obtu

Użytkownicy
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About obtu

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Podhale

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. obtu

  Case

  Mi9, na razie bez szkiełka.
 2. Syn kupił dziś wersję 64 GB, czarną wsklepie Mi w Galerii Krakowskiej za 1899 zł. Tylko takie były.
 3. obtu

  Smart Home od Xiaomi

  Mam problem z gniazdkiem. Od roku korzystam z niego do pomiaru energii pobieranej przez pralkę. Niedawno chciałem sprawdzić, pobór energii i tu zaskoczenie. Wykres dzienny nie pokazuje rzeczywistego stanu. Wygląda to w ten sposób, że początkowo chwilowe zużycie energii pokazywane jest prawidłowo, czyli pierwszych kilkanaście minut to ok. 100 W, potem włącza się grzałka (prawie 2000 W) a po pewny,m czasie wykres dobija max do kilkuset wat, "nie pamiętając" o wysokim zużyciu podczas pracy grzałki. Dzienne zużycie wydaje się prawidłowe (ok. 0,7 kWh - w zależności od wyboru programu). W przypadku drugiego gniazdka, którym steruję bojler, wszystko jest ok.
 4. obtu

  Temat o ładowarkach

  QC4 i najwyższym napięciem ona chyba ładuje, gdy jest podpięta do 24V. Po drugie, znalazłeś jakiś markowy kabel opisany QC4?
 5. obtu

  Smart Home od Xiaomi

  More functions - miejsce instalacji.
 6. obtu

  Prędkość połączenia WiFi w telefonach Xiaomi

  Mój Mi8 łączy się z routerem xiaomi 3g z prędkością 866 Mb/s, oczywiście 5GHz. Realny transfer w sprzyjających warunkach (1 metr od routera) wyniosł 449Mb/s.
 7. obtu

  Smart Home od Xiaomi

  Zmiana czasu przed nami. Co robicie z gniazdkami? U mnie zawsze były cyrki po przestawianiu godzin. Może strefę czasową wystarczy ruszyć?
 8. obtu

  Etui / case

  Zakupiłem pokrowiec Nillkin sinthetic fiber i jestem zadowolony, choć uważam, że gorzej chroni ekran od tego etui dołączanego. Wyświetlacz z naklejonym szkłem 3D Cp+Max bardziej wystaje poza ramkę etui przez co jest mocniej narażony na uszkodzenia przy upadkach.
 9. Sprawdź programem accu battery. Po roku czasu oryginalna bateria miała ok 2200 mAh, nowy Nohon 2900.
 10. Jaki masz moduł? Ja mam 3C8-035-730-A i współpracuje ok. Brakuje w nim tylko punktu dostępowego wifi i temu nie korzystam z rsap.
 11. Przy pierwszym parowaniu powinieneś zezwolić modemowi na dostęp do sim i powinno działać. Ja teraz nie korzystam, bo inrernet mi potrzebny cały czas.
 12. obtu

  Mi Band 3 jakość opaski

  Mi band 2 wytrzymała bez szwanku 2-godziną kąpiel w Morzu Martwym.
 13. obtu

  Liczenie kroków w mi band 3 - lepsze od 2?

  Mi band 2 naliczała mniej kroków, niż obecna 3.
 14. obtu

  Mi band 3 - firmware

  Już działa. Musiałem wgrać nowy sklep play i po restarcie ruszyło.
 15. obtu

  Mi band 3 - firmware

  Udało mi się wgrać polski język, za to opaska nie chce współpracować z Mi Band tools. Działa alarm i widget z krokami, ale brak jest powiadomień, na czym mi bardzo zależy. Nie można tż wymusić pomiaru pulsu z tej aplikacji. Powiadomienia z Mifit są niewystarczające, głównie chodzi mi o krótkie wibracje . Na Mi Band 2 wszystko działał super. Próbowałem skonfigurować wszystko od zera i nic...