Jump to content

marciniozo

Użytkownicy
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About marciniozo

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kujawsko-pom.

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9T 6/128

Recent Profile Visitors

300 profile views
 1. No tak jak napisałem, głównie zabezpieczenia. Stan na styczeń 2021. Wcześniej zaktualizowały się motywy.
 2. Mój telefon właśnie zaktualizował się do wersji MIUI Global wersja stabilna 12.0.4. 0. QFJEUXM. Zaktualizowano pakiet bezpieczeństwa 01.01.2021. Zwiększono bezpieczeństwo systemu.
 3. Może to pech.... trudno powiedzieć. Miałem Xiaomi Redmi Note 4 - bateria działała bardzo dobrze, zresztą do tej pory super trzyma. Osoba, która go używa zadowolona. Mam Mi9T - bateria trzyma też bardzo dobrze. Z kolei poprzednio miałem Samsunga S3 nowy ze sklepu za spore pieniądze - bateria słabiutko...też nic nie pomagało.
 4. Pełna zgoda. Podałem tylko przykłady. Niektórzy użytkownicy mają jednak problem bo telefon w stanie bezczynności potrafi stracić i z 10% baterii a to już kiepska sprawa. Po drugie nie chodzi o godzinę czy dwie (oczywiście mowa o SOT) a o kilka godzin. Niektórzy użytkownicy mieli wcześniej przed aktualizacją dużo lepszy czas pracy. A statystyki to po aktualizacji faktycznie do niczego, wczesniej pokazywały caly czas pracy. Teraz tylko dobę. Totalnie to zepsuli.
 5. Tutaj raczej chodzi o SOT. Bo wiadomo, naładujesz baterię, nic nie robisz telefonem to spokojnie dwa trzy dni sobie wytrzyma. A jak go intensywnie użytkujesz, tzn, dzwonisz, korzystasz z komunikatorów, sprawdzasz pocztę, przeglądasz internet, to wtedy możemy mówić jak 'trzyma" bateria. I Tutaj ktoś ma SOT 3-4h a inny ma 8h. Przykład konkretny mojego telefonu. Naładowany, użytkowany SOT 5h15 min i jeszcze 55% baterii. Według mnie jest dobrze. Drugi przykład, telefon naładowany wieczorem, leży sobie spokojnie przez noc i rano 100% baterii. Także (odpukać) nie mam powodów do narzek
 6. No właśnie to tak wygląda jak loteria...Mi (odpukać) trzyma bateria dobrze, nic nie wyłączam, cały czas telefon intensywnie użytkowany.
 7. Tak jak napisał kolega wyżej AOD można ustawić godzinowo. W nocy nie musi pracować. Ja mam cały czas włączone dane, wifi, a telefon w nocy max 2% baterii straci. Często nic. SOT średnio około 8h. Raz mniej, raz więcej.
 8. No bardzo ładny SOT. Co do prezentacji statystyk - porażka.
 9. No fakt, na zasięg narzekać nie mogę. A do masztu z domu mam w linii prostej coś około 1km, może ciut więcej. Zresztą w całym mieście jest praktycznie dobry zasięg (sieć Play).
 10. juri, dzięki za info. Ja mam MIUI Global 12.0.2.0 QFJEUXM. Na razie nie mogę narzekać na baterię. Od naładowania 100% baterii przez noc nic nie ubyło. Testowałem kilka razy. Generalnie SOT też ładnie. Telefon intensywnie użytkuję dane i wi fi cały czas włączone. SOT różnie 6-8-9h. Szkoda tylko, że po aktualizacji zmienili i pokazuje tylko ostatnie 24h. Dołączam też zużycie baterii z dnia przy jeszcze 52%.
 11. Fakt klatki zgubi, ale 4K i tak daje ładniejszy obraz.
 12. No u mnie jest też w trybie ciemnym różnica jak mam ustawioną tapetę z galerii - jakiekolwiek zdjęcie. Tapeta jest przyciemniona. A nie tylko przy super tapecie...
 13. U mnie wyświetla, że jest aktualny soft 12.0.2 nie ma czegoś takiego.
 14. telefon naładowany i po nocy z włączonym wi-fi i danymi tak to wygląda : Podsumowując u mnie nie jest źle na MIUI 12. Po 5h przeglądania Internetu, trochę gry, komunikatora, kilku rozmowach telefonicznych, bateria 52%. Po nocy z włączonymi danymi i wi-fi ubyło 1% baterii. Także na tą chwilę nie mam powodów do narzekań. Na MIUI 11 miałem podobne statystyki, SOT dochodził do około 8-9h. Oczywiście rożnie to wygląda, SOT raz mniej, raz więcej. Wszystko zależy od tego jak telefon był użytkowany. Danych nie wyłączam, jestem w zasięgu LTE, dużo dzwonię i używam komunika
×
×
 • Create New...