Jump to content

vir00z1

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

vir00z1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Cześć, chciałbym zapytać, czy mogę bez problemu przejść z wersji europejskiej oprogramowania na globalną bez utraty gwarancji? Mam problem z aktualizacją z 10.2.9 do 10.3.4, cały czas wyskakuje znany komunikat z ucegleniem systemu. Telefon kupiony w oficjalnym punkcie Mi, nie odblokowany itd.
 2. Ale sęk w tym, że ja nic w nim nie robiłem póki co. Wszystko jest zablokowane. Nie wiem, chyba przejdę się do Mi Store z żądaniem zwrotu gotówki bądź wymiany na nowy.
 3. Mam dokładnie to samo. Wiesz może czy Xiaomi zwraca kasę ewentualnie czy bez problemu wymieniana na nowy model? Telefon kupiony w autoryzowanym punkcie.
 4. U mnie właśnie po aktualizacji z 10.2.9 do 10.3.4 wyskoczył ten sam błąd.
 5. Czy po wykonaniu "fastboot continue" można oddać telefon na gwarancję? Kupiony w Mi Store w Gdyni, nie odblokowany, nic nie było grzebane.
 6. Chciałbym zapytać o tą wersję oprogramowania. Dzisiaj próbowałem aktualizacji z 10.2.9 do 10.3.4 i wyskoczył ten sam błąd co przy 10.3.1. Udało się przywrócić telefon do poprzedniej wersji bez utraty danych. Czym jest to spowodowane? Telefon nowy, kupiony w oficjalnym punkcie Xiaomi, nic nie było odblokowywane.
 7. Jest skrojone idealnie na szerokość dotykowej powierzchni ekranu, ale szkła od 3MK dosyć łatwo się nakleja, także można to zrobić dosyć dokładnie.
 8. Ja ze swojej strony polecam FlexibleGlass od 3MK. Niby nie zakrywa ekranu w 100%, ale w połączeniu z dobrym etui pasuje idealnie. Wytrzymałość na zarysowania też akceptowalna, a jeżeli chodzi o wrażenia " dotykowe ", nie czuję różnicy w porównaniu z czystym ekranem.
 9. Jak to rozumiecie? Odłożenie tej jednej aktualizacji, czy koniec wsparcia dla Mi6?
 10. Chciałbym wypowiedzieć się na temat etui firmy SPIGEN. Otóż posiadam takowe od przeszło miesiąca i mój telefon, do którego podchodzę naprawdę pedantycznie zebrał mnóstwo drobnych rys na tylnej klapce oraz kilkanaście drobnych odprysków lakieru na bocznych ramkach. Przez dwa miesiące używania oryginalnego etui z zestawu, nie zauważyłem ani jednej wady. Może trafiłem na felerny egzemplarz, tak czy inaczej, przestrzegam.
 11. Cześć, chciałem dzisiaj wgrać Magiska do telefonu. Wszystko odblokowane, TWRP wgrane, okazało się jednak, że zapomniałem wgrać na telefon room z Magiskiem. Przy próbie uruchomienia telefonu od nowa wyskoczyło " no OS installed.... ". Wrzuciłem room od Xiaomi po podłączeniu telefonu w trybie TWRP, jednak nadal system nie wstaje. Zawiesza się na logo Mi.
 12. Nie musisz przechodzić na miui polska, sam jestem na global dev. To prawda, za 72 godziny będziesz mógł odblokować bootloader
 13. Instalujesz TWRP, potem Magiska, odblokowujesz w telefonie Api2, następnie szukasz aplikacji aparatu i odpowiednich do niej modułów. Generalnie jest duzo poradników krok po kroku.
×
×
 • Create New...