Skocz do zawartości

latet

Użytkownicy
  • Postów

    5 354
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    37

Treść opublikowana przez latet

  1. Ja żadnych problemów z WiFi nie doświadczyłem. Do grzania się nie odniosę, bo nie grałem, natomiast kręciłem tym telefonem film time-lapse przez ponad 4 godziny non-stop (ekran cały czas zapalony) i nie spowodowało to nadmiernego grzania się.
  2. latet

    SMS-y z mBanku

    U mnnie od 13.00 już działa OK, nawet jak na chwilę włączam FW. Ale boję się go znów mieć włączonego na stałe.
  3. latet

    SMS-y z mBanku

    Już wiem, że to nie problem z bankiem. Okazuje, że nie dochodzą do mnie od wczoraj żadne SMS-y, także od normalnych ludzie z książki kontaktów. --- edit --- Przed chwila wszystkie zaległo do mnie doszły. Stało się to jakieś 15 min po wyłączeniu FW, a więc trudno powiedzieć, czy to jakiś problem z siecią (t-mobile) czy z FW. Potestuje wieczorem na spokojnie, na razie mi do szczęścia wystarcza, że doszły (zarówno bankowe, jak i od ludzi).
  4. latet

    SMS-y z mBanku

    Niczego nie zmieniałem w ustawieniach firewalla, poza tym do zablokowanych przez firewall SMS- ow można się dokopać, właśnie w zakładkach tego firewalla. A tam pusto ...
  5. latet

    SMS-y z mBanku

    Witam, Do tej pory nie miałem pod MIUI problemów z otrzymywaniem SMS-ów z mBanku (tzn. zdarzały się, ale bardzo sporadycznie). Dziś coś się zmieniło - może mBank coś zmienił w strukturze sms-ów, ale już kilka prób wykonałem w ciągu ostatniej godziny i nie doszedł do mnie ani jeden! Istotne: od 10.X mam ten sam ROM (4.10.10) i na pewno działały w tym czasie, choćby jeszcze wczoraj. Może ktoś wie, co jest grane albo może zrobić test, czy zadziała? Dzięki.
  6. To skąd tam wielkie logo MIUI POLSKA ???
  7. Wklejam dla porządku i łatwiejszego znajdywania w przyszłości: Redmi Note FDD-LTE Stable Version KHICNBH15.0 Changelog System • Fix - Errors after pressing Back button in account login step when setting up the phone for the first time (09-16) • Fix - Failed to apply Android 4.4.X in some SD card (Secure/Smart/Micro) (09-23) Messaging • Improved the security of Cloud Messaging (10-08) Anti-disturb • Fix - Errors in blocking blank number in blocklist (09-24) Security Center • Optimization - Permission settings for some apps (10-10) Scanner • Fix - App would FC on pressing app Settings when system language is English (09-28)
  8. latet

    Protestuję

    No tak, ale jeśli dział jest tak schowany jak teraz, to ludzie z Note LTE zamieszczają posty w dziale Note, bo on się rzuca w oczy i powstaje wrażenie, że jest właściwy dla obu telefonów.
  9. latet

    Uchwyt samochodowy

    A da się go tak ustawić, aby podczas jazdy filmować drogę przed samochodem? Bo i w sumie tylko po to by się przydał uchwyt.
  10. Jeśli będzie miał i dual-sim i LTE, to biorę w ciemno
  11. latet

