Jump to content

marciniozo

Użytkownicy
 • Posts

  112
 • Joined

 • Last visited

About marciniozo

 • Birthday 01/31/1970

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kujawsko-pom.

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9T, POCO f3 8/256

Recent Profile Visitors

462 profile views

marciniozo's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

13

Reputation

 1. pyth, dzięki za info. W Play na moim Poco f3 działa VoLte, nie działa wifi calling. 5G też nie działa, musiałbym zmienić abonament (20 zł drożej) bo w moim abo nie ma dostępu do 5G.
 2. No tak to jest z tymi nowinkami, tak jak napisaliście. Marketing i wciskanie kitu. Dla przykładu, mam kilka numerów w Play w bardzo korzystnej ofercie abonamentowej. Mam telefon obsługujący 5G, ale nie mogę skorzystać. Aby to uczynić propnowali mi abo droższe o 20 zł. Wiem, mógłbym przejść np. na kartę, ale nie o to chodzi. Jakoś z LTE nie musiałem więcej płacić. Za 5G też nie zamierzam. Edit Teraz zauważyłem, że w Mi9t działa mi Wifi Calling na karcie Orange.
 3. U mnie niestety w Play w telefonach Mi9t i Poco f3 wifi calling nie działa. Dzwoniłem na infolinię i niby mam włączone. Wpisywałem kody, nic to nie dało. Dobrze, że działa Volte.
 4. michaubpl, to byla folia 3MK ALL SAFE SILVER PROTECTION PLUS. Tak to się nazywało. Do tego dostałem rachunek z jedną wymiana/nową folią za 50% ceny. Ta, którą teraz mam naklejoną już tak się mocno nie palcuje, jednak w jednym z narożników troszkę się odkleiła. Minimalnie, jednak to widać. Byłem w punkcie i niby nic nie można z tym zrobić. Pytałem o szkło 3MK na Poco f3 - nie mają. Szkoda, bo na Mi9T mam naklejone już 1.5 roku i jest bardzo dobrze.
 5. Mieszkam w mieście telefonu używam normalnie, raz wifi, raz LTE. Dużo dzwonię, przeglądam internet, różne fora, pocztę itp. YT czasami też, ale nie jakoś zbyt wiele. Oczywiście SOT bywa różny. Po naładowaniu telefonu wieczorem, przez noc (7-8h) nic nie ubywa rano jest 100%. Oczywiście im więcej godzin czuwania, tym SOT krótszy. Co by nie napisać z baterii w tym telefonie jestem bardzo zadowolony.
 6. U mnie po aktualizacji wszystko dobrze działa. Żadnych problemów. Bateria trzyma bardzo dobrze. Po naładowaniu wieczorem, przez noc nic nie ubyło. Wczoraj SOT ponad 5h a zostało jeszcze 50% baterii. W tej chwili 90% baterii a SOT 1h 20 min. Także jest bardzo dobrze.
 7. Mi9T i Poco F3 w Play działa VoLte. Nie działa WiFi Calling.
 8. Dobrze powiedziane - każdy musi rozważyć kwestię miejsca zakupu, zwrotu i gwarancji. Co do gwarancji (osobiście nie sprawdzałem) są informacje w sieci, że telefony Xiaomi z europejskiej dystrybucji kupione w Europie posiadają gwarancję w Polsce - serwis autoryzowany w Piasecznie. Co do zakupu telefonu poza Polską. To już mój czwarty telefon Xiaomi zakupiony w ten sposób. Z żadnym nie miałem problemu, wszystkie do tej pory działają, włącznie z "niezniszczalnym" Redmi Note 4. Jeżeli chodzi o wadę wyświetlacza w Poco f3. Testowałem swój egz. i jej nie ma, lub ja jej nie widzę, może mam szczęście...nie wiem. Co by nie napisać, ja z f3 jestem zadowolony. Zwłaszcza, że za wersję 8/256GB zapłaciłem trochę ponad 1300 zł.
 9. Tak jak napisał kolega wyżej - 14 dni na zwrot. Co do F3 czy X3 pro - też stawiam na F3, zresztą z niego piszę - wersja 8/256GB, z którego jestem zadowolony.
 10. Czy jest sens kupić ten telefon na obecną chwilę? Oczywiście, że tak, zależy tylko w jakiej cenie. Często można wyrwać go w dobrej promocji. Co do problemów z wyświetlaczem. Kupując przez internet rożnie można trafić. Jest opcja zwrotu jakby co.
 11. Dużo dzwonię za pomocą samego telefonu, jak i przy użyciu słuchawek. Jakoś nie mam z tym problemów. Telefon sam się nigdzie nie łączy. Jak jest w kieszeni też nie. Także może trafiłem dobry egzemplarz.
 12. Z pewnością jest to irytujące. U mnie na szczęście nie jest źle z czujnikiem. Nie jest idealny, ale takich cyrków nie mam. Jakimś rozwiązaniem są słuchawki bezprzewodowe. Kupiłem ostatnio niezłe i niedrogie. Dałem 300 zł, teraz nawet są w promocji za 200 zł. Są bardzo pomocne. Jakość połączeń bardzo dobra a i ręce wolne.
×
×
 • Create New...