Jump to content

carbonate

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

carbonate's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Towarzysze Czy mieliście taki przypadek, że aplikacja ma "zabronione uprawnienia do włączania się w tle" oraz w ustawieniach ta aplikacja ma być od razu "zabijana" po zamknięciu, tymczasem gdy przechodzę do skanowania baterii owa aplikacja jest na liście tych, które powodują skrócenie pracy? Taka aplikacja nie powinna się w ogóle włączyć a jednak to robi.
 2. Można spróbować jeszcze tego: Ustawienia - > Google - >lokalizacja - > skanowanie I odznaczyc "skanowanie wifi"
 3. Tak, tylko LTE włączam na potrzeby w danym momencie, a tak to wyłączone. W nocy spada mi z 4-5%, to mnie najbardziej martwi... Skoro mówisz, że wynik "bardzo dobry" to poprzednik Redmi 3s bardzo mnie rozpieścił...
 4. Witam was, oto jak się to u mnie przedstawia gdy z telefonu korzystam trochę więcej, wklejam najważniejsze screeny. Ps. Wifi mam wyłączone ale wykres coś zwariował bo pokazuje że było włączone... Dalej mam wrażenie, że wyniki są mało zadowalające, czy wymagam może zbyt dużo?
 5. Mam jeszcze 1 pytanie, czy te wyniki procentowe są normalne?
 6. Zdaję sobie sprawę, ze bateria podczas korzystania z LTE spada szybciej. Obecnie na RN7 nie korzystałem z lte na dworze przy jaśniejszym ekranie - jedynie w pomieszczeniach przy niskim poziomie podświetlenia ekranu. Możliwe, że trochę przesadzam z baterią, R3s to i potrafił na LTE wytrzymać z 8h a wifi to i powyżej 10h. Na RN7 te wyniki chyba nie do powtórzenia...
 7. Co ciekawe te procenty "nabiły się" na początku przygody z telefonem (pobieranie piosenek na karte SD). Bardziej mnie martwi to, że telefonowi wystarczy chwila odpalonego LTE i bateria pikuje w dół.
 8. Witam, kiedyś już chyba był temat odnośnie baterii ale gdzieś zniknął a chciałem wtrącić swoje 3 grosze. Nie wiem z czego to wynika ale uważam, iż bateria trzyma po prostu słabo. Przesiadłem się z redmi 3s gdzie z baterii byłem zadowolony. To takie przykłady, a jasność ekranu bardzo słaba ustawiona: - przez noc bateria spada o około 5% (wszystko wyłączone - gps, wifi, mobilny net) - w czasie dnia wystarczy że wykonam z 2 telefony i poziom spada nagle o jakieś 3% (wyłączony internet mobilny) Dlatego moje pytanie do innych użytkowników Redmi note 7, jak wygląda wasz czas pracy na baterii, czy też spada szybciej niż powinna? Ewentualnie jakieś możliwości wydłużenia czasu pracy?
×
×
 • Create New...