    Protestuję

    Protestuję przeciwko ulokowaniu działu "Redmi Note LTE" w kategorii "Pozostałe urządzenia...". Proszę o przeniesienie go do głównego drzewa działu "Smartfony Xiaomi". W czym Redmi Note LTE jest gorszy od wszystkich innych telefonów, które mają własne kategorie w tym dziale?
  12. A czy te procki mają własne czujniki temp. czy wszystko opiera się na odczytach z termometru w baterii? Jeśli mają - to jaką aplikacją można taką prawdziwą temp. CPU obserwować?
  13. To żart był przecież Ale dziwią tak różne progi temp. przy których się zaczyna spowalnianie CPU.
  14. Mnie dziwi tylko tak niski próg jak 37°C. Sprawdziłem analogiczny plik w Mi2S i tam się dopiero powyżej 55°C zaczyna spowalnianie procka. A przecież te telefony nie są chyba zbudowane z materiałów o tak różnej temp. topnienia?
  15. Co masz na myśli?
  16. Jeśli to "tak" wygląda tak: 是的 to bez wątpiena tak się stanie!
  17. 1. Note LTE doczekał się własnego działu na forum, proszę moderatora o wydzielenie z tego wątku ostatnich postów na temat tego telefonu i przeniesienie tamże. 2. Za wiele nie testowałem go pod kątem aparatu, ale np. zrobiłem takie porównania - jak niżej. W rzędach od góry: Mi3, Note LTE, Mi2S. Na pierwszym zestawieniu w lewej kolumnie - zwykłe zdjęcie, full auto, natomiast w prawej - tryb HDR. Na pierwszy rzut oka widać pewne problemy z balansem bieli w Note LTE. Na drugim zestawieniu zdjęcia z "flashem", full auto (kolejność telefonów taka sama). Co do filmów, to jest to taki sam syf, jak we wszystkich Xiaomi poniżej Mi3. No, ale przynajmniej jest tryb timelapse, więc można się fajnie i pobawić (np. https://www.youtube.com/watch?v=ZiIeJLjdsFA lub https://www.youtube.com/watch?v=iwnuRrqdtDU ). Trybu HFR – brak (no ale jego nie ma nawet Mi3, a tylko Mi2 i Mi4). Jeszcze będę mieć ten telefon przez 1-2 tyg., więc jak ktoś potrzebuje, to mogę zrobić jakieś konkretne zdjęcia czy testy.
  18. Domagam się wyników!
  19. Witam, Czy ktoś tu zna się na Mac-ach (OS X)? Mam kilka pytań bardzo początkującego. Dzięki!
  20. Dość ogólnie i trochę dziwnie postawione pytanie. Mogę odpowiedzieć równie ogólnie - nie zauważyłem żadnych niepokojących zjawisk w tym zakresie. Jedynie to, że czasem telefon bardzo długo trzyma się trybu 3G, podczas gdy jestem już w miejscu, gdzie 4G na pewno jest dostępne. Ale może tak ma być, aby ograniczyć zbyt częste przeskakiwanie z jednego zakresu na drugi. Podobnie jest z roamingiem krajowym. Czasem uparcie pozostaje w roamingu Orange, choć spokojnie jestem już w zasięgu sygnału Play. Nie wiem jednak, czy ma to cokolwiek wspólnego z samym telefonem.
  21. A przy tym bateria trzyma jak imadło Zdarza mi się, że przez noc nie zmniejszy się nawet o 1%. Zrobiłem też test nagrywania video (timelapse), ekran musi być wtedy włączony (ale go przyciemniłem tak do ok 25%). Bateria wystarczyła na 7 godzin nagrywania (+ ważny szczegół - w momencie, gdy się kończy, nic złego się nie dzieje z do tej pory nagranym materiałem - plik .mp4 jest poprawny).
  22. Dzięki, a czy mógłbyś zaktualizować Antutu do 5.1 i zrobić też jego dodatkowe testy (HTML5 oraz 64/32-bit CPU Test)? Dzięki!
  23. Dzięki za link. Nic tam nie piszą na temat, czy będzie to dual-SIM oraz czy będzie mieć "nasze" LTE?
  24. Na czym to polega dokładniej? Działanie tej opcji? Można zobaczyć screena?
  25. W odciążenie wątpię, ale mam nadzieję, że operatorzy rozbudowują i udoskonalają infrastrukturę. Na pewno jest spora poprawa w działaniu 3G w Plusie, tak w porównaniu z tym, co było ok. rok temu (ale Plus naprawdę miał co poprawiać, bo było tragicznie).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...