Jump to content

mersik11

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mersik11

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakie aplikacje polecacie do słuchania YouTube w tle ? Wczoraj jeszcze było ok a dzisiaj żadna apka nie odtwarza muzyki z wygaszonym ekranem.
 2. mersik11

  messenger

  Jak wyłączyć wyskakujące powiadomienie z wiadomością na górze ekranu ? Nie mogę kompletnie znaleźć tej opcji
 3. @Orjon Zmieniając konto na inne, na którym nie wysyłałem prośby z odblokowaniem mam to samo, powinno tak być ?
 4. Jeśli zamiast formularzu pojawia mi się możliwość pobrania "Mi Unlock" to mam możliwość odblokowania ? Nie dostałem żadnego e-maila, SMSa potwierdzającego możliwość, a swoje odczekałem.
 5. Lepiej kupić ceramiczny czy standardowy szklany ?
 6. Cześć. Tak jak w temacie, gdzie najlepiej kupić. Zastanawiałem się nad aze.com.pl - tam cena to 1500zł za wersję 6/64, a w sklepach sieciowych cena to około 1900 zł tak samo jak np. na technos-online. Skąd takie dysproporcje cenowe ?
 7. Witajcie.Mam problem dość uciążający życie.Otóż telefon wykrywa mi słuchawki niezależnie od tego czy są podłączone czy nie.Nie mogę normalnie wykonywać połączeń bo po prostu nie słychać drugiej osoby jak i ona nie słyszy mnie bo niby wykryte słuchawki posiadają mikrofon.Bedzie można coś z tym zrobić czy gwarancja ? Dodaje iż nic nie utknęło w środku jack'a bo gdy podłączam normalnie słuchawki to wszystko słychać w tych słuchawkach, chociaż przy połączeniu drugą osobą dalej mnie nie słyszy
 8. Witajcie.Mam dwa następujące problemy, jeśli znalazła by się dobra duszyczka i raczyła pomóc byłbym wdzięczny. 1.Otóż posiadam pełną synchronizację z chmurą Xiaomi, na telefonie wszystko ładnie widać, natomiast po zalogowaniu się na komputerze do chmury Xiaomi i próbie wejścia przykładowo w galerię Xiaomi prosi o synchronizację z chmurą. 2.Ostatnio zapisałem kilka obrazków z internetu i dodałem je do ukrytych tj. do chmury Xiaomi.Jak mogę odzyskać te zdjęcia tzn. gdy próbuję je przenieść spowrotem do jakiegoś folderu na komputerze ich po prostu nie ma.Wyszukałem na całym urządzeniu nazwy d
 9. mersik11

  Tapeta

  Czy da się zrobić tak aby na każdym z "ekranów" po których się przesuwamy korzystając z telefonu ustawić inną tapetę ?
 10. Witam, czy tylko mi w stoperze nie działa funkcja "okrążenie" ? Jak ją naprawić ? Po naciśnięciu na ten przycisk kompletnie nic się nie dzieje, a wydaje mi się, że w tabeli poniżej powinien zostać ukazany czas.
 11. Robiąc wszystko według tego poradnika, gdy wpisuję "adb devices" nie wykrywa mi żadnego urządzenia.Mam odblokowany bootloader oraz włączone Debugowanie USB, próbowałem włączać i wyłączać te Debugowanie itd. ale nic nie pomaga.
 12. Odpalam ręcznie ale dalej to samo
 13. No dobra, więc spojrzałem na ten poradnik i pobrałem wszystko co potrzebne.Robię wszystko po kolei, tylko że nie wiem czemu sam telefon nie chce przejść w tryb FastBoot kiedy wiersz poleceń twierdzi, że właśnie w niego przechodzi.Ale mniejsza o to, zrobiłem to ręcznie.Przeszedłem całą instalację i na końcu wszystko fajnie, napis, że instalacja przebiegła pomyślnie i tu problem, że gdy wchodzę w TWRP, dalej ukazuje mi się ten "telefon" z kablem USB
 14. Instalowałem TWRP raz i wszystko raczej było pomyślnie.Teraz gdy chcę wejść w Recovery, wychodzi na to, że go nie mam.Spróbowałem jeszcze raz zainstalować, pojawia się komunikat, że gotowe i zainstalowano, lecz potem po ukazaniu się ekranu głównego można wejść w Recovery klikając enter, gdy to robię wyświetla się "error: device not found" po czym "przechodzenie do recovery...", a następnie po naciśnięciu dowolnego klawiszu zamyka się CMD. Dodam, że gdy chcę wejść w Recovery pojawia mi się telefon i kawałek kabla USB informującego czy telefon jest podłączony do niego.
 15. Zrobiłem tak jak mówisz i po wejściu ręcznie dalej ukazuje mi się ten "telefon" i kabel USB
×
×
 • Create New...