newelco

Użytkownicy
 • Content Count

  220
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

newelco last won the day on May 10 2016

newelco had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

About newelco

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi note 10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odnośnie Orange Miła Pani na czacie poinformowała wprost - każdy model telefonu nie ujęty w urządzeniach podanych na ich stronie - współpracujących z danymi formatami VoLTE, czy VoWiFi będzie z automatu odłączany - co u mnie wystąpiło już po pół godzinie działania. Czemu ? Bo takie są ich ustalenia i dopóki się to nie zmieni (nie wiadomo kiedy) to tak będzie. Na pytanie dlaczego w T-mobile akurat telefony Xiaomi działaja naVoLTE, czy VoWiFi bez żadnego ale - brak odpowiedzi.
 2. Albo Twój pech. Dlaczego rom jest wciąż dostępny skoro jest be ?
 3. Działa jak powinno. Nie pisz o tym Orange, bo już nie tylko ja miałem problemy z niedziałającym dotykiem a wciąż je polecasz. Bootlop był, ale byłem święcie przekonany że coś spaprałem, wrzucałem znów ten orange żeby się upewnić i DALEJ NIE REAGUJE NA DOTYK, miałem wcześniej magiska itd. Format data i problem rozwiązany - żadnych nieprawidłowości nie zauważyłem, wszystko działa stabilnie.
 4. Żebyś wiedział , ile razy przerzucałem miedzy china i orange. Po prostu brak reakcji na dotyk i tyle. Za każdym razem.Najpierw myślałem że tak jak kiedys w mi4c coś nie halo było i po minucie, dwóch działało. Ale nie, niestety nie.
 5. Nie, nie działa - wierz mi , poza tym da xda też kilku osobom nie działało, więc jest jakiś babol.
 6. BTW - CC9 pro 6/128 - to orangefox nie chciało mi banglac - brak reakcji dotyku -coś wiesz? Generalnie najpierw zarzuciłem rozwojowe weekly sprzed tygodnia z twrp china z poradnika miuipolska - wszystko ok , po tygodniu wrzucam aktualizację, wchodze do twrp a tam wszystko zaszyfrowane. Generalnie wróciłem na eu stable po formacie data, dalej twrp china.
 7. W ukrytym menu zmień kolejność sieci.
 8. Nie ma się co czepiać telefonu - vectra 300mb test wifi 288 - 295Mbps 5g 2,4g - 50-68Mbps
 9. Ostatnie stable. Sot 7 godz, włączony 3 dni 5 godz zostało21% lub sot 11 godz włączony 2 dni 8 godz i tak w koło. Nie ma się do czego przyczepić.
 10. newelco

  Ładowarka

  Raz poczekałem do 2% baterii, 3.0 która posiadam naładowała do 100% w 1h21m.
 11. @fredek - Redmi note 7.Mam wrażenie że reklamy nie są blokowane w żadnym przypadku - czy to w aplikacjach, czy przeglądarce. Strona adnet.com otwiera się normalnie z filmikiem. Plik wgrany jak zwykle po instalacji ostatniego najnowszego naszego dev. To pierwszy raz z tym softem, ostatnio używałem stable. Wrzuciłem dev z uwagi na te reklamy - nie ma absolutnie żadnej różnicy między softami - po prostu nie widać by były blokowane. Na poprzednim redmi note4 blokada reklam była zauważalna. Co jest nie halo?
 12. Czujnik światła i zbliżeniowy jest tam gdzie powinno być wycięcie w prawidłowym szkle do tego modelu,nie masz wyciecia- masz odpowiedź na pojawiające się nieprawidłowości. Czujnik możesz sprawdzic- skalibrować w diagnostyce.
 13. Ja posiadam matowe - od kilku modeli tel używam tylko takich - zero palcowania , po zastosowaniu uszczelnienia w formie aplikacji płynu pokrywa praktycznie cały wyświetlacz. szkło