Jump to content

Michacy

Użytkownicy
 • Posts

  109
 • Joined

 • Last visited

About Michacy

 • Birthday 02/29/1988

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI8, MI4 FDD-LTE

Recent Profile Visitors

1,131 profile views

Michacy's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

11

Reputation

 1. Autostart miałem włączony, więc to nie to. Wczoraj zrobiłem full wipe i postawiłem całość na nowo. Jednakże dzisiaj doszedłem do wniosku, że chyba było to zbędne Sprawa wygląda tak, że w momencie jak w ustawieniach od ekranu blokady ustawię, żeby w momencie gdy ekran jest zablokowany pokazywały się powiadomienie, ale z ukrytą treścią to ikony na AOD nie znikają. Jak zostawię z domyślnym ustawieniem, czyli, że mają się pokazywać razem z treścią to znikają. Także chyba jest jednak jakiś bug. Aczkolwiek, żeby nie było za łatwo to po pewnym czasie nawet z tym ustawieniem zdarza się, że ikony znowu nie znikają. Wtedy pomaga znowu wejście do ustawień i przestawienie na chwilę na inną wartość i powrót do domyślnej. Może ktoś to potwierdzić?
 2. Masz jakiś pomysł jak można to naprawić, albo co może to powodować? Zastanawiam się czy to może mieć związek z jakimiś ustawieniami oszczędzania baterii, np. dla Whatsapp.
 3. Od bodajże dwóch aktualizacji zauważyłem, że w aplikacjach do których loguję się odciskiem palca takich jak np. aplikacja banku czy Revolut od razu po uruchomieniu aplikacji wyskakuje komunikat o błędnym odcisku palca (jeszcze nie zdążyłem go przyłożyć) i błąd pojawia się w kółko tak jakby tel. co chwilę próbował się zalogować. Po przyłożeniu palca zaloguję się normalnie do aplikacji, ale jest to dość irytujące bo np. w aplikacji bankowej błędnie odczytany odcisk powoduje wibracje, więc po włączeniu aplikacji tel. cały czas wibruje, aż do momentu przyłożenia palca. Zauważyłem, że problem występuje też na Mi6.
 4. Nikt nie ma tego problemu, czy nie ma na niego rozwiązania?
 5. Nie wiem czy tylko u mnie występuje ten problem, ale w momencie jak otrzymam powiadomienie na AOD, np. WhatsApp to w momencie jak wiadomość odczytam na komputerze to powiadomienie nie znika. Co ciekawe to jak podświetle ekran powiadomienia nie ma, ale jak wróci AOD to się pojawia. Znika dopiero po odblokowaniu telefonu. Dioda powiadomień natomiast znika prawidłowo, tylko ikonka zostaje. Na chinskim romie, ktory mialem jak kupilem tel ikonki znikaly i jak dobrze pamietam to na poczatku w MIUIPolska tez tak bylo. Zastanawiam się czy może ma to jakiś związek z optymalizacjami pod kątem używania baterii? Może jest to znany problem i ktoś wie jak to obejść?
 6. W standardzie? Generalnie z tego co zauważyłem u siebie to tylko pojawiają się na chwilę jak przyjdzie powiadomienie i później znikają i zostaje sam zegarek.
 7. Od kilku dni mam taki problem, że budzik załącza się, ale nie ma dźwięku. Co ciekawe tak zachowuje się tylko pierwszy alarm i tylko rano (w ustawionych godzinach ciszy). Dzwonek mam ustawiony na "inteligentny alarm". Myślałem, że to kwestia godzin ciszy, więc je wyłączyłem, ale nie pomogło. Obecnie jest tak, że mam ustawione dwa alarmy i pierwszy tylko wyświetla alarm na ekranie a drugi dopiero dzwoni. Nie zmieniałem nic w ustawieniach, a taką sytuację mam od poprzedniej wersji romu, wcześniej wszystko działało jak należy. Czyściłem też dane aplikacji Zegar, ale nic nie pomogło. Ktoś jeszcze spotkał się z podobnym problemem? Jakieś propozycje co można z tym zrobić bez robienia wipe?
 8. Ja mam tak samo. Mimo włączenia opcji, np. w Google Maps, telefon słucha dopiero jak naciśnie się mikrofon. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 9. No właśnie nie wiem co jeszcze gdzieś mógłbym włączyć? Poniżej załączam screeny z mojej skrzynki na Gmail i Whatsapp. Może za duże uprawnienia, albo to nie te kategorie? Może jeszcze gdzieś coś się ustawia? Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 10. Podepnę się pod temat, bo też mam podobny problem. Co prawda od założenia tematu minęło trochę czasu i takie rzeczy jak np. wyłączenie AOD o określonych godzinach została dodana, aczkolwiek ja również od momentu przejścia z China na MIUI Polska mam problem z ikonami powiadomień na AOD. Pojawiają się tylko niektóre, np. SMS, nieodebrane połączenie, kalendarz Google, ale mimo włączonych opcji nie pojawia się np. ikona Gmaila, Whatsapp-a, czy Messengera. Pytanie czy tylko ja mam taki problem, czy jest to ogólnie znana kwestia i fix pojawi się w przyszłości? Wydaje mi się, że włączyłem już wszystkie uprawnienia dla tych aplikacji jakie są możliwe, ale może coś przeoczyłem. Siedzę na aktualnym ROMie 8.8.23.
 11. Ustawienia -> Wyświetlacz -> Zawsze włączony Zauważyłem jednak, że pomimo dodanych uprawnień to nie wyświetlają się mi ikonki np. WhatsApp-a. Na China działało.
 12. Michacy

  Etui / case

  Jeśli chodzi o Nillkina Synthetic Fiber to wrażenia dotykowe są tak jak pisałem wcześnie bardziej takie miękkie/gumowe Aparat jest schowany, a samo etui nie wystaje za bardzo poza ekran i jest dość cienkie po bokach. Ja jestem zadowolony, szczególnie, że jest mega wygodne przy magnetycznych uchwytach.
 13. Michacy

  Etui / case

  Ja mam Nillkina Synthetic Fiber i jest spoko. W dotyku jest bardziej gumowy.
 14. @Steller i jak oceniasz jakość zdjęć?
 15. @johnny1836, niestety w IBG nie ma 2 letniej gwarancji na Mi8. Jest po prostu 1 rok i w dodatku w Chinach.
×
×
 • Create New...