Jump to content

antekwars

Użytkownicy
 • Posts

  55
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by antekwars

 1. Poważna wada to brak możliwości w ustawieniach sieci komórkowej preferowanego typu sieci. Jest tylko preferowane lte, 3g, 2g a było więcej w miui 11 ja miałe ustawione na lte i 3g bez 2g żeby nie łapał go teraz na minus zabranie tej funkcjonalności.
 2. W związku nie zrozumiałym brakiem chęci udzielenia odpowiedzi i wyjaśnienia raz na zawsze dla przyszłych kupujących ponownie was proszę o napisanie czy note 8 ma diodę powiadomień i czy note 8t ma diodę bo są niejasności, że note 8 ma a 8t nie ma. Z góry dziekuję za prostą odpowiedź użytkowników tych wersji.
 3. Proszę o wyjaśnienie jak pisał inny forumowicz czy ten model ma diodę powiadomień bo jedni piszą, że ma ją wersja note 8 a wersja note 8t jej nie ma. A inni piszą odwrotnie do tego wszędzie piszą, że to te same telefony jak majster piirzu mówi a to nie prawda bo mają nawet różne wymiary oprócz nfc posiadania. Prosimy was jako forum o rozwianie tych wątpliwości raz na zawsze sprostowaniem widocznym bo na komentarzach na różnych forach w tym pod filmem pirza aż piszczy od tych problemów o których pisze ja w zapytaniu do was.
 4. Jak oceniacie zmiany w miuipolska 11 stable na pierwszy rzut oka nie są wielkie. Dopiero głębiej się rzucają. Ja pobrałem i z poziomu zwykłych aktualizacji zainstalowałem. Telefon uruchomił się w trybie twrp i ją zainstalował. Poszło gładko na razie bugów nie widzę w miuipolska 11.
 5. W Miui Polska 11 stable wróciła możliwość ustawienia procentowego wskaźnika obok baterii.
 6. Ja w swoim mam najnowszy miui polska stable i nie ma możliwości procentów baterii obok a tylko w samej ikonie baterii jak mialem kiedyś miui global beta była możliwość procentów obok.
 7. Mi max 3 najnowsza wersja miui polska stable brak spolszczenia wyboru wskaźnika baterii po rozwinięciu jest 3 wybory po angielsku. Drugi błąd to brak nazwy po polsku wybudzenia tapnieciem w ekran. Poniżej zrzuty ekranu tych miejsc.
 8. Aktywuj kartę w innym telefonie aby wykluczyć wadę telefonu lub winę sieci,
 9. Chciałem wgrać miui global dev ale w miui w aktualizatorze nie ma opcji instalacji z pliku lokalnego a tylko można pobierać wgrane jest najnowsze miui 10 global stable telefon z oficjalnej dystrybucji redmi 6a w innych xiaomi wgrywałem bez problemu była opcja aktualizacji lokalnej.
 10. Mam problem z wgraniem miui global dev. Telefon z oficjalnej polskiej dystrybucji. Zainstalowałem najnowsze miui global stable zciągnąłem pełne global dev wrzuciłem do odpowiedniego katalogu w telefonu i tu są schody. Wchodzę w aktualizator a tam nie ma opcji instalacji z pliku lokalnego dodam, że global dev wgrywałem wielokrotnie w inne xiaomi bez problemu i w tamtych była opcja aktualizacji lokalnej z pliku tu nie ma. Tylko można pobrać online aktualizację jest opcja bez wyboru pliku lokalnego jak to naprawić. Jak uaktywnić w aktualizatorze funkcję aktualizacji lokalnej. Jakieś rady sugestie wolałbym tak zainstalować global dev. Proszę o radę. Chciałem wgrać mi flaszem ale na stronie oficjalnej brak wersji global dev do mi flasza jest tylko stabilna. Proszę o pomoc.
 11. Przejrzałem wszystkie tematy tu o tym telefonie i nie znalazłem odpowiedzi. Czy telefon ma agregację pasm LTE domyślam się, że nie bo by pewnie głośno było ale chcę się upewnić bo chcę się przesiąść z mi maxa 1. Dzięki za odpowiedź.
