Jump to content

szunaj4

Użytkownicy
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About szunaj4

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi note 3 pro

Recent Profile Visitors

849 profile views
 1. Niestety na Redmi Note 7 to nie działa
 2. Arly77 a telewizor połączony siecią 2.4 czy 5 GHz?
 3. U mnie ekran bezprzewodowy działa tylko w sytuacji gdy telewizor łączy się z siecią Wi-Fi 2.4 ghz. Gdy TV podłącze pod sieć 5 GHz telefon w ogóle nie wykrywa telewizora. Co dziwne na moim starym redmi note 3 problem ten nie występuje.
 4. To nie wina telefonu ale podłączonych urządzeń do hotspota. Jeśli to jest tylko jeden laptop w pierwszej kolejności wyłącz automatyczne aktualizacje windowsa.
 5. Spróbuj jeszcze raz zainstalować najnowszy soft, czyli Ustawienia-o telefonie-aktualizacja-3 kropki-pobierz najnowszą paczkę.
 6. Zróbcie test - otwieramy dialer (Telefon) i jako numer wpisujemy: *#*#6484#*#*
 7. Zacząłbym od przywrócenia ustawień fabrycznych. Jaki masz soft?
 8. Co znaczy "podczas rozmowy głośnik pracuje"? Włączasz tryb głośnomówiący i działa?
 9. Może spróbuj w kontaktach edytować numer alarmowy ze 112 na 998??
 10. szunaj4

  MIBOX 3S MDZ-19aa

  https://www.google.com/amp/s/forum.xda-developers.com/android-stick--console-computers/amlogic/s905x-help-mi-box-3s-mdz-19-aa-t3521362/amp/ Tutaj znajdziesz
 11. szunaj4

  Android Oreo

  U mnie wybudzanie nadal nie działa.
 12. Jak pisałem wcześniej, wystarczy zainstalować Smart Youtube Tv i będziecie mieć dostępny HDR w YouTube na waszych pudełkach.
 13. YouTube obsługuje HDR ale nie jest on dostępny na wszystkie urządzenia. Np na tv Samsunga opcja ta jest dostępna, na naszym pudełku niestety nie. Dźwięk 5.1 się zgadza, nie ma na YouTube. Zainstaluj aplikację Smart Youtube TV, tam HDR działa
 14. Nie zgadzam się. Symboliczna kwota to złotówka a nie prawie 3 stówy (choć wiadomo to kwestia bardzo indywidualna). W moim przypadku oraz wielu innych osób aktualizacje w kwestii uruchamiania pudełka nic nie zmieniły, jak się nią włączał tak się nadal nie włącza. Od mi boxa nikt nie wymaga by robił to co komputer, ale jeśli nawet nie potrafi się uruchomić to już totalna porażka! Mi co prawda udało się rozwiązać problem ze słabym WiFi i teraz jest ok ale kwestia problemu z pilotem jest definitywnie porażką firmy.
×
×
 • Create New...