Jump to content

skwaruch

Użytkownicy
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

skwaruch's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Czy przeglądarkę z MI4 (najnowszy rom) można zainstalować na telefonach innych niż xiaomi? Skąd ją pobrać?
 2. Ten rom może być cancro_global_images_V8.2.1.0.MXDMIDL_20170111.0000.00_6.0_global_d3d0820b62.tgz? Zgodnie z tym poradnikiem
 3. Na telefonie MI 4LTE-CU, 4.4.4 KTU84P, MIUI 7 od MIUIPolska 5.9.24 (rozwojowa), 3GB RAM chcę zainstalować xiaomi.eu_multi_MI3WMI4W_7.4.6_v8-6.0 Poprzez mi-recovery pojawia się "Install update.zip failed! Error applying update". Zgodnie z tematem przez TWRP też się nie instaluje. Jakieś pomysłu?
 4. Pojawił mi się symbol słuchawek na pasku (statusbar) pomimo nie używania słuchawek od hoho i jeszcze trochę. Komórka myśli że jest są słuchawki, dźwięk idzie na jack, nic nie słychać w głośniczki. Ktoś ma może jakiś pomysł co z tym zrobić?
 5. To ja już nie wiem co jest nie tak. W moim przypadki ewidentnie widać że tylko jak oba telefony są podłączone do nadajnika VIRGIN to jest problem.
 6. Dzisiaj udało mi się wykonać testy W nawiązaniu do rozmowy z przed kilu dni przesyłam więcej danych, o które Państwo prosili. Podczas połączenia pomiędzy dwoma nr z sieci virgin (tyczy się też nr z play) gdy dzwonie z nr 1 kiepsko mnie rozmówcy słyszą, są trzaski generalnie rozmówca nic nie rozumi. Oba nr pochodzą z sieci virgin Testowałem w dniu 11.09.2016 19:44 połączenie z nr 1 połczony do stacji virgin drugi nr. 2 do stacji virgin - kiepsko słychać z nr 1 19:50 to samo co wyżej 19:51 nr 2 podłączony do stacja t-mobile, 1 nadal do stacji virgin - słychać dobrze 20:10 nr 2 podłączony do stacja virgin, 1 nadal do stacji virgin - słychać źle 20:15 nr 2 podłączony do stacja t-mobile, 1 podłączony do stacja t-mobile - słychać dobrze 20:16 nr 2 podłączony do stacja virgin , 1 podłączony do stacja virgin - słychać źle
 7. Ja doszedłem do tego że problem z głosem mam tylko jak dzwonię do ludzi co mają PLAY (moja karta też z play (virgin)). Dzwoniłem do Virgin, ale mnie spławili. Kazali sprawdzić czy na jakich sieciach się tak dzieje (Virgin może działać też na t-mobile i innych) tylko że po zmianie sieci czy taka jak już pisałem po restarcie tel. przez jakiś czas słychać dobrze, więc mogę się tak sprawdzać do usranej śmierci szczególnie że tel./karty używa inna osoba (nie zawsze mam dostęp do tel.).
 8. Rozwiązałem problem, wypadła tasiemka więc ją włożyłem i działa.
 9. Od czsu jak jest z plastiku, nazwa tez wiele mowi, a cena w dniu premiery byla niższa od innych mi
 10. Po upadku na ekranie nic nie widać (jest czarny), przyciski się podświetlają, dotyk działa, telefon działa. Da się to może naprawić (coś się np. poluzowało), czy ekran do wymiany? Czy na padniętym podświetlaniu było by coś widać na ekranie? Czy z MIUI 8 działa PC SUITE?
 11. Jaka jest różnica czy telefon jest po resecie (przed resetem za każdym razem trzaski prócz jeden wyjątek), a po idealna jakość rozmowy? Jaka jest różnica do kogo się dzwoni? Dzwoniąc na telefon HONOR 7, nr w plusie od początku jak mam telefon MI4 (ponad miesiąc i rożne romy) rozmowa jest zawsze idealna.
×
×
 • Create New...