Jump to content

maszkara72

Użytkownicy
 • Posts

  207
 • Joined

 • Last visited

About maszkara72

 • Birthday 06/01/1972

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  BIAŁYSTOK
 • Zainteresowania
  Kolarstwo szosowe

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi note 11 pro 5G

Recent Profile Visitors

1,076 profile views

maszkara72's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

12

Reputation

 1. A na razie mam aktualkę do 13.0.8.0,wersja na Europę,a region mam ustawiony na Szwajcarię.
 2. Czy ktoś coś wie,kiedy mozemy się spodziewać androida 12 na xiaomi redmi note 11 pro 5g?Chodzi mi o wersję na Europę
 3. Tak.., u mnie tez byla w tym modelu,zdjąlem po kilku dniach
 4. A jaki soft miałeś przed tą aktualką?12.0.6,czy 12.5?
 5. Mam problem z połączeniem xiaomi redmi note 11 pro 5g z telewizorem Samsunga.Na pasku powiadomień włączam projekcję i w telewizorze pokazuje, że trwa połączenie ze smartfonem.Problem jest tego typu,że raz łączy ,a innym razem nie chce.Czym to może być spowodowane???Czy jeszcze powinienem włączyć jakąś funkcję w redmi ,lub w telewizorze???
 6. Przecież to w naszym nodelu jest normalne,jedne dostają aktualizację,inne nie i nie wiadomo, czy w ogóle dostaną....trzeba chyba do tego się przyzwyczaić.
 7. U mnie na 12.0.6 działa piorunująco,choć juz przeszedł na ,, emeryturę ",ponieważ mam xiaomi redmi note 11 pro 5g...A w ósemce chyba wymienię baterię na nową i dam swojej Kobiecie...Działa naprawdę super,a bateria po 2 latach użytkowania ma prawo już do wymiany
 8. W tym modelu tak jest....jedne aktualizują sie,a drugie nie.Ja tez mam 12.0.6 i u mnie nie ma aktualki
 9. Miałem dziś pierwszy problem....w pewnym momencie,ekran przestał reagować,tylko działały przyciski fizyczne.Dotyk nie dzialał w ogóle.Chciałem go wyłączyć,ale nie dalo się w żaden sposób..Najlepsze jest to,że bez żadnego powodu tak nagle się zaciał,nic nim nie robiłem.Jak rozwiązałem problem.....?Nacisnáłem jednocześnie przyciski power i volume+.Smartfon wyłączył się i włączył bez żadnego problemu.Dziala okej i mam nadzieję,że to nie powtórzy się.Ciekawie,czym to było spowodowane.....?
 10. A więc tak..... ładowanie ,to kosmos,ekran amoled super,głośniki stereo też swietne.Dzialanie i płynnośc systemu na plus.Ale aparat to jakieś niedomówienie... Zdjęcia jeszcze jako tako,ale nagrywanie filmów ,to dno.Mój redmi note 8 pro,choc ma aparat 64 megapikseli,to dużo lepiej nagrywa filmy.Co poza tym..... zasięg dobrze łapiej,lepiej niz w mojej ósemce,jakosć rozmów taka sobie,w ósemce jest lepsza.Czyli ten model nie do końca jest udany,chyba że wady poprawią co w aktualizacjach..Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania,to pisz.Chętnie odpowiem.
 11. Jest,zdjąłem ja i duzo lepiej dotyk dziala,cholernie delikatnie teraz.A jesli chodzi o nagrywanie filmów,to faktycznie porażka,moj redmi note 8 pro kręci duzo lepsze filmy,choc ma aparat 64 megapikseli,ale wiadomo,że nie tylko piksele decydują o jakosci zdjęć, czy filmów.Tragedia z nakręcaniem video,moze w aktualizacjach poprawią
 12. A mialeś aktualizację przed tymi dziwnymi zachowaniami smartfona?
 13. A sam tak zaczął się restartować,czy coś z nim robiłeś?
 14. Czy moze w redmi note 11 pro 5g jest od nowego naklejona jakaś folia na ekranie,bo mam wrażenie,jakvy byla,tylko nie jestem pewien?
 15. Te ładowanie robi świetną robotę,jestem w szoku,jeśli chodzi o szybkość ładowania.Glóśniki też są spoko,natomiast aparat nógłby robić zdecydowanie lepsze zdjęcia,
×
×
 • Create New...