Michacy

Użytkownicy
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Michacy

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 02/29/1988

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI8, MI4 FDD-LTE

Recent Profile Visitors

600 profile views
 1. Mam pytanie. Czy mogę na 9.7.11 wgrać przez TWRP 9.6.27? Czy w ten sposób uceglę telefon? Nie ogarniam tego kiedy można, a kiedy nie, więc jakby ktoś przy okazji mógł wytłumaczyć o co chodzi to byłoby miło [emoji846] Czy ktoś z dowodzących mający dostęp do częstszych aktualizacji niż tygodniowa widzi jakieś światło w tunelu na wcześniejszy poprawiony release na Mi8 niż w piątek? Chodzi mi przede wszystkim o naprawę problemu z wybudzeniem ekranu, bo w tej wersji nadal występuje. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 2. W moim przypadku na Mi8 nie pomogło. Sprawdzałem w aplikacji Santandera i Revolut. Ogólnie to dziwnie to wyglądało bo po wyłączeniu i wejściu w aplikacje miałem wrażenie, że działa ok, bo nie zgłosiło błędu, ale po ponownym wejściu już wróciło do starego zachowania.
 3. 9.7.8? To był jakiś reupload? Czy może jest to wersja która będzie udostępniona w czwartek/piątek? Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 4. Dzisiaj na MI8 miałem dwa razy dokładnie to samo. Co ciekawe zauważyłem, że ekran mimo że nic na nim nie było (czarny) to reagował na dotyk, bo np. wyłączył się spotify przez przypadek. Restart pomaga na jakiś czas. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 5. Dziwna sytuacja. Po restarcie wróciły, a przez kilka dni się nie pojawiały. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 6. Na MI8 zniknęły ikony powiadomień z górnego paska, które od jakiegoś czasu były wbudowane. Celowy zabieg i trzeba wrócić do instalowania osobnej paczki? Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 7. Coś więcej wiadomo na temat problemu ze zbyt wczesnym sprawdzaniem odcisku palca przy logowaniu do niektórych aplikacji (np. Santander, Revolut)? Zdaje się, że już jakiś czas temu ktoś przesyłał logi.
 8. Dalej działa źle.
 9. Ja na Mi8 miałem problem z baterią. Android zjadał ją w bardzo szybkim tempie. Po wyczyszczeniu dalvik/cache mam wrażenie, że problem zniknął. Obecnie bugiem, który pozostał od dłuższego czasu to przedwczesna weryfikacja odcisku palca w niektórych aplikacjach, np. Santander, Revolut.
 10. Autostart miałem włączony, więc to nie to. Wczoraj zrobiłem full wipe i postawiłem całość na nowo. Jednakże dzisiaj doszedłem do wniosku, że chyba było to zbędne Sprawa wygląda tak, że w momencie jak w ustawieniach od ekranu blokady ustawię, żeby w momencie gdy ekran jest zablokowany pokazywały się powiadomienie, ale z ukrytą treścią to ikony na AOD nie znikają. Jak zostawię z domyślnym ustawieniem, czyli, że mają się pokazywać razem z treścią to znikają. Także chyba jest jednak jakiś bug. Aczkolwiek, żeby nie było za łatwo to po pewnym czasie nawet z tym ustawieniem zdarza się, że ikony znowu nie znikają. Wtedy pomaga znowu wejście do ustawień i przestawienie na chwilę na inną wartość i powrót do domyślnej. Może ktoś to potwierdzić?
 11. Masz jakiś pomysł jak można to naprawić, albo co może to powodować? Zastanawiam się czy to może mieć związek z jakimiś ustawieniami oszczędzania baterii, np. dla Whatsapp.
 12. Od bodajże dwóch aktualizacji zauważyłem, że w aplikacjach do których loguję się odciskiem palca takich jak np. aplikacja banku czy Revolut od razu po uruchomieniu aplikacji wyskakuje komunikat o błędnym odcisku palca (jeszcze nie zdążyłem go przyłożyć) i błąd pojawia się w kółko tak jakby tel. co chwilę próbował się zalogować. Po przyłożeniu palca zaloguję się normalnie do aplikacji, ale jest to dość irytujące bo np. w aplikacji bankowej błędnie odczytany odcisk powoduje wibracje, więc po włączeniu aplikacji tel. cały czas wibruje, aż do momentu przyłożenia palca. Zauważyłem, że problem występuje też na Mi6.
 13. Nikt nie ma tego problemu, czy nie ma na niego rozwiązania?
 14. Nie wiem czy tylko u mnie występuje ten problem, ale w momencie jak otrzymam powiadomienie na AOD, np. WhatsApp to w momencie jak wiadomość odczytam na komputerze to powiadomienie nie znika. Co ciekawe to jak podświetle ekran powiadomienia nie ma, ale jak wróci AOD to się pojawia. Znika dopiero po odblokowaniu telefonu. Dioda powiadomień natomiast znika prawidłowo, tylko ikonka zostaje. Na chinskim romie, ktory mialem jak kupilem tel ikonki znikaly i jak dobrze pamietam to na poczatku w MIUIPolska tez tak bylo. Zastanawiam się czy może ma to jakiś związek z optymalizacjami pod kątem używania baterii? Może jest to znany problem i ktoś wie jak to obejść?
 15. Jeśli chodzi o ciemny motyw, to przy wyskakujących powiadomieniach font jest czarnego koloru przez co nic nie widać. Nie wiem czy ktoś na tym forum ma wpływ na to, żeby to poprawić.