maszkara72

Użytkownicy
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About maszkara72

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 06/01/1972

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  BIAŁYSTOK
 • Zainteresowania
  JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

Dodatkowe

 • Smartfon
  XIAOMI MI MAX

Recent Profile Visitors

623 profile views
 1. Wielkie dzięki.Tylko pytanie,czy po każdej aktualne w Xiaomi jest zalecany reset.Poprzednio miałem Xiaomi mi maxa i tam miałem wersję dev z cotygodniowymi aktualkami i nie robiłem nigdy resetu.Nie wiem,jak w przypadku wersji Stanley?
 2. No właśnie,jak się robi reset z poziomu recorvery.Byłbym wdzięczny,jak byś to opisał.Na tym modelu jeszcze tego nie robiłem.
 3. A u mnie jest okey, SOT jest taki sam jak był,na pewno nie gorszy.I nie piszcie,że nic nie zmienił,bo zmiany są w,, środku systemu" pewnie.Muszą być różnice między androidem 9,a 10.
 4. Bo macie EEA Stable ROM, a nie Global Stable ROM. Ten drugi cały czas ma jeszcze Android 9, a ostatnia wersja softu to: MIUI V11.0.6.0.PGGMIXM A czym EEA różni się od globalna?
 5. Przecież jest,ja dzisiaj rano zaktualizowałem.
 6. Dobra,jest ponownie aktualizacja, pewnie poprawiona.Jakby ktoś ją ściągnął,dajcie znać,jak się sprawia.
 7. Co jest grane? Czy ktoś mógłby nam to wyjaśnić?
 8. Miałem aktualkę przez OTA i mi zniknęła.Jeśli pobiorę tą,to powinno być wszystko w porządku?
 9. Co się dzieje?Miałem tą aktualizację i mi zniknęła.Dziwne.
 10. Mam aktualizację do Androida 10,zainstalował ktoś z Was?
 11. Czyli to oznacza Orionie,że 10-siątka na note 8+ juź zbliża się dużymi krokami?
 12. Siemka.Mam plecki silikonowe czarne takie za 20 zł i strasznie się palcują.Brzydko wyglądają.Czy te od Nillkina będą lepsze,piszę że niby nie widać na nim odcisków.Czy to faktycznie prawda https://allegro.pl/oferta/nillkin-rubber-etui-xiaomi-redmi-note-8-pro-czarny-8973845144
 13. Siemka.Od paru dni mam ten model,poprzednio 2.5 roku miałem Xiaomi mi maxa 1.Mam zakłódkowane 8 aplikacji, które najczęściej używam,w tym kontakty i wiadomości.I właśnie chodzi mi o te dwie aplikacje.Wyrzuca je z pamięci ram pomimo zakłódkowania i przyznania im wszelkich uprawnień.Ten błąd w miui był jeszcze w mi maxie od wersji 9.2.28.Da się to jakoś zrobić,czy tak u Was też jest?
 14. Siemka.Myślę o zakupie tego modelu i mam do Was pytanie związane z trzymaniem otwartych aplikacji w tle?Czy po zakłódkowaniu nie wyrzuca ich z pamięci?Miui jednak bywa agresywne,jeśli chodzi o to?