Jump to content

Adamcom

Użytkownicy
 • Posts

  139
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Adamcom

 1. Najnowszy rom Europe 13.0.5.0.SKIEUXM do MI11 lite 5G masz tutaj: https://bigota.d.miui.com/V13.0.5.0.SKIEUXM/miui_RENOIREEAGlobal_V13.0.5.0.SKIEUXM_de56c8afa0_12.0.zip VoLTE i VoWiFi działają bez problemu.
 2. Pojawiła się aktualizacja (region Szwajcaria) V 13.0.4.0 SKIEUXM dla Mi 11 lite 5G (EEA)
 3. Mam słuchawki CREATIVE Sound Blaster JAM V2 - raz sparowane, bez problemu każdorazowo parują się momentalnie z Mi TV automatycznie, wystarczy je włączyć. Może trzeba zrobić reset słuchawek.
 4. Warto to zgłosić na nowej infolinii serwisowej Xiaomi Polska: tel. +48 800 11 332 bo jak rozmawiałem z nimi oni nie mają o tym wiedzy ani pojęcia a problem ten dotyka sporą liczbę telewizorów Mi Tv . To samo dzieje się z funkcją podświetlania, która (np. po wyłączeniu sprzętu na noc) , na drugi dzień przestaje działać Jedynie głębokie wyłączenie (długie przyciśnięcie przycisku) naprawia problem ale wtedy telewizor długo się uruchamia bo uruchamia się cały android Tv co jest działaniem zupełnie bez sensu.
 5. Warto zaznaczyć, że chodzi o przesiadkę na Mi 11 lite 5G. Odpowiadając, pierwszym elementem była powoli kurcząca się pamięć bo w MI Note 10 lite miałem 64 GB i brak możliwości rozszerzenia kartą nie mówiąc już o sekcji pamięci "inne" która to czy to w moim Mi, Mi Note czy Redmi Note w rodzinie czy znajomych przeważnie wszędzie zabiera ok. 10GB i ciężko coś z tym zrobić na dłuższą metę. Druga sprawa to technologia 5G i wcale nie chodzi mi o używanie 5G ale o to, że wiąże się to z nowszymi podzespołami (lepsze rozwiązania) a przez to lepszymi parametrami jeżeli chodzi o połączenia, czy łączność w pozostałych typach sieci a przede wszystkim wi-fi, jest to w praktyce bardzo zauważalne u mnie w użytkowaniu. Tam gdzie mieszkam oraz w miejscach o słabym pokryciu sieci (lub tzw. dziurach czy przeszkodach), Mi Note 10 Lite miał często problemy z zasięgiem oraz rwał rozmowy, na Mi 11Lite 5G nie mam nigdzie żadnych problemów i jest to bardzo wielka dla mnie różnica. Muszę tu zaznaczyć, że telefon pracuje w sieci PLAY wykorzystując dual sim, gdzie VoWifi, VoLTE również funkcjonują bezproblemowo ( w innych sieciach z tym może być różnie, kolega ma ten sam telefon w sieci PLUS i tam pod tym względem nie jest tak dobrze). Następna sprawa to rzeczy typowo fizyczne, odczuwalna totalnie mniejsza waga telefonu robi swoje, czytnika linii papilarnych używa się o wiele wygodniej, ekran jest lepszy i przede wszystkim prosty (dodam dodatkowo, że mam ten lepszy bezproblemowy HUAXING) a to też mniej zachodu z jego zabezpieczeniem ( zakrzywiane szkła, folie itp.), umiejscowienie kamerki przedniej też na plus. Co do zdjęć, mówiąc bardzo ogólnikowo jest podobnie ale MI 11 Lite 5G jeżeli chodzi o fotki w złych warunkach oświetleniowych oraz zdjęciach nocnych moim zdaniem zauważalnie lepiej sobie radzi. Jedyny mankament ale zaznaczam dla mnie raczej marginalny, to zauważalna mniejsza pojemność baterii w Mi 11 Lite 5G. Przesiadka zdecydowanie wyszła na korzyść, ale to moje zdanie inni mogą mieć odmienne, bo tu dużo zależy od tego jak, gdzie i w jakiej sieci i z jakimi aplikacjami używa się tego urządzenia.
 6. @Boomers Ja sprawdziłem u siebie i wyszło, że ekran mam ten lepszy (DisplayDxe: K9 42 02 0b amoled dsc cmd) czyli HUAXING i do tego ekranu nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Ty prawdopodobnie miałeś TIANMA z którym są problemy . Mało tego, porównując ten do tego z poprzedniego mojego MI Note 10 lite na którym ekran różnie się zachowywał i np. ustawiony schemat kolorów potrafił momentami zmieniać się chwilowo to ten w MI 11 lite 5G jest o wiele lepszy i działa u mnie bardzo dobrze. Jak napisałem wyżej nie mam zastrzeżeń.
 7. Możesz też z tego globala fabrycznego oprócz podstawowych, nieusuwalnych aplikacji google ten "... milion niepotrzebnych aplikacji google itp. " odinstalować praktycznie w minutę.
 8. Wi-fi calling na Mi Note 10 lite działa bardzo dobrze w sieci play, korzystam i nie mam żadnych problemów, hula aż miło.
 9. U mnie w taryfie na kartę odNowa w Play, wifi calling działa bez problemu.
 10. W sieci Play VoLTE i Wi-Fi Calling również działa bez problemu.
 11. Wi-Fi Calling w sieci Play też fajnie działa.
 12. Na Mi Note 10 Lite weszła mi właśnie przez OTA aktualizacja 11.0.11.0 (QFNEUXM) , zaktualizowano pakiet bezpieczeństwa systemu.
 13. Witam

