Skocz do zawartości

Instalacja systemu na zablokowany bootloader


domi.nos

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zabieram się do zmiany oprogramowania na zakupionym Redmi Note 3 (MTK) i robię to pierwszy raz. Czy muszę najpierw zainstalować oryginalny ROM, a potem MIUI Polska, czy też mogę od razu ładować polskie oprogramowanie?

Telefon zakupiłem na allegro z miui, które nie otrzymuje żadnych aktualizacji poprzez Updatera i jest przetłumaczone w 60%. "MIUI 77.0.19.0 Stable" 

Pozdrawiam, Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Bartek Jeż napisał:

Cześć, zabieram się do zmiany oprogramowania na zakupionym Redmi Note 3 (MTK) i robię to pierwszy raz. Czy muszę najpierw zainstalować oryginalny ROM, a potem MIUI Polska, czy też mogę od razu ładować polskie oprogramowanie?

Telefon zakupiłem na allegro z miui, które nie otrzymuje żadnych aktualizacji poprzez Updatera i jest przetłumaczone w 60%. "MIUI 77.0.19.0 Stable" 

Pozdrawiam, Bartek.

Podpinam się pod pytanie, czy trzeba pierwsze wrzucić poprzez MiFlash Oficialny ROM, a później ROM MIUIPolska/Xiaomi.eu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem ROM ze strony miuipolska do Redmi Note 3 i pobrała mi się wersja xiaomi.eu. W folderze ROM nie posiadam plików z rozszerzeniem .bat i .sh. Czy wszystko jest w porządku? http://scr.hu/7db5/hy2gx

 

Pobrałeś Rom na odblokowany BL, do instalacji przez TWRP

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę taki dostać? Przeszukuję forum, ale nie mogę znaleźć. Być może źle szukam. Dodam, że gdy wchodzę na archiwum MIUI v7 nie działa serwer androidfilehost.com.

http://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/10752-Kompedium-wiedzy-Redmi-3---rom,-root,-recovery,-bootloader,-faq

Czytaj od początku

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bartek Jeż napisał:

Gdzie mogę taki dostać? Przeszukuję forum, ale nie mogę znaleźć. Być może źle szukam. Dodam, że gdy wchodzę na archiwum MIUI v7 nie działa serwer androidfilehost.com.

załamka... przecież o tym jest ten wątek :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

czy jest ktoś z was łodzi/kalisza/konina/turku lub okolic i mógłby mi wgrać spolszczony system na mój redmi 3 ?(próbowałam już z dwóch kompuetrów, przy różnych kablach ale ciągle wyskakują mi błędy (załączniki)

 

2.jpg

1.jpg

5.jpg

6.jpg

Poczytaj to

http://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/10752-Kompedium-wiedzy-Redmi-3---rom,-root,-recovery,-bootloader,-faq

Rozwiąże twoje problemy.

Ale z rzutów ekranu widać że masz problem ze zbyt długą ścieżką do ROM i na pewno zaznaczamy tylko flash all

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałam poradnik - fakt  dałam screeny przy tej długiej nazwie folderu , ale próbowałam jeszcze przy opcji pozostałych dwóch opcjach i przy zmienionej nazwie folderze na "redmi 3" - podpisiy też akceptowałam i zmieniałam również we właściwości zezwalaj na pełny dostęp do pliku a także próbowałam z opcją  "pokaż ukryte porty"

123.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

dziś przyszedł do mnie Note 3 Pro Prime. Mui Global 7.9 (stabilna). Wykonywalem instrukcje z 1 postu i tak jak kilka osósb nie moge wejsc w opcje download. Pojawia sie telefon + kabel i tyle. jak to ugryźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromny problem z tą instalacją na moim Redmi 3. Trzymam się instrukcji, wszystko uruchamiam jako administrator, próbowałem instalować różne wersje MiFlasha, podłączałem telefon do różnych portów i wciąż mam ten sam problem, mianowicie instalacja kończy się po jakichś 6 sekundach z błędem "Osiągnięto koniec pliku.(0x80070026: Receiving hello packet)".

W folderze MiPhone mam dwa logi Log pierwszy oraz Log drugi. Po zajrzeniu w logi wygląda na to jakby MiFlash nie instalował się poprawnie.

Co mogę zrobić w tej sytuacji? Odchodzę już od zmysłów, bo wydaje mi się, że próbowałem już wszytkiego i nic nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomóżcie mam to samo co kolega wyżej. Ja Redmi Note 3 Pro  wprowadzić w tryb download?

Cześć,

dziś przyszedł do mnie Note 3 Pro Prime. Mui Global 7.9 (stabilna). Wykonywalem instrukcje z 1 postu i tak jak kilka osósb nie moge wejsc w opcje download. Pojawia sie telefon + kabel i tyle. jak to ugryźć?

Używałes adb ?

RN3 PRO

Mam ogromny problem z tą instalacją na moim Redmi 3. Trzymam się instrukcji, wszystko uruchamiam jako administrator, próbowałem instalować różne wersje MiFlasha, podłączałem telefon do różnych portów i wciąż mam ten sam problem, mianowicie instalacja kończy się po jakichś 6 sekundach z błędem "Osiągnięto koniec pliku.(0x80070026: Receiving hello packet)".

W folderze MiPhone mam dwa logi Log pierwszy oraz Log drugi. Po zajrzeniu w logi wygląda na to jakby MiFlash nie instalował się poprawnie.

Co mogę zrobić w tej sytuacji? Odchodzę już od zmysłów, bo wydaje mi się, że próbowałem już wszytkiego i nic nie działa.

Jaka masz wesje MiFlash ?

RN3 PRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...