jadwinin

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About jadwinin

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jadwinin

  Refresh Rate tool

  Ad. 1 Display Mode wymusza rozdzielczość i Hz. Trzeba wyłączyć Auto switch. Wtedy TV będzie skalował z 2k do 4k. Ad. 2 gdzie jest opcja "Set keycode" ?
 2. jadwinin

  HDR na YouTube nie działa ...

  Badam dalej temat 5.1 na YT i jestem w lesie. Owszem jak zassam plik YT to z PC jest 5.1 Ale z PC IE11 jest zawsze 2.0. Może na innych przeglądarkach jest 5.1 ?
 3. jadwinin

  HDR na YouTube nie działa ...

  AUDIO 5.1 na YT działa. Okazało się, że POT player miał nastawy 2.0. Po korekcie jest teraz OK.
 4. jadwinin

  Mi box S i dźwięk 5.1 z wyjścia audio 3,5

  Numi, ten wtyk to przejściówka dla toru optycznego. Jakim cudem dostałeś audio stereo ? To drugie linkowane z Aliexpress rozwiązanie jest bardzo ciekawe. Chyba warto mieć takie "cóś".
 5. jadwinin

  HDR na YouTube nie działa ...

  HDR na YT - wymagana jest obsługa (przez BOX player) kodeka GOOGLE/YOU TUBE VP9 profil 2. Z moich "zabawek" VP9 profil2 ma LG BD player UBK90. MI BOX S nie ma w/w opcji podobnie jak drugi mój box MECOOL MK3 (nowość). To jest ograniczenie sprzętowe i update softu tego nie załatwi. 5.1 - czy na YT jest jakikolwiek materiał 5.1 ? Pytam bo wydaje mi się, że YT to tylko 2.0. Nie mylmy sztucznego 2.0 do 5.1 przy stosownych ustawieniach ampa.
 6. jadwinin

  HDR na YouTube nie działa ...

  Nie pojawia się flaga HDR gdy odtwarzam filmy oznaczone jako HDR. Tymczasem pliki z pena i jest wszystko ok. HETFLIX także wymusza HDR. Jaka przyczyna ? Brak VP9-V2 ?