marciniozo

Użytkownicy
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About marciniozo

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kujawsko-pom.

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9T 6/128

Recent Profile Visitors

172 profile views
 1. A u mnie właśnie pojawiła się aktualizacja zabezpieczeń datowana ma maj 2020r. MIUI-V11.0.6.0.QFJEUXM.
 2. https://miuipolska.pl/forum/topic/45650-app-gcam-mod-google-camera-dla-mi-9tredmi-k20/
 3. Jeżeli to faktycznie jest zabrudzenie to odkurzacz raczej nic nie pomoże. Ten środek czyszczący stosowany w elektronice jest o tyle dobry, że nie pozostawia tłustych plam. Rozpuszcza zanieczyszczenia i wyparowuje. Co do stosowania to trzeba to zrobić delikatnie, lekko spryskać, nie wiem dokładnie nie robiłem tego w telefonie. Zawsze takie rzeczy robisz na własną odpowiedzialność. Jeżeli nie jesteś pewien to popytaj znajomych, może ktoś już to robił, zna się na tym.
 4. Napisałeś, że nie został zabrudzony. Kolega miał podobny przypadek (nie wiem czy akurat tak jest u Ciebie) i okazało się, że właśnie głośnik był zabrudzony. Było to widoczne pod mikroskopem. Wyczyścił to preparatem CX80 contacx używanym w elektronice, który rozpuścił zanieczyszczenia. Oczywiście trzeba to zrobić odpowiednio i nie przesadzać z ilością tego środka. Jemu pomogło, teraz słyszy wszystkich bardzo dobrze.
 5. Może masz włączone budzenie cykliczne, albo na konkretne dni...
 6. Oo, dzięki za info. Daj znać jak to dalej działa.
 7. Nie wiem, wcześniej tego nie było. Nic nowego nie instalowałem...
 8. Mam podobnie, też pojawia mi się taki dymek...
 9. verso7, coś masz nie tak. U mnie średnio SOT około 6h (raz mniej, raz więcej), telefon intensywnie używany, sporo połączeń głosowych, zdjęcia, Whatsapp, internet itp. W nocy bateria najczęściej potrafi trzymać 100% przez 8h. Max spadek 2-3%. Wi-fi i dane włączone cały czas. Android 10 oczywiście. Przyjrzałem się dokładniej czasom pracy na jednym ładowaniu. Jest dobrze. 50% baterii po jednym dniu od ładowania. SOT 5,5h. telefon cały czas używany, sporo rozmów, internetu itp. Dane i wifi cały czas włączone.
 10. No to mamy oficjalne polskie ceny. Startują od 3499zł, grubo!
 11. Czy warto kupić Mi9. Pewnie warto. Faktycznie Mi10 tuż tuż, ale weź pod uwagę jego cenę. Zależy ile możesz/chcesz wydać na nowy telefon.