 12. Czy także macie problemy z ustawieniem innego dźwięku dla sms i powiadomień gdy ktoś kończy dzwonić dostaję dzwięk sms jak w ustawieniach wybiorę inny lub wyłączę dzwonek powiadomień to nie mam dzwonka dla sms jak przyjdzie. Poniżej zrzuty jak ustawić inny dźwięk dla sms i powiadomień w miui 9 było to rozdzielone i można było ustawić różne tu nie ma tej funkcji czy to błąd programistów??? N poniższym zdjęciu zrzut menu ustawień dzwonków dla smsm i powiadomień jest jedna pozycja w miui 9 było to rozdzielone tu jest jedna i jeden tylko dzwonek można ustawić Tu natomiast zrzut z menu pasek powiadomień-powiadomienia aplikacji-sms wiem, że w innych modelach jest tu pod słowem dzwięk opcja dzwonek sms tu nie ma czy zna ktoś sposób na ustawienie różnych dzwonków czy po prostu xiaomi nas olało i nie naprawią tego ??? Bardzo irytujące jest jak ktoś zadzwoni a ty po dzwonku dzwonienia od razu za każdym razem dostajesz dwa dzwonki sms raz przy odblokowaniu telefonu drugi raz pojawia się przy sprawdzaniu kto dzwonił pomóżcie jak znacie sposób. Tu poniżej zrzut z innego modelu gdzie pod słowem dzwięk jest custon sound do wyboru rodzaju dzwonka sms w mi max tego nie ma Dziś naprawiono aktualizacją i przywrócono możliwość ustawienia innego dzwonka dla sms a innego dla powiadomień
 13. Znalazłem taki sklep z Lublina mają ceny xiaomi za grosze jak żaden sklep i telefony od ręki. Czy ktoś słyszał o nich czy żeczywiście mają takie ceny i towar oryginał. Czy zbyt podejrzane te niskie ceny.
 14. Mam global dev rom i nie widzę funkcji odblokowania telefonu twarzą czy tylko miui polska ta funkcja jest a w globalu jej nie ma ??? Może ktoś to sprawdzić na miui polska czy ma i jak ktoś ma global dev jak ja czy ma ??
 15. Coś ktoś kupował w nim jakie macie opinie mają xiaomi w dość dobrych cenach zapewne z tej mniej oficjalnej dystrybucji https://www.mall.pl/smartfony?b[]=xiaomi
 16. Mam rom global dev z najnowszymi aktualizacjami po zeszłotygodniowej aktualizacji spadła mi prędkość internetu mobilnego lte do 10 megabitów i nie jest to wina operatora bo przekładam do innego telefonu kartę plusa i mam po 60 mega. Włożyłem kartę playa do drugiego gniazda i także dochodzi do 10 megabitów i koniec. Przed zeszłotygodniową aktualizacją było dobrze co może być przyczyną jak to naprawić ???
 17. wejdz w ustawienia zainstalowane aplikacje wiecej i reset ustawien aplikacji skasuje się ten wybór ustawiony
 18. Mój mi max z mui global dev dostał dziś aktualizację do mui 9 7.8.24 ale w 2 miejscach znalazłem pojedyńcze wyrazy nie spolszczone zapewne to poprawią bo nie raz tak było i poprawiali
 19. Czy ten model ma wybudzanie dwuklikiem tapnieciem w ekran
 20. Nie chcę twrp mam telefon z oficjalnej dystrybucji i nie chcę niz zmieniać aby wgrać tą aktualizację.
 21. Mam problem od dwóch tygodni mam miui 7.4.13 global dev i co tydzień były aktualizacje ale od ponad dwóch tygodni nie mogę zaktualizować telefonu pobiera paczki i przy instalacji wywala error próbowałem pobrać ręcznie i wrzucić plik zip z oficjalnej strony 7.4.27 także pojawia się błąd. Robiłem przywracanie ustawień fabrycznych w ustawieniach nic nie dało. Robiłem wipe w recowery i rebot system także nie pomaga wywala błąd czy pobrać ponownie i zainstalować 7.4.13 i potem ponownie nowszy ??? Pobrałem i wrzuciłem cały plik zip mui 7.4.13 co mam nic nie dało także wywalało błąd przy jego instalacji.
 22. Żeby nie zakładać nowego tematu pisze tu mam najnowszy miui global dev oficjalny do tej pory co tydzień bez problemu się aktualizować dało telefon. Dziś pobiera nową 1,4 giga aktualizację 7.4.20 jaka jest zresztą i w wersji miui polska ale nie da się jej zainstalować wywala błąd w trakcie. Pobierałem wiele razy tą aktualizację z różnych wifi różnych dostawców neta. Cały czas problem ten sam restarty telefonu nie pomagają. Czy może być to wina samej aktualizacji jakaś felerna czy wina jednak telefonu?? Czy lepiej pobrać wrzucić na kartę sim i próbować tak ?
×
×
 • Create New...