  Raz na kilka lat każdemu może się zdarzyć popełnić 1 błąd który powinien być wybaczalny jako pierwszy ... ale od razu kara ostrzeżenie ? 

  1. mrosi

   mrosi

   Regulamin jest czytelny, jasny, i jednakowy dla wszystkich.

 14. Ale robi się to automatycznie a dla strachliwych jest to różnica
 15. Totalnie to nie ma wpływu na nic jak zainstalujesz oficjalną aktualizację mimo tego, że później może być wycofana.
 16. Dla tych co chcą mieć 11.0.7.0 bez czekania. Dla jasności. Nie wgrywamy nic przez sugerowane tu recovery. Pobieramy plik pełnej aktualizacji czyli ROM recovery (link udostępniony przez @pkonrad (1,9 GB)) i zwyczajnie instalujemy jak zwykłe OTA przez "Aktualizację systemu" wskazując pobrany plik. To normalna aktualizacja i wszystko zostaje na swoim miejscu, nic nie zostaje usunięte.
 17. Zaktualizowałem ręcznie do 11.0.7.0. i jak do tej pory nie zauważyłem błędów. Wszystko działa.
 18. Osobiście nie korzystam z tej opcji bo to zwykła interpolacja a przez to problematyczna jakość zdjęć, ale faktycznie z ciekawości sprawdziłem i potwierdzam, że nie działa poprawnie a co ciekawe ..... działa teraz odwrotnie, tzn. mówiąc potocznie, zmniejsza fotki (czasami przydatne ).
 19. Masz kilka postów wyżej dostępny link do pobrania aktualizacji OTA, nie ma różnicy czy sama wskoczy czy sam ją pobierzesz ręcznie i zaktualizujesz wskazując w zakładce aktualizacji systemu pobrany plik (ja tak zrobiłem). W działaniu oprócz aktualizacji zabezpieczeń i pełnego dostępu w końcu do motywów, nie widzę żadnej różnicy w działaniu telefonu, bateria trzyma identycznie, ogólnie wszystko działa dobrze i jest ok.
 20. Owszem zdarzają się błędy i niedopracowania ale to nie powód, że nowe miui nie powinno być wypuszczone, nie są to ogólne problemy rzeszy użytkowników uniemożliwiające korzystanie z urządzenia ale jakoś te błędy trzeba eliminować gdy w beta testach ich nie widać. U mnie i moich znajomych MIUI 11 działa bez problemu na RN7 od końca października i jakoś oni ani ja nie widzimy problemów tych sygnalizowanych na forum (czyżby stosowanie czujników różnych producentów ??).
 21. U mnie na RN7 MIUI 11 działa bez zarzutu, zrobiłem update kiedy tylko aktualizacja się pojawiła nie wiem dlaczego ją wycofali. Na xda nie ma wersji EEA (PFGEUXM).
×
×
 • Create New...