Jump to content

jadwinin

Użytkownicy
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About jadwinin

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taki Windows jest aktualizowany od 30 lat. Mimo tego jego autor jest najbogatszym człowiekiem na ziemi. Mam POCOPHONE F1 - ZERO problemów. Na TV zero problemów. Na M BOX S zero problemów.
 2. " o co chodzi z aparatem ... " A9 ma wiele pracujących w tle aktywności przewidzianych dla urządzeń mobilnych. Trzeba to pozamykać i system będzie dużo szybszy. Miłej zabawy.
 3. Wyłącz w Androidzie 9 np. aparat telefoniczny.
 4. Czy YT przełącza Ci na HDR ? Pytam o działanie sprawdzonych pozycji HDR np. portal 8K HDR VIDEO czy HDR-X. Ten test sprawdzi czy TV obsługuje kodek VP9 profil 2. W znanych mi TV Philips ta opcja jest dopiero w modelach 2019. Działanie zależy od telewizora. Producent TV musi dogadać się z Amazon Prime.
 5. Nikt tu chyba nie znalazł plusów ANDROID 9.0 Pie. Bardzo dziwne. A może niski poziom posiadaczy ? Nie, to jest niemożliwe. Poziom forum jest expercki.
 6. Ja także nie mam żadnych problemów. Jak już pisałem Mi Box S należy do wąskiej grupy TV Boxów wspierającej opcję automatic refresh rate w aplikacji NOVA i KODI.
 7. Jak włączyć tryb programisty ?
 8. A macie wyłączony aparat fotograficzny ?
 9. W opcjach audio nie ma ATMOS. Więc NETFLIX nie pójdzie w wersji DOLBY ATMOS. Sprawdziłem. Ten sam film na TV pokazuje ATMOS i gra atmos.
 10. Kopiowanie, kasowanie, zmiana nazwy działa na A 9.0
 11. Zgodnie z zapowiedzią jest i działa pod X-plorer. Rozmiar 642 MB jasno wskazuje, że to pełny OS ANDROID 9.0.
 12. Szukałem długo aż znalazłem. NOVA video player robi b. ciekawe rzeczy; [1] wyświetla dane pliku typu fps !!! [2] ma DZIAŁĄJĄCĄ opcję automatic TV refresh rate !!! Panel wyłącza się na chwilę i zmienia w tym czasie refresh = Hz na optymalny dla video; 24,25,30,50,60 fps. Klawisz Info w moim TV pokazuje skuteczność zmiany panelu telewizora. Efektem jest optymalna płynność. SUPER. Działanie sprawdzone po aktualizacji Mi Box S do Android 9.0. Apka w Google Play Store.
 13. Pobieram Update Android 9.0. 642,3 MB
 14. Dzięki. Mam takie same wnioski.
 15. Może w opcjach programisty - " przerwij każde działanie gdy użytkownik je porzuci " ? I jeszcze limit procesów w tle. A czy jest gdzieś opcja definiująca przycisk [power] ?
×
×
 • Create New...