Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 750
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Nie tyle z cegłą, co po prostu będzie cały czas bootloop do recovery z informacją, że "tej wersji MIUI nie można zainstalować na tym urządzeniu". Co do innego softu z dual SIMem - ja osobiście poza chińskim i xiaomi.eu takiego nie kojarzę, dla pewności niech @Acid się wypowie.
  2. Jeśli była tacka na jedną SIM-kę, to prawdopodobnie Global z zablokowanym bootloaderem będzie działać. Na 100% sprawdzisz po wersji modelu (M2001J2G to Global). Z Mi 9T sytuacja jest prosta, bo w Chinach wyszedł jako Redmi K20. Jeśli masz Redmi na obudowie, to masz chińską wersję, jeśli Mi to globalną.
  3. Tego nie wiemy w tej chwili. Komuś ponoć udało się to gdzieś na jakimś customie zrobić, ale nie wiadomo, jak. Być może bez aktualizacji oprogramowania się nie obejdzie, ale na razie za wcześnie, by prorokować.
  4. @hexi Jak wspomniałem wyżej i na stronie w komentarzu, Google coś kombinuje. Nie mamy na razie na to rozwiązania, dzieje się to nie tylko u nas.
  5. Zobaczymy. Z tego co wiem występuje nie tylko u nas, na innych customach również...
  6. @Krzysztof Kinel sprawdź aplikacjami YASNAC i Integrity Checker, co Ci pokazuje. Google kombinuje z Play Integrity dzisiaj, u mnie też jest problem...
  7. Nie wiem, o której wersji mówimy, z tego co wiem Acid na 13-stce tego problemu nie miał, aczkolwiek wiemy o tym, że były problemy z przejściem testu CTS w SafetyNecie na 13-stce. Z tego co wiem obejście na to już jest i w kolejnej aktualizacji takie problemy nie powinny występować.
  8. Problem polega też na tym, że w nowym rozwiązaniu trzeba się im uwierzytelnić. Pomijając już kwestie prawne, nie mam chińskiego dowodu, więc zwyczajnie tego nie zrobię... I inne regiony kont Xiaomi niż CN chyba też nie działają. Cóż, najwyraźniej zwrócę 14-stkę...
  9. Można ukryć ikony aplikacji (i to jest nasza funkcja), ta opcja jest w ustawieniach pulpitu.
  10. Jeśli Twoje konto Xiaomi nie ma już opcji synchronizacji zdjęć z Chmurą Xiaomi, to nie kupisz rozszerzenia, bo też to wyłączyli.
  11. W Xiaomi 13T Pro nie możesz zmienić rozdzielczości ekranu. Taka opcja jest, ale na Xiaomi 13 Pro/Ultra/nowych 14-stkach.
  12. Możesz fastbootem od razu zrobić jedno i drugie, uruchamiając skrypt pierwszej instalacji (z tym że on wyczyści dane wszystkiego, mógłbyś wgrać TWRP żeby zainstalować stamtąd ROM i zrobić tylko wipe data - wtedy zachowasz dane z pamięci wewnętrznej).
  13. Panel informacyjny prawdopodobnie miałeś w jakiejś kopii zapasowej, także nie, nie będziesz musiał kasować.
  14. To zależy. Kopii aplikacji raczej nie przyjmie, ustawienia da się przywrócić z kopii, SMS-y/kontakty/inne rzeczy z Chmury Xiaomi.
  15. Jeśli wcześniejsza wersja miała starsze poprawki zabezpieczeń (a tak jest zapewne tutaj), to taką wersję można zainstalować tylko z czyszczeniem danych.
  16. Problem z Mi Smart Hubem rozwiązany. Nie wiem, czy będzie reupload, ale daję znać, że ogarnięte.
  17. Wątek poświęcony najnowszej aktualizacji stabilnej wersji MIUI dla urządzenia Redmi K60 Pro (nazwa kodowa: socrates). Link do pobrania ROM-u: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_SOCRATES_V14.0.25.0.TMKCNXM_v14-13.zip/download ROM można zainstalować zarówno przez tryb Recovery (TWRP), jak i przez tryb Fastboot. Poradnik: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/ Proszę o kulturalną dyskusję, dotyczącą przede wszystkim tematyki tego wątku.
  18. To zależy od banku. Z większością raczej nie powinno być większych problemów (u mnie na przykład Santander działa bez problemu), ale nie zagwarantuję, że wszędzie będzie działać poprawnie.
  19. Dzięki, przekażę dalej. Możesz jeszcze zrobić podobny log z logowaniem do konta Xiaomi w Motywach?
  20. Nie wiadomo. Póki co czekamy na telefon, żeby sprawdzić. Nie wiadomo też, jak wygląda obecnie odblokowywanie bootloadera na 14-stkach (z Chin donoszą, że są problemy, musimy sprawdzić na naszych kontach), więc to jeszcze przynajmniej kilka tygodni potrwa.
  21. Musisz zezwolić aplikacji na dostęp do listy zainstalowanych aplikacji. Inaczej nie sprawdzi Ci tych 80 GB.
  22. Tak, tam powinny być. One są tam w różnych katalogach, nie ma jednego MTZ (są oddzielne katalogi od tapet pulpitu, ekranu blokady, wyglądu ekranu blokady itd.)
  23. Najprościej byłoby sprawdzić aplikacją DiskUsage. Te "systemowe" rzeczy mogą być równie dobrze po prostu danymi którejś z apek.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...