Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. No widziałem dziś info na polskim FB Xiaomi gdzieś koło 12, więc pewnie stąd te info.
  2. Kompas naprawiony, pomyliły mi się apk i tłumaczenie do tego dodałem nie tam gdzie trzeba. W aparacie raczej też jest poprawione już ale nie mam jak sprawdzić.
  3. Dziś pojawiło się trochę więcej info prosto z TENAA: bateria 5170 mAh, waga 208 g, wymiary 157.8×74.2×9.67mm, ekran OLED 6,47 cala Full HD+, wersje RAM 6/8/12 GB, pamięci 64/128/256, Android 9, aparat oczywiście 108 Mpx z 5x optycznym zoomem + 20 Mpx szerokokątny 117 stopni + jeszcze inne co się da rozczytać z chińskich krzaczków przedni 32 Mpx
  4. A jaka masz wersję miui? Jak Redmi Note 5 no to oznaczenie whyred, u nas Redmi Note 5 Pro Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  5. Jak wyzej. I to konieczne jest tylko raz, potem juz powinno widziec w ota.
  6. Tak, jest aktualizacja, musisz ją wgrac ręcznie. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  7. Zgoda jest na konto a nie na telefon. Możesz odblokować. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  8. Wgraj Globala przez MiFlash (EDL albo cokolwiek) i na nim próbuj odblokować bo tak to nie odblokujesz. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  9. Usuń w TWRP folder /data/system/package_cache. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  10. No to uruchom przez aplikację Aktualizacje. Musi wejść. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  11. Ściągnąć aktualizację ręcznie i postąpić wedle instrukcji: https://miuipolska.pl/twrp-3-3-1-1024-dla-mi-8-se-q/ Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  12. Na pewno aktualizowałes z MIUI 10? Bo wygląda na to że instaluje starsza apkę smsów a nie nowa Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  13. Jak chcesz roota to możesz wgrać Magiska. Co do dialera - wgranie tego ROMu nic nie pomoże bo Global też ma Googlową apkę. Jak już to tylko soft indyjski albo czekać na Xiaomi.eu - na pewno będzie, ale póki co są problemy powodujące że telefon jest na razie nieużywalny na nim. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  14. Pokaż log błędu. Bez wipe na pewno na 10 wrócić się nie da. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  15. Po aktualizacji zainstaluj Magiska. Potem moduły same wrócą. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  16. No wiem tylko że istnieje V11.0.1.0.NAMMIXM. Poza tym nic więcej, nie mam żadnego linka do downloadu, trzeba czekac. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  17. Dostanie tylko Redmi 4X. I dostanie na pewno, bo w top-secrecie jest już Global Stable 11 dla niego. Powiedzcie mi, niby jak Redmi 4A, 4 itd. miałyby dostać 11, skoro wsparcie dla nich MIUI zakonczylo już z Global Beta jakoś w marcu?
  18. @Antyhaker @Zenderable, już to wyjaśniałem Dla tych telefonów ma jakoś używać oddzielnego dzwonka, nie wiem czy to faktycznie działa czy nie ale na eu 9.10.23 mamy to ukryte.
  19. Wersja na pewno właściwa. No niestety na razie musisz sobie z nią radzić po angielsku, ale jak ktoś zrobi wersję oficjalną bądź zawierającą polski to raczej będziesz mógł na nią przejść. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  20. Z płatnościami raczej nie powinno być problemu, ale na razie nie ma ROMu xiaomi.eu na niego. Będzie, ale póki co są pewne problemy które powodują że telefon jest nieużywalny na naszych ROM-ach. TWRP jest.
  21. Nie rób niczego tu tylko idź dalej Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  22. Tak Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...