Jump to content

szunaj4

Użytkownicy
 • Posts

  102
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by szunaj4

 1. Niestety tak właśnie zrobiło. Totalna porażka. Ja włączyłem asystenta dźwięków, żeby np aplikacjom zmniejszyć głośność nie zmniejszając przy tym głośności telefonu...
 2. Nie wiem czy każdy zauważył, że nasz telefon otrzymał również rozszerzenie pamięci RAM 😉
 3. Niestety na Redmi Note 7 to nie działa
 4. Arly77 a telewizor połączony siecią 2.4 czy 5 GHz?
 5. U mnie ekran bezprzewodowy działa tylko w sytuacji gdy telewizor łączy się z siecią Wi-Fi 2.4 ghz. Gdy TV podłącze pod sieć 5 GHz telefon w ogóle nie wykrywa telewizora. Co dziwne na moim starym redmi note 3 problem ten nie występuje.
 6. To nie wina telefonu ale podłączonych urządzeń do hotspota. Jeśli to jest tylko jeden laptop w pierwszej kolejności wyłącz automatyczne aktualizacje windowsa.
 7. Spróbuj jeszcze raz zainstalować najnowszy soft, czyli Ustawienia-o telefonie-aktualizacja-3 kropki-pobierz najnowszą paczkę.
 8. Zróbcie test - otwieramy dialer (Telefon) i jako numer wpisujemy: *#*#6484#*#*
 9. Zacząłbym od przywrócenia ustawień fabrycznych. Jaki masz soft?
 10. Co znaczy "podczas rozmowy głośnik pracuje"? Włączasz tryb głośnomówiący i działa?
 11. Może spróbuj w kontaktach edytować numer alarmowy ze 112 na 998??
 12. https://www.google.com/amp/s/forum.xda-developers.com/android-stick--console-computers/amlogic/s905x-help-mi-box-3s-mdz-19-aa-t3521362/amp/ Tutaj znajdziesz
 13. U mnie wybudzanie nadal nie działa.
 14. Jak pisałem wcześniej, wystarczy zainstalować Smart Youtube Tv i będziecie mieć dostępny HDR w YouTube na waszych pudełkach.
 15. YouTube obsługuje HDR ale nie jest on dostępny na wszystkie urządzenia. Np na tv Samsunga opcja ta jest dostępna, na naszym pudełku niestety nie. Dźwięk 5.1 się zgadza, nie ma na YouTube. Zainstaluj aplikację Smart Youtube TV, tam HDR działa
 16. Nie zgadzam się. Symboliczna kwota to złotówka a nie prawie 3 stówy (choć wiadomo to kwestia bardzo indywidualna). W moim przypadku oraz wielu innych osób aktualizacje w kwestii uruchamiania pudełka nic nie zmieniły, jak się nią włączał tak się nadal nie włącza. Od mi boxa nikt nie wymaga by robił to co komputer, ale jeśli nawet nie potrafi się uruchomić to już totalna porażka! Mi co prawda udało się rozwiązać problem ze słabym WiFi i teraz jest ok ale kwestia problemu z pilotem jest definitywnie porażką firmy.
 17. Masz symbol HD ponieważ nie masz telewizora UHD. Gdybyś miał telewizor UHD wtedy w ustawieniach ekranu MiBoxa zaznaczasz screen resolution na 4k i automatycznie w Netflixie przy tytule filmu będzie również Ultra HD 4k.
 18. Nie każdy film w serwisie Netflix jest w 4k - telewizor nie ma nic wspólnego z tą informacją.
 19. Przecież nie można ustawić więcej niż 1080p ale to w niczym nie przeszkadza.
 20. A skąd bierzesz źródła 4k w KODI?
 21. Polecam nakładkę CherryTV https://polishteam.ru/forum/viewtopic.php?f=71&t=4
×
×
 • Create New...