Michacy

Użytkownicy
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About Michacy

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 02/29/1988

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI8, MI4 FDD-LTE

Recent Profile Visitors

543 profile views
 1. Michacy

  MIUI 9.5.9

  Dalej działa źle.
 2. Michacy

  MIUI 9.4.25/26

  Ja na Mi8 miałem problem z baterią. Android zjadał ją w bardzo szybkim tempie. Po wyczyszczeniu dalvik/cache mam wrażenie, że problem zniknął. Obecnie bugiem, który pozostał od dłuższego czasu to przedwczesna weryfikacja odcisku palca w niektórych aplikacjach, np. Santander, Revolut.
 3. Michacy

  Powiadomienia na AOD nie znikają

  Autostart miałem włączony, więc to nie to. Wczoraj zrobiłem full wipe i postawiłem całość na nowo. Jednakże dzisiaj doszedłem do wniosku, że chyba było to zbędne Sprawa wygląda tak, że w momencie jak w ustawieniach od ekranu blokady ustawię, żeby w momencie gdy ekran jest zablokowany pokazywały się powiadomienie, ale z ukrytą treścią to ikony na AOD nie znikają. Jak zostawię z domyślnym ustawieniem, czyli, że mają się pokazywać razem z treścią to znikają. Także chyba jest jednak jakiś bug. Aczkolwiek, żeby nie było za łatwo to po pewnym czasie nawet z tym ustawieniem zdarza się, że ikony znowu nie znikają. Wtedy pomaga znowu wejście do ustawień i przestawienie na chwilę na inną wartość i powrót do domyślnej. Może ktoś to potwierdzić?
 4. Michacy

  Powiadomienia na AOD nie znikają

  Masz jakiś pomysł jak można to naprawić, albo co może to powodować? Zastanawiam się czy to może mieć związek z jakimiś ustawieniami oszczędzania baterii, np. dla Whatsapp.
 5. Od bodajże dwóch aktualizacji zauważyłem, że w aplikacjach do których loguję się odciskiem palca takich jak np. aplikacja banku czy Revolut od razu po uruchomieniu aplikacji wyskakuje komunikat o błędnym odcisku palca (jeszcze nie zdążyłem go przyłożyć) i błąd pojawia się w kółko tak jakby tel. co chwilę próbował się zalogować. Po przyłożeniu palca zaloguję się normalnie do aplikacji, ale jest to dość irytujące bo np. w aplikacji bankowej błędnie odczytany odcisk powoduje wibracje, więc po włączeniu aplikacji tel. cały czas wibruje, aż do momentu przyłożenia palca. Zauważyłem, że problem występuje też na Mi6.
 6. Michacy

  Powiadomienia na AOD nie znikają

  Nikt nie ma tego problemu, czy nie ma na niego rozwiązania?
 7. Nie wiem czy tylko u mnie występuje ten problem, ale w momencie jak otrzymam powiadomienie na AOD, np. WhatsApp to w momencie jak wiadomość odczytam na komputerze to powiadomienie nie znika. Co ciekawe to jak podświetle ekran powiadomienia nie ma, ale jak wróci AOD to się pojawia. Znika dopiero po odblokowaniu telefonu. Dioda powiadomień natomiast znika prawidłowo, tylko ikonka zostaje. Na chinskim romie, ktory mialem jak kupilem tel ikonki znikaly i jak dobrze pamietam to na poczatku w MIUIPolska tez tak bylo. Zastanawiam się czy może ma to jakiś związek z optymalizacjami pod kątem używania baterii? Może jest to znany problem i ktoś wie jak to obejść?
 8. Michacy

  MIUI 9.2.14/15

  Jeśli chodzi o ciemny motyw, to przy wyskakujących powiadomieniach font jest czarnego koloru przez co nic nie widać. Nie wiem czy ktoś na tym forum ma wpływ na to, żeby to poprawić.
 9. Michacy

  MIUI 9.1.24/26

  Jak dobrze rozumiem reupload dotyczył tylko kilku modeli, a nie Mi8?
 10. Michacy

  MIUI 9.1.24/26

  Na Mi8 mimo zainstalowania 9.1.24 dostałem powiadomienie z aplikacji "Aktualizacje", że jest nowa wersja. Na stronie natomiast jest cały czas to samo. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 11. Michacy

  Mi 8 - dyskusja ogólna

  W standardzie? Generalnie z tego co zauważyłem u siebie to tylko pojawiają się na chwilę jak przyjdzie powiadomienie i później znikają i zostaje sam zegarek.
 12. Michacy

  Brak dźwięku alarmu

  Od kilku dni mam taki problem, że budzik załącza się, ale nie ma dźwięku. Co ciekawe tak zachowuje się tylko pierwszy alarm i tylko rano (w ustawionych godzinach ciszy). Dzwonek mam ustawiony na "inteligentny alarm". Myślałem, że to kwestia godzin ciszy, więc je wyłączyłem, ale nie pomogło. Obecnie jest tak, że mam ustawione dwa alarmy i pierwszy tylko wyświetla alarm na ekranie a drugi dopiero dzwoni. Nie zmieniałem nic w ustawieniach, a taką sytuację mam od poprzedniej wersji romu, wcześniej wszystko działało jak należy. Czyściłem też dane aplikacji Zegar, ale nic nie pomogło. Ktoś jeszcze spotkał się z podobnym problemem? Jakieś propozycje co można z tym zrobić bez robienia wipe?
 13. Michacy

  Google Now - czy jest ktoś komu działa?

  Ja mam tak samo. Mimo włączenia opcji, np. w Google Maps, telefon słucha dopiero jak naciśnie się mikrofon. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 14. Michacy

  MIUI 8.11.1

  Czy ktoś też tak ma, że powiadomienia AOD z ikonami np. Whatsapp, Gmail pojawiają się i po odczytaniu wiadomości na kompie to przestaje tylko mrugać dioda, a ikona zostaje? W poprzednim wydaniu ikona znikała razem z diodą. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 15. Michacy

  MIUI 8.10.25

  Mam takie pytanie trochę nie związane z tą konkretną aktualizacją. Czy skoro dla przykładu w Mi8 jest ARB, to czy jest sens robienia backupu przez TWRP przed aktualizacją? Czy restore z takiego backupu przypadkiem nie ucegli telefonu gdybym chciał cofnąć do wersji z poprzedniego tygodnia? Zawsze robiłem taki backupu na wypadek gdyby było coś nie tak z nową wersją. --- Odnośnie aktualizacji: Wielkie dzięki za powiadomienia z takich aplikacji jak np. WhatsApp na AOD. Brakowało mi tego bardzo