prawda, za 72 godziny będziesz mógł odblokować bootloader
 7. vir00z1

  Aparat w Mi6

  Instalujesz TWRP, potem Magiska, odblokowujesz w telefonie Api2, następnie szukasz aplikacji aparatu i odpowiednich do niej modułów. Generalnie jest duzo poradników krok po kroku.
 8. vir00z1

  Aparat w Mi6

  https://zapodaj.net/45d65ceb68e36.jpg.html Stock https://zapodaj.net/a53939b5d466b.jpg.html gCam Tyle z aparatu wyciąga gCam z obsługą HDR+. Jak widać Xiaomi kompletnie zlało sprawę
 9. vir00z1

  MIUI 9 / 10 Global Stable

  Czy mógłbyś napisać z jakiej wersji dokładnie korzystasz? U mnie na 8.4.19 niestety powiadomienia Androida nadal występują, jednak reszta działa bardzo dobrze.
 10. vir00z1

  MIUI 9 / 10 Global Dev

  Widzę, że temat mało popularny, czego nie potrafię zrozumieć. Przez dwa miesiące od zakupu Mi6 korzystałem z softu Global Stable 9.2.2.0, który przez wielu tutaj uchodzi za nadal najlepszy jaki został wydany na ten telefon. Dwa dni temu z ciekawości wrzuciłem wersję Global dev 8.4.19 i muszę powiedzieć, że różnica jest ogromna. Już na stabilnej telefon bez problemu pokonywał wszystkie flagowce, nawet te z 2018 roku ( testy przeprowadzone osobiście na normalnie używanych telefonach ), a po zainstalowaniu nowego softu jest jeszcze szybszy. Bateria, która była mocną stroną na 9.2.2.0 teraz trzyma jeszcze lepiej. Żadnych błędów, wywalania apliakcji itd. Polecam