Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  2. Zły rom, rób miflash. Wgrałeś Redmi 2 na Redmi Note 2.
  3. Dla R3 jest te: https://s.basketbuild.com/filedl/devs?dev=ZduneX25&dl=ZduneX25/miuiv7/wip/sms/6.5.26/Unicode_6.5.26-MI4c-5.1.zip
  4. No to jeszcze autostart zostaje.
  5. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  6. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  7. Ustawienie > Urządzanie > Prywatność > Dostęp do powiadomień...
  8. W trybie rodzicielskim ja nie mogę usuwać apek, nie ma na górze tego kosza. (ostatnie v7)
  9. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  10. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  11. Cisza jak makiem zasiał
  12. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  13. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  14. Bo chrome wymaga wtyczek do wszystkiego. https://chrome.google.com/webstore/detail/advanced-font-settings/caclkomlalccbpcdllchkeecicepbmbm?utm_source=chrome-app-launcher-info-dialog
  15. W MIUI8 będzie można.
  16. https://miuipolska.pl/forum/topic/12672-rotacja-sms/#comment-181693
  17. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  18. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  19. W dostosuj jest ile życzyłeś, a screen 2 w limit masz ile ma pakiet i więcej nic nie zmienisz. Możesz włączyć w ustawienia - powiadomienia, pokaż zużycie w pasku to będziesz miał transfer z ostatniego dnia łamany na to co jeszcze zostało. Będzie się zmniejszać naturalnie.
  20. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  21. Przecież masz nawet na tych screenach Dostosuj użycie danych (szary napis), kliknij w niego.
  22. Typowa pomyłka wersji MIUI z wersją Andka.
  23. Cały ten dział jest do takiej dyskusji
×
×
  • Dodaj nową pozycję...