Jump to content

Edvard

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Edvard's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Telefon nie przypina nowo zainstalowanych aplikacji/skrótów aplikacji do ekranów/pulpitów. Aplikacje instalują się i działają normalnie, widać je w sklepie i w ustawieniach telefonu. Ale nie pojawiają się ich ikonki na ekranach Podczas backup'a wszystko się kopiuje ale dalej ikonki aplikacji nie są przypięte do ekranow. Powrót do ustawień fabrycznych, twardy reset z wipe nie pomaga. Miui 2.15, najnowszy poco launcher. Anyone?
 2. Proszę o zamknięcie tematu. Problem nie leży po stronie backup'a tylko softu telefonu.
 3. Tak. Wielokrotnie. Twardy reset tez. Zawsze jest tak samo. Każda aplikację, która zainstaluje mogę odpalić ze sklepu/managera aplikacji ale nie mogę jej przypiąć do ekranów.
 4. Robiłem tak. Nawet apki niezwiązane z kopią zapasową nie wyświetlają się.
 5. Zmiana lauchera nie pomogła. Telefon w ogóle nie podpina aplikacji do ekranów. Każda apka, która zainstaluje widać tylko w sklepie.
 6. Możesz mieć rację. Kopię zapasową robioną już w Poco telefon widzi? Da się jakoś wyłączyć launcher?
 7. Zmienilem telefon Xiaomi redmi note 7 na poco x3 pro. Przy pierwszym uruchomieniu podczas odtwarzania kopii zapasowej wyskakuje 'błąd w aplikacji com.android.phone'. Po kliknięciu anuluj czy ok nie zmienia się nic. Telefon ładuje się dalej normalnie. Po włączeniu telefonu po kopii nie ma śladu. Po pierwszym włączeniu: Poco nie widzi kopii zapasowej na koncie google. W chmurze Xiaomi widzi, ale nie da sie jej zainstalować (tylko opcja usuń ;d). Wszystkie kontakty, apki, pliki udało się przywrócić przy pomocy mi mover. Niestety aplikacje widać tylko w ustawieniach, nie da się ich przenieść na pulpit ( moze nie umim), dla przykladu cała galerie widać poprawnie.Reczna kopia przez pc wycina większość rzeczy, w tym oczywiście ustawienia pulpitu, tj we wszystkich innych opcjach, które opisałem wyzej. Próbowałem też przywrócić dane po pierwszym uruchomieniu (nie wybrałem przywracania w kreatorze na początku) z takim samym skutkiem.Jakieś pomysły?
 8. Ha! Pomogło! Telefon przeszedł wszystkie testy dźwiękowe i zaczął wszystko odtwarzać. Brawo dla tego Pana! Wielkie dzięki!. podeślij adres na pw, to wyślę 4pak xD Zbyt kolorowo by bylo. Telefon po każdym restarcie traci właściwości dźwiękowe. Test trzeba powtarzać. :/
 9. Podczas rozmowy, zarówno w trybie normalnym jak i głśnomówiącym działa. Nie działają dźwięki systemowe, aplikacji systemowych i zainstalowanych. Strzelam, że sa dwa różne głośniki. Odkryte niedawno. Mając podłączone sluchawki bt, podczas połączenia przychodzącego w aplikacji Whatsapp telefon odpala dźwięk połączenia. Wychodzi na to, ze problem dotyka softu a nie glosnika?
 10. Witam. Nowy note7 nie odtwarza dźwięków z glosnika wewnetrzego. Wszystkie wyciszenia i inne tryby 'nie przeszkadzać' sa wyłączone. Slupki głośności podkręcone na maksa. Telefon milczy gdy ktoś dzwoni na telefon, w aplikacjach tj spotify, mapy google czy dźwiękach systemowych. Słuchawki na jacku i bluetooth odtwarzaja wezystko Poprzednio w note 4 miałem podobny problem, gdy sluchawki jacka się nie wypinaly. Do restartu telefon widzial wpięte słuchawki, mimo, ze fizycznie nie byly podłączone. W Note 7 sluchawki wypinają się normalnie. Podczas rozmowy głośnik pracuje. Jakis sugestie? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...